FORMULA 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Briatore ponovo izjavljuje da zeli Glavomira nazad u Reno i mislim da bi to bilo divno jer potpuno zasluzuju jedan drugog.

naravno,postoje lupetanja da bi Masa mogao u Tojotu a glava kod nas ali to se ni u ludilu ne sme desiti. sto se mene tice,za Masu me boli uvo. njegova sut karta omogucila bi dolazak jednog iz velike Nemacke trojke Vetel Glok Sutil. neko od njih bi pod Mihaelovim vodjstvom bio prava stvar na duze staze. SVE SAMO NE GLAVOMIR
 
nordic_warrior:
Briatore ponovo izjavljuje da zeli Glavomira nazad u Reno i mislim da bi to bilo divno jer potpuno zasluzuju jedan drugog.

naravno,postoje lupetanja da bi Masa mogao u Tojotu a glava kod nas ali to se ni u ludilu ne sme desiti. sto se mene tice,za Masu me boli uvo. njegova sut karta omogucila bi dolazak jednog iz velike Nemacke trojke Vetel Glok Sutil. neko od njih bi pod Mihaelovim vodjstvom bio prava stvar na duze staze. SVE SAMO NE GLAVOMIR
Doci ce vam Alonso sigurno a to vam zelim od srca :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ko zna mozda ce onda za vas da spijunira :roll:
 
nordic_warrior:
Briatore ponovo izjavljuje da zeli Glavomira nazad u Reno i mislim da bi to bilo divno jer potpuno zasluzuju jedan drugog.

naravno,postoje lupetanja da bi Masa mogao u Tojotu a glava kod nas ali to se ni u ludilu ne sme desiti. sto se mene tice,za Masu me boli uvo. njegova sut karta omogucila bi dolazak jednog iz velike Nemacke trojke Vetel Glok Sutil. neko od njih bi pod Mihaelovim vodjstvom bio prava stvar na duze staze. SVE SAMO NE GLAVOMIR
Ako dodje Alonso,idu i Massa i Tod!
 
Sta ce nam Glava, kad je Massa bolji od njega? Osim toga Kimi bi ga odma pozvao na nekoliko tura piva, a glava bi verovatno odbio ili pao posle trece, tako da bi se odma znalo ko kosi a ko vodu nosi.
 
Masa je bio pouzdan i vredno je sakupljao poene ali bih ja uz Kimicu vise voleo da vidim nekog Nemackog vozaca.

nek rade sta hoce samo glava nikad ne sme sesti u Crveni bolid. to je privilegija a on je ne zasluzuje
 
ma idi molim te!! uopste ne mogu da ga zamislim u crvenom i iskreno se nadam da to nikad necemo morati da gledamo. citav tim je svestan koliko navijaci mrze Glavomira i ako nam ga dovedu onda su potpuno ludi. imamo jednog sjajnog vozaca i to je sasvim dovoljno. kada bi mog Kimicu kocio u boksu,pljuvao ga po spanskim novinama i izgurivao ga na stazi licno bih ga ubio.
 
nordic_warrior:
ma idi molim te!! uopste ne mogu da ga zamislim u crvenom i iskreno se nadam da to nikad necemo morati da gledamo. citav tim je svestan koliko navijaci mrze Glavomira i ako nam ga dovedu onda su potpuno ludi. imamo jednog sjajnog vozaca i to je sasvim dovoljno. kada bi mog Kimicu kocio u boksu,pljuvao ga po spanskim novinama i izgurivao ga na stazi licno bih ga ubio.
potpuno se slazem sa tobom!
 
ma to bi bila nemoguca misija za tebe,mene i milion slicnih nama. jednostavno,ne volim p*zde i jezicare.

vrteo sam sajtove kao sumanut i ovo je za sada samo trac. nadam se da ce na tome i ostati jer ga ja u Crvenom bolidu necu moci gledati
 
od Askarija i Vilorezija 1950. pa do Kimice 2007. kroz najslavniji trkacki tim sveta prosli su sjajni vozaci (najbolji u istoriji je medju njima) i tu glavomiru mesto nije.

nema ljudi od ovoga nista,formula dosadna pa se gadjaju praznim pricama. tih 40 miliona bolje da podele nama vernim Tifozima sa Krste
 
nordic_warrior:
ma to bi bila nemoguca misija za tebe,mene i milion slicnih nama. jednostavno,ne volim p*zde i jezicare.

vrteo sam sajtove kao sumanut i ovo je za sada samo trac. nadam se da ce na tome i ostati jer ga ja u Crvenom bolidu necu moci gledati

Tako sam i ja razmišljao kad je odlazio iz Renault-a :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top