FOLIRANJE ORGAZMA!!!

a najbolji pokazatelj da nije folirala je taj sto mi posle sexa baci kajganu od 5 jaja sa sirom i slaninom i pevajuci riba tiganj koji je zapekao dok ja pijem pivo. Veruj mi.
Verujem, i to EMPIRIJSKI, i svaka ti je k'a u Njegoša, ali ...
A sta ces ako ti sutra decko apropo tvoje iskrenosti kaze da si frigidna kucka? Nemoj da prerano zakljucujes. Ima svega, nabacivanja, prebacivanja.... Nisu muskarci bas sjajni kad je njihov ego u pitanju.
... posle, baš moraš da za**reš, ulazeći u hipotetiku, jalove debate, itd. !!!
 
folirao bih orgazam.Jeste li konacno ukapirale da postoji more razloga zasto zene nekada upadaju u situaciju da MORAJU da foliraju org?

Pa ti nam upravo govoris kako to ide a mozda ni sam neznas ni koja je ovo tema a kamo li sta orgazam znaci. A mi svi ovog sveta kao ludi samo pratimo tebe pogotovu ja samo pratim sta pises i ptam se bas sada gde ja ovo zaluta:)
 
Poslednja izmena:
folirao bih orgazam.Jeste li konacno ukapirale da postoji more razloga zasto zene nekada upadaju u situaciju da MORAJU da foliraju org?

E samo da te obavestim u medjuvremenu sam dobila 10 privatnih poruka sve sam zenski svet kazu da su tek sada shvatile o cemu pises i zahvaljuju ti se sve one sa kojima si bio na orgazmu kazu orgazmu koji nemogu da zaborave i kazu da neije tebe bilo ne bi se setile kako su folirale nego bi i umrle glupe
 
E samo da te obavestim u medjuvremenu sam dobila 10 privatnih poruka sve sam zenski svet kazu da su tek sada shvatile o cemu pises i zahvaljuju ti se sve one sa kojima si bio na orgazmu kazu orgazmu koji nemogu da zaborave i kazu da neije tebe bilo ne bi se setile kako su folirale nego bi i umrle glupe

Ja ne znam sta si se ostrvila na mene? Ako ti sebe ubedjujes da dozivljavas orgazam, to je tvoja stvar. Uzivaj u tome. I hvali deckica kako je bilo sjajno. Sta to mene zabole?
Covek je otvorio temu ko vise folira orgazam i ja sam lepo rekao dato rade zene jer:
1.Ne zele da povrede decka do koga im je stalo (ako su klinke)
2.Ne zele da se njihov muz oseca kao bednik (ako su zene)
3.Ne zele da trpe uvrede da su frigidne kucke ako su u vezi sa kretenom

Isto tako sam otvoreno rekao da bih i ja to radio kao zensko ili ovako kao musko. Sta jos treba da kazem?
Jedino da priznam da sa 42 godine jos uvek drkam da bi ti bila srecna.
 
A sta ces ako ti sutra decko apropo tvoje iskrenosti kaze da si frigidna kucka? Nemoj da prerano zakljucujes. Ima svega, nabacivanja, prebacivanja.... Nisu muskarci bas sjajni kad je njihov ego u pitanju.



dobro sad, idemo u krajnosti.
sustina je, po meni, da je iskrenost vazna u sexu.
al' umorna sam...kod mene je kasno i mrzi me da kuckam.
i bez vredjanja, molim...jer sam se malo salila gore...nije nista licno.
 
dobro sad, idemo u krajnosti.
sustina je, po meni, da je iskrenost vazna u sexu.
al' umorna sam...kod mene je kasno i mrzi me da kuckam.
i bez vredjanja, molim...jer sam se malo salila gore...nije nista licno.

Nisam teo da te uvredim.Pre tacno 7 godina sam bio u vezi sa jednom mladjom zenom koja nije mogla sa deckom da dozivi orgazam i usled svoje iskrenosti je izbila svadja koja je rezultirala time da je dobila batine. Pricala mi je.Znas, najveci problem ovog zenskog dela foruma je taj sto misle da ja sve pricam napamet. A ja uglavnom govorim iz iskustva, bilo dobro ili lose. Pa sam sam priznao da mi se desi da omanem nekad i eto...nema zenskog orgazma.Ali ekipa zajedljivih forumasica bi htela da priznam da nikad nijedna sa mnom nije dozivela orgazam.I onda kad pljujem po takvima izbije sukob.
 
Da li žene foliraju orgazam?
Da li muškarci to isto rade?
Ko više ili bolje ume da isfolira vrhunac zadovoljstva?

Zene mogu da odglume orgazam,muskarci ne.Tehnicki to ne mogu.
Dakle odgovor je jasan.
Orgazam nije vrhunac zadovoljstva.Orgazam jeste vrhunac nervne nadrazenosti ili sexualne stimulacije i vrlo se cesto brka sa vrhuncem zadovoljstva izmedju dve osobe.
Dakle,orgazam se moze folirati,ali zadovoljstvo ne ;) I to vazi za oba pola.
 
Nisam teo da te uvredim.Pre tacno 7 godina sam bio u vezi sa jednom mladjom zenom koja nije mogla sa deckom da dozivi orgazam i usled svoje iskrenosti je izbila svadja koja je rezultirala time da je dobila batine. Pricala mi je.Znas, najveci problem ovog zenskog dela foruma je taj sto misle da ja sve pricam napamet. A ja uglavnom govorim iz iskustva, bilo dobro ili lose. Pa sam sam priznao da mi se desi da omanem nekad i eto...nema zenskog orgazma.Ali ekipa zajedljivih forumasica bi htela da priznam da nikad nijedna sa mnom nije dozivela orgazam.I onda kad pljujem po takvima izbije sukob.



ma ok je...samo ne treba shvatati licno.
zezamo se svi pomalo...nista strasno,
a nisam se uvredila, samo kazem da nema potreba biti zajedljiv
kad je ono gore sto sam napisala u vezi tebe, bila samo sala.
tako.
razumeli smo se i sve je u redu.
 
Ja ne znam sta si se ostrvila na mene? Ako ti sebe ubedjujes da dozivljavas orgazam, to je tvoja stvar. Uzivaj u tome. I hvali deckica kako je bilo sjajno. Sta to mene zabole?
Covek je otvorio temu ko vise folira orgazam i ja sam lepo rekao dato rade zene jer:
1.Ne zele da povrede decka do koga im je stalo (ako su klinke)
2.Ne zele da se njihov muz oseca kao bednik (ako su zene)
3.Ne zele da trpe uvrede da su frigidne kucke ako su u vezi sa kretenom

Isto tako sam otvoreno rekao da bih i ja to radio kao zensko ili ovako kao musko. Sta jos treba da kazem?
Jedino da priznam da sa 42 godine jos uvek drkam da bi ti bila srecna.

I'm so sorry, zaista nisam zelela da te uvredim i izvinjavam se zvog toga. Nije mi se svidelo tvoje ponasanje prema kafeholicarki. Ja sam bila prgava na jeziku. Izvini kada vidim nekog ko je slabiji ja skocim :) ma budala sta ces. Nemoj da mislis da sam se kako si rekao :) ostrvila na tebe. Nasmejao si me sa tom izjavom.Samo sam se OSTRVILA 30 sek. na tvoju poruku koja nije bila o.k. To je moja reakcija a ne odgovor. Reakcija je kada nesto uradim bez razmisljanja a odgovor kada razmislim kako cu da reagujem i ovo je sada moj odgovor. To je divno sto si se izvinuo kafeholicarki i objasnio da nisi hteo da je uvredis.Pozdrav
 
Poslednja izmena:
pa što da ne mogu, stave kondom
hop hop hop hop
ah oh eh uh
e svršio sam, idem da se istuširam
ili već nešto slično
pretpostavljam da bi bio moguć neki ovakav scenario

z:D

Da mu zagledam u kondom,ne pada mi na pamet....e to je glupo.
Naravno da je moguc i takav scenario,al za to ce znati samo jedna strana ;)
Ja sam rekla da se orgazam tehnicki ne moze odglumeti kod muskaraca,ne da ne moze lagati u vezi orgazma.
Ali zadovoljstvo ne moze ni jedan pol.To se vidi.
 
a šta ja znam,
ja potpuno razumem da neko ko nije dovoljno siguran u sebe malo odglumi da mu/joj ne bi nalepili etiketu impotentnog/frigiduše.
pa još i proširili glas o tome.
ljudi se stalno prave da su bolji nego što jesu
(da sad ne ulazim u pitanje kako je onaj ko svršava bolji od onoga ko ne, gluposti)
nose midere, farbaju kose, lažu o dimenzijama, poslu, obrazovanju itd, a sve to ih košta napora, bola i novca.
i sad je ovo laganje i foliranje gore od svog ostalog.
i sad ste svi skočili da dodatno opljunete po tima koji foliraju. nesrećne dušice, što im je sad potrebna i dodatna osuda?
 
jao bre parka sad još treba da ih žalim :)
folirante

meni je u principu nejasno zašto bi se neko odrekao svog zadovoljstva
zašto zašto
i isfolirao orgazam
to, po meni, prosto nema svrhe
ne pljujem ne sažaljevam ne podsmevam se
samo ne razumem zašto?
 
napisala sam jedan od mogućih razloga..
ali ti nisi pročitala. ili jesi, al se nisi osvrnula na to.
i opet zašto zašto..
nije mi jasno, kad tako decidirano kažete "ne razumem zašto" da li to znači
"ne znam i ne želim da razumem"
ili "objasnite mi, želim da razumem"
ili "objašnjavajte vi samo, al glupi ste i dalje"
m?
 

Back
Top