FOLIRANJE ORGAZMA!!!

pa vidi ga..ja necu sa tobom da se ubedjujem..ovo je zalosna tema ruku na srce

Ne ubedjujemo se.Usput, imam jednu koja mi je rodila dete i tacno znam sta moze da uradi SAMA sa svojim misicima a sta mogu da joj uradim JA. VISIBLE DIFERENCE!!!
E a da imam 19 godina mogla bi da mi plasira tu pricu-'e svrsila sam, jel si osetio grcenje'.
Uostalom ja sam DOZIVEO bar dvadeset razlicitih manifestacija zenskog orgazma a najbolji pokazatelj da nije folirala je taj sto mi posle sexa baci kajganu od 5 jaja sa sirom i slaninom i pevajuci riba tiganj koji je zapekao dok ja pijem pivo. Veruj mi.
 
Ne ubedjujemo se.Usput, imam jednu koja mi je rodila dete i tacno znam sta moze da uradi SAMA sa svojim misicima a sta mogu da joj uradim JA. VISIBLE DIFERENCE!!!
E a da imam 19 godina mogla bi da mi plasira tu pricu-'e svrsila sam, jel si osetio grcenje'.
Uostalom ja sam DOZIVEO bar dvadeset razlicitih manifestacija zenskog orgazma a najbolji pokazatelj da nije folirala je taj sto mi posle sexa baci kajganu od 5 jaja sa sirom i slaninom i pevajuci riba tiganj koji je zapekao dok ja pijem pivo. Veruj mi.

lepo...ja sam rodila troje..mozda ce i ona kod treceg da stekne neke aakrobacije..ili kad dojde u moje godine..verujem ti..blago njoj sto josh uvek peva posle toga...ja bome legnem da spavamz:lol:
 
Svrha je da se covek koga volis ne oseca kao bednik.Ja kako nemam obicaj da lazem za bilo sta necu ni da lazem o tom uzasnom osecaju na pogled na zenu koja je nezadovoljena. Dok sam bio klinac, bolela me patka kako joj je ali sa godinama...Eto, gde je bilo uspeha desio se i poneki corak.Nije bilo cesto ali je meni uzasno bez veze.Iskreno.



da se oseca kao bednik?
hmmm
mislim da ce se osecati mnogo bednije, ako ga lazem ili foliram tako nesto.
ne. iskreno i otvoreno pricam o tome,
kao i o svim drugom stvarima, kad sam sa nekim u vezi.
 
da se oseca kao bednik?
hmmm
mislim da ce se osecati mnogo bednije, ako ga lazem ili foliram tako nesto.
ne. iskreno i otvoreno pricam o tome,
kao i o svim drugom stvarima, kad sam sa nekim u vezi.

Pa nece lutko, vidis da se provlace mitovi koji zene plasiraju i kojima se utuvljuje muskarcima u glavu da i jedan uzdah znaci orgazam a za jedan uzdah treba talenta kao za drugog grobara u Hamletu.
 
Da ti kazem tetka, ona mi sama ponudi...Veruj mi. Pa sto da odbijem ladno pivce od zene koja me voli?
A kad omanem, uvijam sarmice od zelja. z:lol:

pa da klasicna greska koju prave zene..kad su zaljubljene..tada su polulude..i cine sve za svog coveka...a onda se nekako to promeni...nekad ocekuju da se i oni sete nekih stvari...naviknu muskarce na svasta....a posle oce da menjaju jer im ne odgovara..pretpostavljam da joj sada ne trebaju ni drugarice da ide sa njima na kafu niti da izadje nekad bez tebe uvece...hahahahaha joj boze kako smo lude..no..to bi bilo to...odo da spavam...moj snosaj efendija hrce...ahahaha mislim da ga cela zgrada cuje
laku noc
 
Pa nece lutko, vidis da se provlace mitovi koji zene plasiraju i kojima se utuvljuje muskarcima u glavu da i jedan uzdah znaci orgazam a za jedan uzdah treba talenta kao za drugog grobara u Hamletu.



ne, efendija...ja i dalje ne razumem zasto bi bilo ko folirao orgazam?
vristao, uzdisao...mislim, potrebno je tu mnogo umeca, glume i energije,
pa da se ne primeti da se pretvaras.
kad uzivam, uzivam i to je to.
a nekad mi je samo dovoljno to sto on uziva...i ne znaci odmah da sam nezadovoljna
ako ne dozivim orgazam bas svaki put kad imamo sex.
 
ne, efendija...ja i dalje ne razumem zasto bi bilo ko folirao orgazam?
vristao, uzdisao...mislim, potrebno je tu mnogo umeca, glume i energije,
pa da se ne primeti da se pretvaras.
kad uzivam, uzivam i to je to.
a nekad mi je samo dovoljno to sto on uziva...i ne znaci odmah da sam nezadovoljna
ako ne dozivim orgazam bas svaki put kad imamo sex.

Muskarci postaju nervozni, razdrazljivi i depresivni kada su losi u krevetu.I onda im zena malo greje ego da bi neke druge, vankrevetske aktivnosti tj. veza bolje funkcionisala.Impotencija muskarce vodi u ocaj,alkoholizam, ludilo...Veruj mi.
 
ne, efendija...ja i dalje ne razumem zasto bi bilo ko folirao orgazam?
vristao, uzdisao...mislim, potrebno je tu mnogo umeca, glume i energije,
pa da se ne primeti da se pretvaras.
kad uzivam, uzivam i to je to.
a nekad mi je samo dovoljno to sto on uziva...i ne znaci odmah da sam nezadovoljna
ako ne dozivim orgazam bas svaki put kad imamo sex.

I u sustini ako zena nije naviknuta da svaki put orgazmira, to i nije tako lose.Zez je kad se navikne da dobre redovne orgazme.Tad joj rastu i prohtevi i frekvencija, kvalitet sexa.Zato je objektivno bolje imati neku kojoj je orgazam ne sporedna, ali vecinom nebitna stvar.Manje se i muskarac opterecuje.
 
I u sustini ako zena nije naviknuta da svaki put orgazmira, to i nije tako lose.Zez je kad se navikne da dobre redovne orgazme.Tad joj rastu i prohtevi i frekvencija, kvalitet sexa.Zato je objektivno bolje imati neku kojoj je orgazam ne sporedna, ali vecinom nebitna stvar.Manje se i muskarac opterecuje.


gluposti...nije mi ni sporedna ni najbitnija stvar u zivotu.
samo uzivam kad uzivam...i ne mislim na to da moram da dozivim orgazam.
ne opterecujem se, niti imam problem sa tim...
ali, kad izostane ne foliram da sam letela do meseca i nazad, kad nisam...
 
hehehe
naravno da nas ima.
samo sto su efendiju sve folirale da uzivaju,
pa on misli da je to normalno.
;)))

ne, stvarno...ako tu ne postoji iskrenost i otvorenost,
onda sta da ocekujes od takvog odnosa?

A sta ces ako ti sutra decko apropo tvoje iskrenosti kaze da si frigidna kucka? Nemoj da prerano zakljucujes. Ima svega, nabacivanja, prebacivanja.... Nisu muskarci bas sjajni kad je njihov ego u pitanju.
 

Back
Top