forumaska paranoja

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.570
eto, jedna od meni najdrazih osoba na forumu je bila ubedjena da sam mujo in diskajz, koji se samo igra sa njegovim zivcima ... bio ubedjen dok nisam pocela postavljati slike ...
jedan korisnik se cak brinuo da me salje "suparnicki tabor" z:mrgreen:
ja sam reagovala na dva nika, ubedjena da su klonovi, ne saznah pouzdano da li sam bila u pravu
cak se i modovi bore sa tim, pa lazno optuzuju pojedine forumase



pitanje: da li patite od forumaske paranoje i kako sa njom izlazite na kraj !?!
 
Poslednja izmena:
eto, jedna od meni najdrazih osoba na forumu je bila ubedjena da sam mujo in diskajz, koji se samo igra sa njegovim zivcima ... bio ubedjen dok nisam pocela postavljati slike ...
jedan korisnik se cak brinuo da me salje "suparnicki tabor" z:mrgreen:
ja sam reagovala na dva nika, ubedjena da su klonovi, ne saznah pouzdano da li sam bila u pravu
cak se i modovi bore sa tim, pa lazno optuzuju pojedine forumase



pitanje: da li patite od forumaske paranoje i kako sa njom izlazite na kraj !?!

ko si ti? sta oces od mene?:zimag:

ps
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz:lol:
 
Poslednja izmena:
eto, jedna od meni najdrazih osoba na forumu je bila ubedjena da sam mujo in diskajz, koji se samo igra sa njegovim zivcima ... bio ubedjen dok nisam pocela postavljati slike ...
jedan korisnik se cak brinuo da me salje "suparnicki tabor" z:mrgreen:
ja sam reagovala na dva nika, ubedjena da su klonovi, ne saznah pouzdano da li sam bila u pravu
cak se i modovi bore sa tim, pa lazno optuzuju pojedine forumase



pitanje: da li patite od forumaske paranoje i kako sa njom izlazite na kraj !?!
Što bi te uopšte bilo briga šta ko misli?
Ovde se piše toliko gluposti,da me čudi da server ne padne od zračenja iste...
Teško me neko može prevariti sa kloniranjem tu je sve jasno...
 
Što bi te uopšte bilo briga šta ko misli?
Ovde se piše toliko gluposti,da me čudi da server ne padne od zračenja iste...
Teško me neko može prevariti sa kloniranjem tu je sve jasno...

mene 3 osobe zestoko muce ...
neki ti dotaknu srce, poklonis poverenje ... prisustvo klonova daje drugu dimenziju komunikaciji , nesto sto lanes jednom- drugom ne bi nikako
koliko god da je ovo virtualan svet, iza ipak stoje zivi ljudi ...
 
hm....pa za zdrav zivot u virtualnom svetu...za pocetak pises samo na temama..pa onda nema problema s a klonovima
a na temi sta hocu da kazem to i kazem ...sto znaci da to ocu d a kazem i pravom i nepravom i kloniranom i nekloniranom....a i bas me briga....one koje znam...njima ni ne govorim ovde...viimo s e pa pijemo kafu...nikad jos nisu poslali klonaz:mrgreen:..u stvari dosli su sa svim svojim klonovima 3 u 1 heheh
dakle sa tim se izboris tako sto ukines komunikaciju van tema.........ende
 
Poslednja izmena:
Ovde ima foruma gde nema nikakvih sukoba kao književnost al niko tamo ne piše...Svi oće na Politiku i LJIS a to su mračne ulice,agresivna ekipa...Ko i u RL svašta može da ti se desi...
 
hm....pa za zdrav zivot u virtualnom svetu...za pocetak pises samo na temama..

tako vecinom i funkcionisem na forumu- ali nekada ne mozes odoleti, pa razmenis i neki pp :rumenko:

Ovde ima foruma gde nema nikakvih sukoba kao književnost al niko tamo ne piše...Svi oće na Politiku i LJIS a to su mračne ulice,agresivna ekipa...Ko i u RL svašta može da ti se desi...

:zper: :malav:

Ne, nego zato što nemaš link z:mrgreen:
Ako se dobro sećam, kloniranje je tamo naprasno prestalo da postoji kad je naprasno prestalo da bude kažnjivo z:lol:

:rotf: :super: zar vise nije zabranjeno :eek: oma se kloniram :zper:
 
Samo cu biti prisutan kao posmatrac, kao novi, mogu i nesto da naucim:neutral:

ps. drago mi da ucesnici (do sada) spadaju u grupu onih koje rado citam:D, a to da forum i virtuelni svet nije dosta i u realnom zivotu prisutan (hteli mi ili ne) je cista zabluda, najcesce i uspesno lazemo sami sebe :kafa:
 
Kad sam poslednji put bila tamo duže od dve minute, važilo je da se klon banovanog forumaša dozvoljava ako ne pravi sr.anja..."give peace a chance" iliti "kažnjavaj greh, a ne grešnika" filozofija...plus klon nebanovanog nije sporan...a nekad bilo kao mrtva straža....tako da samo napred :zper:

imam supere u frend listi- da me ne odrukare :malav:

ej tehno javi mi klon..da znam,,,evo i ja cu tebi moj kad ga budem otvorila zvacu se arifasz:p

poznaces me odmah, nista se ne brini :lol:
 

Back
Top