Forumaske veze i vezice...

posto ne dozivjavam ljude na forumu kao licnosti vec kao random komentare sa tim sto su neki manje a neki vise predvidljivi za odredjen avatar
mislim da bi se bilo ko ko bi pomislio na bilo kakvu vl vezu samnom ozbiljno uvrijedio tim stavom...
close the page, delete the person

ljudi su skloni tripovima
 
posto ne dozivjavam ljude na forumu kao licnosti vec kao random komentare sa tim sto su neki manje a neki vise predvidljivi za odredjen avatar
mislim da bi se bilo ko ko bi pomislio na bilo kakvu vl vezu samnom ozbiljno uvrijedio tim stavom...
close the page, delete the person

ljudi su skloni tripovima

a te komentare ostavljaju marsovci?:)
ja upravo suprotno...u svakom komentaru vidim čovjeka...
 
ma jock, reptilijanci... :per:
poenta je da ovo dozivljavamm vise kao npr citanje novina nego nesto drugo.....
uostalom, kako mozes suditi o osobi na osnovu onog sto ona kontrolise?

hehe...kad je kao čitanje novina,što onda samo ne čitaš? nego i komentarišeš...znači,postoji neka interakcija...sa novinama ipak ne možeš pričati...:)
kontrola postoji ,ali nikad ne može biti stoprocentna na duže staze...osim kod tužnog patka...:lol:
 
hehe...kad je kao čitanje novina,što onda samo ne čitaš? nego i komentarišeš...znači,postoji neka interakcija...sa novinama ipak ne možeš pričati...:)
kontrola postoji ,ali nikad ne može biti stoprocentna na duže staze...osim kod tužnog patka...:lol:

nista ti ne znas.... :rumenko:

a patka.... osim da se zabrinem kad pogledam njegovu istoriju postavljanih tema, ne znam sto da mislim o njemu :confused: ali ok, ima nas raznih
 
Licno sam imao par jako kvalitetnih veza koje su se desile od kako sam na ovom forumu, evo priznajem to javno ovom prilikom, necu ih imenovati naravno, niti imam nameru da se povucem iz te price pa sad kao pisem memoare. Zanima me kakav je vas odnos vezano za ovu temu, da li je uopste pametno preci tu granicu pukog zezanja i ubijanja vremena na forumu? Mozda ova tema ni ne zasluzuje razmatranje ovog tipa ali sam ja licno jako radoznao da saznam kako vi gledate na sve to?

Mislim da je treba preci,rizikovati i upoznati tu osobu...Drago mi je da si imao pozitivna iskustva...Nemam nikakva iskustva po tom pitanju,ali postoji osoba na ovom forumu koja mi je jako draga i volela bih da ga upoznam....Da li bi se nesto desilo u smislu koji ti pominjes,ne znam,ali bi sigurno bilo jedno divno prijateljstvo....
 
Не знам веома сам скептична по том питању. Мислим да се добра веза ствара личним контактом а ипак ме многа искуства из иностранства демантују.
Мислим да када би требало да се сретнем с том неком особом да бих стално имала проблем да ли је има нека очекивања у вези мене, која су...шта ако се он мени не допадне??? Не знам стварно....у сваком случају ако неко то заиста жели мислим да то треба и да уради..па куд пукло да пукло...
 

Back
Top