Kafana Forumski buvljak 2

Nisam odgovorna ali ako misliš na temu šta jede sirotinja neumesna je. Sirotinja nema ni neta, rado bi odgovorila. Šta tu nije jasno?
Tvoja definicija sirotinje.....
Sirotinja ima neta isto kao sto ima i struje, ebote, treba da nema struje da bi bio sirotinja...

Ali je i dalje sirotinja...
Nema za papriku a ima za meso....zamisli...jer paprika je bila i 900 din kg, a meso je tada bilo 400 a piletina 250...

Ne mesaj se ti u poslove sirotinje ako nisi sirotinja...koji vam je moj..

Ja sam vec otvorio temu o sirotinji i jelovniku sirotinje, ali sam lepo zamaskirao a nisu bili pomodari moderatori ili prisutni pa je prosla....
Sirotinja itekako zivi u Srbiji....ali bi mogla jedna tema, sta Srbi koji nisu sirotinja, uz kreveljenje face, to obavezno , misle ko je sirotinja....
 
Tvoja definicija sirotinje.....
Sirotinja ima neta isto kao sto ima i struje, ebote, treba da nema struje da bi bio sirotinja...

Ali je i dalje sirotinja...
Nema za papriku a ima za meso....zamisli...jer paprika je bila i 900 din kg, a meso je tada bilo 400 a piletina 250...

Ne mesaj se ti u poslove sirotinje ako nisi sirotinja...koji vam je moj..

Ja sam vec otvorio temu o sirotinji i jelovniku sirotinje, ali sam lepo zamaskirao a nisu bili pomodari moderatori ili prisutni pa je prosla....
Sirotinja itekako zivi u Srbiji....ali bi mogla jedna tema, sta Srbi koji nisu sirotinja, uz kreveljenje face, to obavezno , misle ko je sirotinja....
A što se ti mešaš? Imam prava da kažem šta ja mislim.
Pa može se postaviti intelektualnije malo tipa zašto je meso jeftinije od lešnika , paradajza. Ovako je neumesno.
 

Back
Top