Flex program 2020/2021

Pozdrav svima novi sam ovde i tek se upoznajem sa programom, pa ako bi mi neko pomogao malo 1. Godina sam gimnazije i za program sam nazalost cuo tek posle testiranja sada se interesujem za njega pa ako neko moze da mi objasni detaljna sta je tacno "Esej" kakav interview i slicno ja bih pokusao. Hvala unapred!
Caoo,mozes mi pisati na insta ili snep, insta matija.radakov11 ,snep matija_radakov1
 
Zdravoo,ja planiram ove godine da se prijavim,pa me zanima,ko je bio,kako ste prosli,kakva su testiranja bila i da li ima jos neko ko zeli ove godine da se prijavi?Necu na FLEX jer nisam iz Srb ali cu na YES program,to je isto bukv.Ne znam zasto,ali mislim da necu uspjeti,iako mi engleski ide super.I da li su moje ocjene u skoli bitne?
 
Zdravoo,ja planiram ove godine da se prijavim,pa me zanima,ko je bio,kako ste prosli,kakva su testiranja bila i da li ima jos neko ko zeli ove godine da se prijavi?Necu na FLEX jer nisam iz Srb ali cu na YES program,to je isto bukv.Ne znam zasto,ali mislim da necu uspjeti,iako mi engleski ide super.I da li su moje ocjene u skoli bitne?
Ja zelim da se prijavim ove godine. Ako hoces da se dogovaramo, ako imas instagram, dodaj me @d.stojnicc
 
Molim da se javi neko ko je išao prošle godine ili ide ove :)
Kako ste regulisali ocene, i da li će morati da se overavaju, da se vanredno polaže, kakva je procedura?
Ono sto ja znam iz raspitivanja i sigurno sam proverila posto ja sam 8. razred i ove godine apliciram, to je da se po povratku iz SAD-a salje neki papir u ministarstvo i oni onda odrede da li treba da se polaze razlika predmeta. Za gimnaziju obicno budu 1 ili 2 predmeta, a najcesce nijedan, a za strucne skole vise i tako se racuna prosek za tu godinu.🙂
 
Ja planiram da se prijavim ove godine u BG nazalost saznao sam za flex tek pre jedno 5 meseci i ovo mi je poslednja sansa pa reko da vidim da li ima jos neko ko planira bilo gde iz Srbije i da li imate neku grupu za razmenu iskustava?
Zdravoo, i ja planiram da se prijavim ove godine. Cujem da testovi i eseji nisu teski i da samo moramo da opisemo sebe i svoja misljenja ali nisam dobar u intervjuima. Da li je neko prosao prosle godine? Koja su iskustva?
Zdravo svima! Ja apliciram ove godine u BG i zanima me kakve su otp teme za eseje, sta pitaju na intervjuima...zapravo, zanima me koliko je tesko. Nije mi problem eng (osim ako nije tezak test), ali grupni rad mi malo teze ide
Pisite na imsta matija.radakov11
 
Cao,u septembru krecem u drugi razred gimnazije,pa me zanima da li neko ko je vec bio na testiranju moze reci svoje iskustvo,tj kakvi su testovi,koje se osobine traze,teme na esejima,sta se prica na intervjuu,koje znanje engleskog je potrebno,veoma bi mi znacilo,a verujem i svakome ko se prijavljuje ove godine a i svake sledece ove informacije.Hvala unapred.Da li vi koji se prijavljujete ove godine hocete da napravimo jednu grupu na instagramu gde mozemo pricati o testiranju i svemu vezano za to?
 
Cao,u septembru krecem u drugi razred gimnazije,pa me zanima da li neko ko je vec bio na testiranju moze reci svoje iskustvo,tj kakvi su testovi,koje se osobine traze,teme na esejima,sta se prica na intervjuu,koje znanje engleskog je potrebno,veoma bi mi znacilo,a verujem i svakome ko se prijavljuje ove godine a i svake sledece ove informacije.Hvala unapred.Da li vi koji se prijavljujete ove godine hocete da napravimo jednu grupu na instagramu gde mozemo pricati o testiranju i svemu vezano za to?
Mislim da bi bilo dobro da napravimo grupu na instagramu kako bi mogli da razmenimo informacije.
 

Back
Top