ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakva disciplina oni nisu znali gde trce,sudaraju se po terenu,oblecu oko sestaesterca ko mutavi,kao da mu je Prosinecki pravio taktiku.Nevalja ono nista.Videcemo protiv Slobode ipak je ono prva tekma bila.

Mislio sam na disciplinu da ne tolerise kasnjenje igraca i sl.
Sto se discipline u igri tice, to je diskutabilno...
Cujem da je protiv Slobode ulaz za DZ, tako da cu pokusati da "iscimam" ekipu i zapalim za BG u subotu...
Nisam bio na JNA jos od Spartaka prosle sezone...:mrgreen:
 
Лоша утакмица,брука ово са "навијањем" и "навијачима"...Па њима су
у тиму,већина срби...а они вичу убиј србина ...?Што се мене тиче -Авраме слободно иди !
Брука за наше навијаче који не могу ни да дођу до стадиона.(каква нам је држава,...добро их не поапсише)
Срећа да и ови прекопута нашег стадиона,нит' имају тим нит' тренера ,а ни игру !
Са чиме су оно задовољни стварно ми није јасно ?И добро би било да им дуго потраје овај тренер !
А што се тиче "посете" на стадиону...па шта ћеш морају негде.То им је најбоље пласирани тим на табели(осим одбојке)
и ко још гледа ту разлику од 10 бода ...
 
Meni je najsmesnije sto se na pojedinim nasim forumima javljaju likovi koji su protiv toga da puste slobodan ulaz u subotu, jer oni, zaboga, poseduju sezonske karte i to nije fer prema njima.
A ja se pitam, gde su ti likovi sa sezonskim kartama na stadionu?
Gde su cele sezone?
Ili su kupili te sezonske karte, jer im povoljnije ispada, nego da kupuju pojedinacne karte za evropske tekme ili derbi...
Nama, van BG-a, itekako znaci slobodan ulaz, jer 400 kinti + troskovi puta i jos neke potrepstine, zbog jedne tekme, nije nimalo naivan izdatak u ovo vreme...
 
Meni je najsmesnije sto se na pojedinim nasim forumima javljaju likovi koji su protiv toga da puste slobodan ulaz u subotu, jer oni, zaboga, poseduju sezonske karte i to nije fer prema njima.
A ja se pitam, gde su ti likovi sa sezonskim kartama na stadionu?
Gde su cele sezone?
Ili su kupili te sezonske karte, jer im povoljnije ispada, nego da kupuju pojedinacne karte za evropske tekme ili derbi...
Nama, van BG-a, itekako znaci slobodan ulaz, jer 400 kinti + troskovi puta i jos neke potrepstine, zbog jedne tekme, nije nimalo naivan izdatak u ovo vreme...

Nije valjda da se bune zbog sezonskih karata :eek: J*bote,pa ne dolazi Barsa i da su cene 1000 i više dinara !
Meni a i svakom navijaču je najmilije kada vidi stadion svog omiljenog kluba da je krcat.
Kao što kaže @Djolesinho (mada to sad zvuči kao naučna fantastika) da se kojim slučajem borimo za titulu ili da trenutno igramo bilo koju evropsku utakmicu,mislim da bi bio pravi stampedo.
 
Ja nisam čuo skandiranje ubij Srbina, a gledao sam tekmu (doduše ne cijelu), ako je to tačno, to je skandalozno i treba ih izbaciti iz lige i suspendovati im stadion, pa nek igraju u Sjenici u Tutinu... pa i u Stambolu na Bosforu, ako hoće, ako im je lijepo tamo...

Pevali su "Ubi ubi ubi grobara"

Inace bice verovatno suspendovani zbog gadjanja Partizanovih igraca i nacionalistickih ispada. Ali moram da kazem da mi ih uopste nece biti zao kad im Radovci sledeceg vikenda budu pevali pogrdne pesme
 
Nije valjda da se bune zbog sezonskih karata :eek: J*bote,pa ne dolazi Barsa i da su cene 1000 i više dinara !
Meni a i svakom navijaču je najmilije kada vidi stadion svog omiljenog kluba da je krcat.
Kao što kaže @Djolesinho (mada to sad zvuči kao naučna fantastika) da se kojim slučajem borimo za titulu ili da trenutno igramo bilo koju evropsku utakmicu,mislim da bi bio pravi stampedo.

Nazalost, tako je...
To je nasa stara, urodjena osobina sviranja qrcu u svakoj prilici...
 
Ako si iz BG dodji, mora da nas bude sto vise, ali nemoj na jug vec istok ili zapad

Jesam,ali nema šanse..
Od sezone 95/96 sam (sa prekidima) na jugu,svega sam se nagledao i svašta sam doživeo,pobede i poraze,gostovanja i sranjja, baš sve živo.Zbog svih sumanutih podela na tribini i zbog svega što se dešavalo i što se dešava u i oko kluba,totalno sam izgubio želju i interes da u svemu tome učestvujem,ne vidim sebe više na tekmama uopšte,prosto rečeno-smučilo mi se!
Iskreno,za sada je tako,a posle videćemo..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top