Flex program 2020/2021

Pozdrav svima, vidim da se Flex tokom poslednjih godina ne spominje toliko na forumima pa sam želela da promenim to.
Mislila sam da bi bilo lepo da možemo da komuniciramo tokom celog procesa, podržavamo jedni druge i delimo iskustva.
Svi ste dobrodošli i nadam se da će nam ova tema biti korisna.
Zdravo, već duže vreme pratim flex program, i poslednja mi je šansa za prijavu, odnosno poslednja naredna godina u kojoj mogu da odem u Ameriku ukoliko prodjem sve vrste testiranja, zanima me tačan datum polaganja i da li treba neka ranija prijava za to?
 
Zdravo svimaa, ja sam se prosle godine prijavila za FLEX i nisam prosla. Ako ima neko ove godine zainteresovan da aplicira, ako nije problem da me doda na ig @d.stojnicc da zajedno napravimo grupu onih koji apliciraju ove godine ako vec ne postoji :)
Ćaoo, ja ove godine polazim u osmi, pa sam planirala da se prijavim u prvom srednje. Ti si ispala odmah u prvom krugu ili? Jer ako imaš neka iskustva iz prvog i drugog, javi mi, jako me zanima kako to ide sad i za vreme korone.😊
 
Ćaoo, ja ove godine polazim u osmi, pa sam planirala da se prijavim u prvom srednje. Ti si ispala odmah u prvom krugu ili? Jer ako imaš neka iskustva iz prvog i drugog, javi mi, jako me zanima kako to ide sad i za vreme korone.😊
eej i ja polazim u 8 razred i isto planiram da se prijavim u 1 srednje, dodaj me na instagramu @jaanasimic pa da malo pricamo o tome ako zeliss
 
Cao svima, zelela bih ove godine da se prijavim za FLEX program. Da li neko moze da napise koje su teme za eseje bile prethodnih godina? Mnogo bi mi znacilo, kao i ostalima. Takodje, ako imate neku grupu ubacite me, @tijananedeljkovic_ Hvala <33
 
Cao svima, zelela bih ove godine da se prijavim za FLEX program. Da li neko moze da napise koje su teme za eseje bile prethodnih godina? Mnogo bi mi znacilo, kao i ostalima. Takodje, ako imate neku grupu ubacite me, @tijananedeljkovic_ Hvala <33
Ćao, ja sam juče saznala za Flex program, i dosta sam se zainteresovala o tome, završila sam 8. razred i sada krećem u prvi razred srednje. Zanima me da li postoji određeni mesec kada se prijavljuje za te testove odnosno uopšteno za apliciranje u Flex programu. Ako možete da me ubacite u neku grupu da pričamo o tome, hvalaa unapred
 
Ćao, ja sam juče saznala za Flex program, i dosta sam se zainteresovala o tome, završila sam 8. razred i sada krećem u prvi razred srednje. Zanima me da li postoji određeni mesec kada se prijavljuje za te testove odnosno uopšteno za apliciranje u Flex programu. Ako možete da me ubacite u neku grupu da pričamo o tome, hvalaa unapred
Samo mi daj username, imamo grupu😊
 
@Jaccimovicc mi je Ig dodajte me u grupu.
Ja sam inace prvi razred Ekonomske škole, smer Finansijski Administrator. Zainteresovan sam za flex program, tj čuo sam za njega tek skoro kada sam krenuo u srednju. Pa me zanima kakva su vam iskustva sa tog programa? I brine me sto moze da se ponavlja. Ali mislim da mi nije problem da polažem razliku predmeta.
 

Back
Top