FORMULA 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kosta ce on vas i vise od 40 miliona+spijanaza i sva sranja koja ce vam nabaciti jos.....ma propali ste nacisto....a terate onog jadnog i nicim izazvanog Masu.....sta ces kolo srece se okrece :-D :-D :-D
 
intra:
Tako sam i ja razmišljao kad je odlazio iz Renault-a :lol:

ne ne prijatelju,vi ste kupili glavu da vam donese broj 1 na nos jer ga drugacije ne mozete osvojiti pa se sad lepo zamlacujte s njim. mozete i da ga vratite u Reno jer Flavio jedva ceka. onda nek salje spijunske mejlove do mile volje.

nama u ekipi ovakvo go*no od coveka i vozaca ne treba
 
ovu odvratnu vest niko nije potvrdio,nadam se da ce na tome i ostati.
poznato je koliko mi Tifozi mrzimo pomenutog Fernanda Glavomira Alonsa a tim nek vidi sta ce. on bi bio apsolutni visak,jer imamo sjajnog Kimicu i pouzdanog Masu.
 
bukvalno je nemoguce. Masa je jako miran i sa Kimicom se lepo slaze a ovaj bi ga olajavao u svakom Spanskom sredstvu informisanosti. kunem ti se,kad bi Kimici pokusao da uradi ono sto je Hamiltonu cele ove sezone licno bih ga cepio snajperom. jednostavno, lika niko ne podnosi i daleko mu lepa kuca od Maranela. nek ide u zagrljaj tatici Flaviju, rekao sam da su rodjeni jedan za drugog.

veoma plitak i nizak nacin da se poveca interesovanje za ovo ubogo takmicenje.
 
Masin fan:
U tojotu,ali meni su na jednom sajtu rekli da je to samo dizanje prasine,jer ferari ne zeli Alonsa,kao sto su digli prasinu za hamiltona,jer alonso ide u Reno!
Opa koliko informacija na jednom mestu...haha..nije me toliko bilo da sam zaboravila o cemu se ovde prica...salim se naravno..sta ja to cujem Aki u ferari ja vam kazem da nema sanse da ode..ali nema bas nikakve sanse...nije valjda glup da ode u ferari...a Massa u tojotu e to njemu i odgovara posto je zakrzljao ko i tojota...:)
 
Nije Raikonen fajter vozac kao Alonso ali takodje nije ni Alonso toliko timski kao Raikonen.Setite se da dok je vozio sa Montojom nikad nije postavljao pitanje ko je prvi vozac....ja ga licno ni malo ne cenim (Alonso) ali sta ces trenutno vozi za moj omiljeni tim.....Masa je kao covek dobar ali neiskusan u "teskim" situacijama.Tu prvenstveno mislim ako stvarno misle da ga prodaju Tojoti a njegov menadzer trlja ruke....ipak voziti za Meklaren i Ferari je vrhunac karijere a svi ostali timovi ili ulaznica za napredovanje ili (kada odu iz ova dva tima) zalazak karijere i prelazak u nekakav NASCAR ili neko tamo jos nize takmicenje
 
vnkrca:
Nije Raikonen fajter vozac kao Alonso ali takodje nije ni Alonso toliko timski kao Raikonen.Setite se da dok je vozio sa Montojom nikad nije postavljao pitanje ko je prvi vozac....ja ga licno ni malo ne cenim (Alonso) ali sta ces trenutno vozi za moj omiljeni tim.....Masa je kao covek dobar ali neiskusan u "teskim" situacijama.Tu prvenstveno mislim ako stvarno misle da ga prodaju Tojoti a njegov menadzer trlja ruke....ipak voziti za Meklaren i Ferari je vrhunac karijere a svi ostali timovi ili ulaznica za napredovanje ili (kada odu iz ova dva tima) zalazak karijere i prelazak u nekakav NASCAR ili neko tamo jos nize takmicenje

Ajde cuti zivota ti.
 
Sto bi rekla nasa drugarka Andjelcic,nema me par dana i vi se raspisete kao da vas neko placa. :)
A na sve to ove senzacionalne odluke FIA-e.. etc...
Nista,idem da vidim sta ste to pisali,pa se cujemo kad procitam. :D
 
nordic_warrior:
gde si ti prijatelju,nema te od onog cetvrtka kad su vas onako sramno i blago kaznili
Predosetio sam nevolju,pa zbri'so na vreme,dok se prasina ne slegne. :lol:
Tu sam ja-samo vas(crvene) gledam i cekam sansu za kontranapad. :lol:
A cekam i da vam stigne prinova-FERNANDO ALONSO. :twisted:
I,zamisli,Hamilton i jos neki junosa(npr.Sutil,Vetel i sl.)vas oderu dogodine. :-D
 
DB 06:
Sto bi rekla nasa drugarka Andjelcic,nema me par dana i vi se raspisete kao da vas neko placa. :)
A na sve to ove senzacionalne odluke FIA-e.. etc...
Nista,idem da vidim sta ste to pisali,pa se cujemo kad procitam. :D
Nije lepo nekome uzeti reci iz uzsta to je nehigijenski..haha..
salim se...ali mene stvarno nema danima pa kada dodjem onda izblejim dvadeset minuta i zapalim..stvarno nemam vremena da sedim kuci i da kuckam na kompu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top