FM 2006

ma kakvi,bice mi jos zanimljivije posto mi je malo dosadilo ovo igranje samo sa Partizanom(igrao sam i u 2005-ici s njim 7 sezona).
Pazite sta mi se desilo prosle godine dok sam igrao FM 05:
Stigao ja sa Partizanom do vec pomenute 7.sezone i hteo da snimim.posto znate koliko taj proces traje,ja malo izasao napolje.ulazim ja u kucu kad ono neam struje.kad je ponovo dosla,krenem da ucitam poziciju;kad:
Error loading file.
poludeo sam!

Moji uspesi na FM 2005:

Krenuo sam za Zvezdom. Napravio sam zeshcu ekipu! Prve sezone u Ligi kupa UEFA sam stigo do finala, izgubio od Bayerna 2-1! Onda osvajao ligu, kup pet sezona za redom! Preko 150 utakmica u nashoj ligi nisam bio izgubio! U Ligi Shampiona sam uvek bio pri vrhu:
1. sezona u LS :1/8 finala
2. sez.:1/4
3. 1/8 (Reprezentacija SCG)
4. 1/2

Tokom ovih sezona sam stalno dobijao ponude iz inostranstva,od solidnih klubova(npr. Parma). Sve sam odbijao jel mi je cilj bio finale LS sa Zvezdom! Stalno sam imao probleme sa povredama igracha shto me je najvishe nerviralo! I najzad sezona (2008/09)! Liga strava kao i uvek, kup takodje ,ali i LS! Stigoh do finala (protivnik Arsenal :-( )! Na dan finala mi doshla ponuda od Newcastle-a koji je bio 4. Premier ligi :lol: !Odbio sam naravno! Onda finale---Ja baksuz sam naravno izgubio 2:1! Sutradan ponuda Torina, ja iznerviran otisho u Seriu B!!! Medjutim tamo bio 7 dana, doshla ponuda Bologne(bili 19-Seria A). Ja ih odrzo u Seriji A ali poshto obozavam Premier ligu otisho u Charlton. Tu se zadrzo mesec dana otisho u Tottenham(reprezetacija:Ceshka),osvojio ligu!
I naravno koliki sam maler pokvari mi se hard disk :cry: !EEEEEEE!
To je to,ukratko :lol:

Zool:
znachi ne mozhe?
pu ***** ti kako su me iznervirali.....
mozda ima neki patch za to???:-) :-) :-)
Lepo krenes ponovo, uzmes vise liga, samo se bojim da ce onda vise da "koci" tj, da ide sve sporije, jer cim stavis vise liga, veca je zahtevnost. Ja nisam probao, ali ko jeste neka kaze dal je, i koliko sporija igrica u odnosu na jednu ligu.

Tokan:
Lepo krenes ponovo, uzmes vise liga, samo se bojim da ce onda vise da "koci" tj, da ide sve sporije, jer cim stavis vise liga, veca je zahtevnost. Ja nisam probao, ali ko jeste neka kaze dal je, i koliko sporija igrica u odnosu na jednu ligu.

Ja sam probao, i trenutno igram tako! Jeste, ide dosta sporije(ja sam loadovo 22 lige) ali samo tako mozesh da napravish pravu karijeru! A i dosta je teze igrati, jer su sad uploadovani igrachi iz vecine zemalja! Znachi kad ne stavish Rusku ligu vecina igracha u toj ligi je izmishljena i samo najbolji mogu da se kupe! Zato Zool kreni lepo na NEW GAME ako hocesh da pravish karijeru!

pozzzz

ja sam registrovan,nick je zool.
ali nemam vremena tako da nisam bio tamo dvadesetak dana,a inace nisam tamo na forumu i ne takmicim se nego samo skidam neke patcheve i fajlove kad mi trebaju posto ne moze bez registracije.

wireless 64k..flat rate..
ma nemam bre vremena sad smo u frci oko pravljenja sajta i foruma za nas herowar guild.
Nisam igrao apsolutno nista vec pet dana.
mozda se prikljucim za nekih mesec dana.

Back