FK Crvena Zvezda 2022/2023

Nebojsa.bg

Iskusan
Poruka
5.490
Од јуче је за наш клуб завешена сезона 2021/2022 одбраном дупле круне и 1/8 финала у УЕФА ЛЕ је најбоља сезона од 1992 до данас, дакле за креће наредна сезона прво у супер лиги Србије ново првенство креће већ почетком јула месеца до квалификације за ЛШ крећемо од трећег кола и ту ствари стоје овако...

1653664695352.png
 
svakako po svaku cenu treba igrati bar LE i nakupiti bodove uz odbranu titule koja direktno vodi u LŠ naredne sezone 23/24 a svakako da imamo šanse dobro je što je Dejan ostao videćemo kako stoje stvari sa igračkim kadrom prelazni rok je do kraja avgusta...
 
svakako po svaku cenu treba igrati bar LE i nakupiti bodove uz odbranu titule koja direktno vodi u LŠ naredne sezone 23/24 a svakako da imamo šanse dobro je što je Dejan ostao videćemo kako stoje stvari sa igračkim kadrom prelazni rok je do kraja avgusta...
Ja mislim da ove godine s obzirom da je stub tima vec dve godine zajedno (minimum) da bi trebala da se napadne LS i da se tu pokazu zubi da smo spremni za vece pohode jer, kao sto i sam rece, dolazi sledece godine direktan prolaz u LS pa da se ne brukamo
 

Zvezda završila posao, stigao domaći igrač!​


Zalog za budućnost Crvene zvezde jeste Vuk Bogdanović.


Ovaj momak je rođen 2002. godine, igra na poziciji štopera, a potpisao je ugovor sa Zvezdom na tri godine.


Inače, ovaj momak je prošao Zvezdinu omladinsku školu, potom je otišao u Voždovac, igrao je za Spartak iz Subotice i na kraju za Rad.

Teško da će biti u prvom planu kod Dejana Stankovića u novoj sezoni, ali je jasno da će dobiti šansu da se dokaže u narednim godinama i da bi mogao uskoro da pokuca na vrata prvog tima.


https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezda-zavrsila-posao-stigao-domaci-igrac-467373
 

NAJVERNIJI SARADNIK DEJANA STANKOVIĆA NAPUSTIO ZVEZDU: Bio tu od početka, doneo DVE evropske pobede, pa se oprostio!​


Nebojša Milošević od naredne sezone neće biti "desna ruka" Dejana Stankovića, pošto je nakon dve i po godine rada na "Marakani" odlučio da ode i ponovo nastavi samostalnu trenersku karijeru.

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1642581/Nebojsa-Milosevic-napustio-Zvezdu.html
 

Back
Top