forumaska paranoja

hahahahha..postoji li nacin da te ubedim da nikad nisam koristila klonove?:zima2:z:cry:
imala sam jednok klona, nik svila. koji je imao jedno pet postova, i sama sam ga upucala kad sam postala supermod.
ja sam suvise sujetna i suvise drcna da bih se krila iza klonova..z:lol:
kad sam podnela ostavku, jedna mi je forumasica rekla da sad moram da menjam nik..kao, neces zivu glavu izvuciz:)
a eto ipak jesam.
ziva zdrava i vesela..
a na politiku svratim samo kad mi je bas jako dosadnoz:mrgreen:z:lol:

Ne postoji zato što ti onda niko nije verovao a još manje ti sad veruje. Ja sam ti verovao samo kad smo se uživo videli na onom prijemu, ali na forumu nisi bila osoba iz tog reala već nešto skroz deseto. Sad nemoj samo da kažeš da sam i ja takav jer to ne pije vodu samo zato što sam ja korisnik. :)
 
Paranoicno spominjanje forumaske paranoje dovodi do neshvatanja iskrenosti neklonova koji zive u rl, i vrl sastave sa rl zadovoljstvom. :rtfm: ... nesto htedoh reci, ali se svi moji klonovi umesase u prvu recenicu pa na prvu delujem konfuzno :zcepanje:

ne delujes konfuzno, samo dobronamerno ...
A sad ozbiljno...:aha:

Mene vise brine paranoja korisnika koji nalaze sve moguce skrivene navike u svakom tudjem postu, covek ne moze da dodje da napise nesto ozbiljno ili se zeza, a da se pri tom citava horda nesudjenih psihoanaliticara u pokusaju ne pobrine da svaku rec izanalizira te mu ukaze ko je , sta je i po sta je dosao :eek:
I sve im nesto smeta, i za sve imaju kritiku i cesto sebe ne vide u istom. :dash:

tu tematiku sam obradila na pufffffffffffffff temi ;)

Pitam se zar im je rl toliko monoton da vrl nadoknadjuju nevidljivost :think:

Kao sto jednom neko pametan rece... Duso ovo je samo internet :aha:

I tako :manikir:
a to da forum i virtuelni svet nije dosta i u realnom zivotu prisutan (hteli mi ili ne) je cista zabluda, najcesce i uspesno lazemo sami sebe :kafa:

:confused: i, jel ovo samo internet ili prelazi i u realu ... cula sam da su se dvoje tako smuvali :zstidljivko:


Pa mene su sa Književnosti oterali sve nogom u guzicu. A na Ljubimcima su mi pretili i hteli da me biju.

Odma mi jedan pisao da me bije. Morao sam da mu ponudim adresu i broj telefona da bi se uozbiljio.

klasika kada se neko udubi u moderisanje z:lol: ima bisera vise, ali jel to kod tebe ne primecujemo paranoju ?

pazi njega sto je dosao na temu:))))

ko, sta, koga, zasto :ceka: Karlito, the skijas z:)
 
pa da vam kazem, bas je bilo jakih likova. sjajnih ljudi.z:)
to sto ih vi vidite kroz moderisanje, pa vise ni ne vidite ljude, to je druga stvar.
bilo je naravno i onih drugih, ali nema veze..sve je to zivotz:lol:
a biti moderator na forumu, to je kao biti meta vezana na zidu koju svako ko prodje moze da gadja trulim paradajzom..z:)
treba biti ili blesav ili jako dokon , pa raditi to for free.z:lol:
eo priznajem, bila sam i blesava i dokona.z:)
toliko vremena i energije..za sta?
da bi ti na kraju rekli kako caskas sam sa sobom:zima2:
idi.
 
pa da vam kazem, bas je bilo jakih likova. sjajnih ljudi.z:)
to sto ih vi vidite kroz moderisanje, pa vise ni ne vidite ljude, to je druga stvar.
bilo je naravno i onih drugih, ali nema veze..sve je to zivotz:lol:
a biti moderator na forumu, to je kao biti meta vezana na zidu koju svako ko prodje moze da gadja trulim paradajzom..z:)
treba biti ili blesav ili jako dokon , pa raditi to for free.z:lol:
eo priznajem, bila sam i blesava i dokona.z:)
toliko vremena i energije..za sta?
da bi ti na kraju rekli kako caskas sam sa sobom:zima2:
idi.

Pa znao sam ja das looda. Ali opet tolerišem to kao žensku slabost, ono svidi ti se neko pa ga qaraš ko mod. Navikao sam :lol:
 
primer na delu z:p
samo pitah koto sto te neduznog proziva na ovakvoj temi :znamiguje:
spomenu opet neki originalni nalog, to bi bilo ......... ?

ne klizam se na tudju skiju, jedino ako me gurnu :)

Voli mene koto. Ono sa forumom nema blage veze sa onim šta ona intimno misli o meni. Zna da sam neodoljiv. Da je samo ona.... z:p

Ovo je zanimljivo. Nikad ne guram žene na aktivnost kojom bi da se bave, jer je najlepše od svega da se same postave na njih i krenu ko Tomba... malo levo malo desno, malo cik malo cak. To mi uvek izmami osmeh. Svuda. z:lol:
 
Voli mene koto. Ono sa forumom nema blage veze sa onim šta ona intimno misli o meni. Zna da sam neodoljiv. Da je samo ona.... z:p

Ovo je zanimljivo. Nikad ne guram žene na aktivnost kojom bi da se bave, jer je najlepše od svega da se same postave na njih i krenu ko Tomba... malo levo malo desno, malo cik malo cak. To mi uvek izmami osmeh. Svuda. z:lol:

da te upoznam sa kevom, ima dipl sa staze, vrsna skijasica i biatlonka ;)
 
tuse .... i to dupli :lol: diplome ima, kazu da dobro cilja ....

u stvari- zasto mislis da sam slaba sa ciljanom metom :think:

Zato što iskazanu simpatiju prema nekome pokazuješ na skroz pogrešan tipičan 4umaški način. Moraš da budeš totalno različita od drugih i gadjaš iz nemogućeg ugla. To je osnovni princip bijatlona. :)))

Juuuuuu... 9000 post. Ček da sunem drink :)))
 

Back
Top