FM 2006

KOWYNUXX:
..pa pazi...cak i u Zvezdi je inferioran ( ta statistika je za nju), a u Barci se nacisto izgubio...ni gol ni asistencija...dok mi tu Mokoena przi k`o lud...
..ne da cu da zavrljacim menadzer...kako me zivcira...napravim taktiku, bruka...dobijem lako i ubedljivo, sledeca tekma, ista taktika, isti igraci, puknem, k`o zvecka...moram na svakoj utakmici da primim gol...primam one najfusarskije golove...stalno neko brlja...od 6 penal u prvenstvu ubo sam 1...EEEEE...ludim...aj pomazite.....

Pa brate ne ides,recimo,sa "all atack" taktikom u gostima ili protiv nekog jakog kluba i te fore....
Razmisljaj malo,cista logika nista vise.
Za penale gledaj statistiku ko su dobri izvodjaci,sto im je cifra bliza 20 to bolje.Pazi kog kapitena stavljas,jedna od bitnih stavki za to jeste "influence" iliti u slobodnom prevodu "uticaj na ekipu",takodje nemoj da ti dvadesetogodisnjak bude kapiten....
Gledas valjda fudbal na tv?

u,teska je u PM...mnogo zaebanije nego fm05

stare dobre taktike vise ne funkcionisu,moraju igraci da se podesavaju, i stalno da se menjaju posle par tekmi..
isto tako menjam taktike moram cetvoricu u odbranu i dmc-a ispred njih...igram sa minhenom 1830,zaebano...

cages:
Pa brate ne ides,recimo,sa "all atack" taktikom u gostima ili protiv nekog jakog kluba i te fore....
Razmisljaj malo,cista logika nista vise.
Za penale gledaj statistiku ko su dobri izvodjaci,sto im je cifra bliza 20 to bolje.Pazi kog kapitena stavljas,jedna od bitnih stavki za to jeste "influence" iliti u slobodnom prevodu "uticaj na ekipu",takodje nemoj da ti dvadesetogodisnjak bude kapiten....
Gledas valjda fudbal na tv?

Care naravno....ja derem FM2005 i dalje i znam da postavim kapitena i izvodjaca penala zaboga! ( nisam toliki retard, sve je lepo podeseno) Al kad ne ide, ne ide...bukvalno ide pobeda, poraz, nereseno....i tako u nedogled...sve sto znam primenjujem i o5 ne pomaze...

serb_pagan:
u,teska je u PM...mnogo zaebanije nego fm05

stare dobre taktike vise ne funkcionisu,moraju igraci da se podesavaju, i stalno da se menjaju posle par tekmi..
isto tako menjam taktike moram cetvoricu u odbranu i dmc-a ispred njih...igram sa minhenom 1830,zaebano...

svaka chast...jos nisam cuo za ovaj tim....:lol:

KOWYNUXX:
Care naravno....ja derem FM2005 i dalje i znam da postavim kapitena i izvodjaca penala zaboga! ( nisam toliki retard, sve je lepo podeseno) Al kad ne ide, ne ide...bukvalno ide pobeda, poraz, nereseno....i tako u nedogled...sve sto znam primenjujem i o5 ne pomaze...

Probaj onda da se cimas sa stilom dodavanja,recimo 4-2-4 long ball ili 3-5-2 short pass i te fore i obavezno osim timske taktike podesavaj svakog igraca ponaosob....
Npr,ne daj defenderima da jurcaju po terenu nego neka vise ispred tvog sesnaesterca non stop osim kad,recimo,izvodis korner i tako...
Kombinuj,isprobavaj sta drugo da ti kazem....
Ja igram CM od '93 pa sam ga fino navezbao,lol

Evo mog najveceg uspeha dosad u FM 2006...Nije nesto ali Roma je to...
tabelaroma8ti.jpg

Ljudi, dobro je da je neko otvorio ovu temu! Igram managera josh od 01/02! Trenutno igram sa OFK-om, usho sam u UEFA CUP, prosho Sevillu i tako... Nego treba mi jedan dobar napadach za OFK-U! Ne verujem da ce ovi Argentinci hteti da dodju! Ako neko zna nek javi!
pozz

Extra....sad o5 igram sa Barsom, ali se debelo pripremam pred svaki mec, skautiram,isprobavam, menjam....Naravno, sve je podeseno pojedinacno...u globalu imam samo 3 ili 4 stvari...

@ Bunga
Koliko igras ovaj FM?

Evidentno je da je ovaj FM dosta tezi od prethodnog. Ja u svakom menadzeru igram sa Zvezdom, Ajaksom i Romom. U proslim menadzerima sam lagano osvajao sa Zvezdom i Ajaksom, ali sa Romom nikad, osvajao sam ligu sampiona ali skudeto nikad. Na novom menadzeru sa Ajaksom 2 sezone drugi, i jednom konacno prvi, ali jedva. Sa Zvezdom pre uvek lagano, i u evropi sam igrao bar do cetvrtfinala, cak i finale jednom. A sada posle prve sezone sam bio na minus 20 u odnosu na Partizan. Prosto nisam mogao da odbranu sastavim, a jos i dovedem Stepanova iz vojvodine, vittija i jos par jeftinih juznoamerikanaca ali nista. Primao 1.2 po mecu, gubio od Borca i slicnih ekipa a igrao sam isti sistem kao na proslim menadzerima ali nije islo. Sa romom sam osvojio LS, tu koristim bag, tj to sto na kraju sezone dobijem 50,60 miliona eura na Tv prava pa se ima para. Imao sam extra ekipu, ali nikad nisam bio prvi.. Mnogo je teze, pogotovu oko pojedinacne taktike igracima. Desavalo mi se da mi golman izlece u zadnjim sekundama utakmice, ako gubim, iako mi je to nevazna utakmica, ili sam vec obezbedio prolaz dalje. I primetio sam da "team talks" i nema neki veliki uticaj. Isto je kad ih hvalim, i kada se derem na stoku.
P.S. Barsa ne igra 4-4-2 :)

kupila sam decku fm 2006 za n.godinu na 2 cd-a.kada se razipuje i instalira iz alkohola nese da se startuje.Na drugom cd-u je pech i to kad se odradi ista stvar nece pa nece.Da li neko hoce da da savet kako tacno odraditi postupak instalacije.Na uputstvu uz diskove stoji da je potreban Virtual CD Hide V1.0.0.4 pa smo i to skinuli sa neta i opet nista.Molimo pomoc

M.DuLe:
Ljudi, dobro je da je neko otvorio ovu temu! Igram managera josh od 01/02! Trenutno igram sa OFK-om, usho sam u UEFA CUP, prosho Sevillu i tako... Nego treba mi jedan dobar napadach za OFK-U! Ne verujem da ce ovi Argentinci hteti da dodju! Ako neko zna nek javi!
pozz
Dovedi Lebohang Mokoenu iz orlando piratesa...Mozes ga dovesti za 500kE,a dolazi u nase klubove provereno...Ako ga dovedes stavi da ti on bude target man.

ekv:
kupila sam decku fm 2006 za n.godinu na 2 cd-a.kada se razipuje i instalira iz alkohola nese da se startuje.Na drugom cd-u je pech i to kad se odradi ista stvar nece pa nece.Da li neko hoce da da savet kako tacno odraditi postupak instalacije.Na uputstvu uz diskove stoji da je potreban Virtual CD Hide V1.0.0.4 pa smo i to skinuli sa neta i opet nista.Molimo pomoc
Treba ti program sd4hide pre nego sto pokrenes igricu...ostavi mi e-mail pa cu ti poslati ,ima samo 164kb

Bunga Banga re:
Dovedi Lebohang Mokoenu iz orlando piratesa...Mozes ga dovesti za 500kE,a dolazi u nase klubove provereno...Ako ga dovedes stavi da ti on bude target man.

Ma pokushavao sam, jedno 1000 puta! Na kraju je otishao u Atletiko valjda...

Bunga Banga re:
Ovo mi je najveci baksuz na igrici...btw na kraju sam bio peti sa Milanom falilo mi 1 bod za 4 mesto....

milanezi9de.jpg

jbg kad imas indisponirane napadace...10 kornera i nista...pa ,dobro , njihova odbrana je odigrala fantasticno, 86% stopova je odlican procenat u derbiju...

e jel moze neko da mi objasni kako da crackujem fm 2006,imam folder crack i u njemu neki sd4hide sa kosturskom glavom,ne znam sta treba da radim,pise mi u uputstvu:mount disc in daemon tools,press hide and play,a ja ne znam sta treba da stavim u daemon tools?

Back