Franko Fratini: Boris Tadic se pomirio sa sudbinom Kosmeta!

Па ако мало боље раѕмислимо, и присетимо се, Ђинђић је и убијен када је напокон показао мало зубе око Косова и Метохије. Мислим да Тадић неће бити убијен од истих налогодаваца, јер нема тај образа (мада ни онај није имао), па онда неће себи дозволити тај луксуз. Драже је њему милион долара у џепу
Ja sam rekao da ce da bude skracen za glavu, nisam rekao da ce da ga skrate isti oni koji su mu skratili sefa. Gledajuci sta se i kako radi po Srbiji vise nego jasno da je Srbija postala copor pi*cki, ali naci ce se neki cica koji je zaboravio sta je demokratija ako je ikad i znao, a dovoljno je star da mu i nije previse zao da pogine, ali da to dobro naplati.
A kud ces bolje naplate nego da Srbiju resi bede.
 
ne pristaje dobrovoljno, nego je neko dosao i iskasapio je, valjda nece da lezi i da iskrvari do smrti mastajuci kako ce da vrati sve u prvobitno stanje nego ce da pokusa da spasi sta se spasiti da. :rtfm:
Драга моја грешиш, звер када осети крв своје жртве добије још већи апетити да жртву потпуно искасапи, да жртва неће бити ником препознатљива.
 
Драга моја грешиш, звер када осети крв своје жртве добије још већи апетити да жртву потпуно искасапи, да жртва неће бити ником препознатљива.
Колега, батали те тешке метафоре.
Дај нешто лакше за разумевање.:D
 
onaj nad kim je odneta velicanstvena pobeda 99. godine uz pomoc onog koji je bio na celu te pobednicke vojske

Не не не не ... Управо је тај твој Кен Тадић дао зелено светло да могу и даље да убијају по Србији својим авионима и да им нико ништа не може.
 
Милан Недић...:mrgreen:

Апропо њега, занимљиво је видети у нашем случају, да колико се ствари мењају, толико остају исте:

plakatnemackaimaposlazafo7.jpg


Упоредити аргументацију са ових плаката, са овим коришћеним сада.
:per:
Nema sta da se uporedjuje.:eek: Sada mi je jasno odsakle zutaci crpu svoje slogane i svoju retoriku.:mrgreen:
Ide bona.
 
cemu se vi nadate, o cemu vi mastate, hiljade svetlosnih godina ste udaljeni od svake realnosti
Злочин није реалност већ злочин, а звер која почини злочин треба да се затворити у кавез пошто је опасна по цивилизацију.
 
Добро, Шојо, реци ти нама шта је реално?

Ево, ја признајем, више ми ништа није јасно.:(

А немој тако ... сви ми смо удаљени од реалности, само ОНА није ... сви имају поремећаје, само ОНА нема ... ОНА па ОНА ... мислим ...
 
Злочин није реалност већ злочин, а звер која почини злочин треба да се затворити у кавез пошто је опасна по цивилизацију.
С овом метафором се слажем, само како то извести у реалности?
 

Back
Top