Franko Fratini: Boris Tadic se pomirio sa sudbinom Kosmeta!

i gde ste na temi gde dajete predloge sta bi vi uradili, kako zamisljate sve to , nema vas nigde, jer odgovora nema.


Pa da pitamo siptare kako to ide ..........................a ti meni kazi kako je moguce da je lakse ukrasti tudje, nego zadzati svoje?....................na koji nacin su siptari dobili Kosovo? Zasto opravdavas svaki vid njihove borbe a sumnjas i sporis nasa nastojanja za zadrzavanje (jos neizgubljenog) Kosova?
 


Pa da pitamo siptare kako to ide ..........................a ti meni kazi kako je moguce da je lakse ukrasti tudje, nego zadzati svoje?....................na koji nacin su siptari dobili Kosovo? Zasto opravdavas svaki vid njihove borbe a sumnjas i sporis nasa nastojanja za zadrzavanje (jos neizgubljenog) Kosova?

ne opravdam ja nista, ja samo vidim celu sliku sveta a ti ne zelis da je vidis.
dobili su ga jer to odgovara najmocnjim zemljama na ovoj planeti i ti tu ne mozes ama bas nista.
mozda se jednog dana promeni odnos snaga medju najznacajnijim zemljama, samo sto ce Albanci ,a po procenama demografa to ce biti kroz 5 decenija, biti vecinsko stanovnistvo u ovoj zemlji, dalji scenario i sudbinu Srbije prepustam vama da produmate.
 
ne opravdam ja nista, ja samo vidim celu sliku sveta a ti ne zelis da je vidis.
dobili su ga jer to odgovara najmocnjim zemljama na ovoj planeti i ti tu ne mozes ama bas nista.
mozda se jednog dana promeni odnos snaga medju najznacajnijim zemljama, samo sto ce Albanci ,a po procenama demografa to ce biti kroz 5 decenija, biti vecinsko stanovnistvo u ovoj zemlji, dalji scenario i sudbinu Srbije prepustam vama da produmate.

Значи Схојо пријатељу мој, за 5 деценија ћемо морати да палимо...
tenk.gif
 
ne opravdam ja nista, ja samo vidim celu sliku sveta a ti ne zelis da je vidis.
dobili su ga jer to odgovara najmocnjim zemljama na ovoj planeti i ti tu ne mozes ama bas nista.
mozda se jednog dana promeni odnos snaga medju najznacajnijim zemljama, samo sto ce Albanci ,a po procenama demografa to ce biti kroz 5 decenija, biti vecinsko stanovnistvo u ovoj zemlji, dalji scenario i sudbinu Srbije prepustam vama da produmate.

о, просветљено биће, не види себе ал зна све што не мож да се провери, божанство
 
ne opravdam ja nista, ja samo vidim celu sliku sveta a ti ne zelis da je vidis.
dobili su ga jer to odgovara najmocnjim zemljama na ovoj planeti i ti tu ne mozes ama bas nista.
mozda se jednog dana promeni odnos snaga medju najznacajnijim zemljama, samo sto ce Albanci ,a po procenama demografa to ce biti kroz 5 decenija, biti vecinsko stanovnistvo u ovoj zemlji, dalji scenario i sudbinu Srbije prepustam vama da produmate.

Никада не сме човек, народ сматрати да је дошао крај. Губитак поседа лако надокнадимо, за друге губитке нас утеши време.

Само једно зло је неизлечиво - ако народ сам дигне руке од себе.


Јохан Волфганг фон Гете
 
Да резимирамо, пре десет година смо скинули СМ са власти, од тада се свима извињавали по неколико пута, једини осудили све злочине и злочинце, док је са друге стране толерисан прогон нашег становништва од те исте цивилизоване ЕУ, убиства, скрнављење цркава, гробова, једноставно понижење најшире схваћено.

И као шлаг на торту од нас се тражи да легализујемо сав тај криминал у самопроглашеној бандитској држави, јер је то предуслов за бољу будућност ?!

Живели браћо и сестре еуропејци, догодине у еу, макар и постхумно !
 

Back
Top