ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zo ukoliko dodje bio bi i najvece pojacanje, sa najvecim rejtingom jer je igrao za Inter, Mancester Siti, CSKA, Everton, bio reprezentativac Brazila a u Kini igra za ozbiljne pare. Ima 29 godina tako da jos moze dosta da pruzi.
Najbolje partije pruzio je u CSKA gde je imao izuzetnu statistiku 52 meca - 30 golova, u ostalim timovima igrao je promenljivo sa skromnijim ucinkom. Klasican napadac, vizljast, visok, mislim da bi se dobro uklopio u Zvezdinu formaciju gde se forsira jedan napadac i dvojica krilnih.


http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/kineski-mediji-brazilac-zo-u-zvezdi/9742vc5
 
Poslednja izmena:
Sada se to ne oseca toliko finansijski jer imaju debelo zaledje od strane premijera i Gasproma ali samoubistvo je bilo kada njih nije bilo. Fora je sto se samo izabere nova uprava a ova stara koja je ostetila klub ode bez ikakve odgovornosti i tako godinama.

Ni onda se nije krivila prethodna uprava već Tole lopov i Partizan...Eno Lukić ni dan danas nam ne priznaje onu jednu titulu a za kajmak koji je pokupio od Zvezde krive su komšije :)
 
Cekajte ljudi prvo da nekako pregrmimo ove MALTEZANE, vi ste zapeli,LUDOGORETZ pa LUDOGORETZ.
Imam utisak da niko od vas nije gledao utakmicu na Malti.
Zvezda jedva spasla zadnjicu tamo.
Ovi Maltezani deluju veoma dobro i nece biti lako ni u BG.
Ne znam bas da li su dobri kao Evropa FC ali JESU dobri, bar naspram Zvezde.

Zamislite ovaj scenarijo.
Maltezani jurnu od starta, daju jedan go.
Zabunkiraju se do 90og minuta i prodju dalje.:think::think:

Evo Maltezani vec u 10om minutu daodse gol.Jel rekoh ja,bice vo dugo vece i neizvesno.

- - - - - - - - - -

...i ispadnu zato sto je Zvezda dala vise golova u gostima.Los ti taj scenario :lol: Elem,bilo sta osim lagane Zvezdine pobede je cista naucna fantastika.Pre ce Mladost da izbaci Ludogorec nego Valeta Zvezdu.

Kao sto vidis ,Maltezani u sred BG vode sa 1-0 oa ti vidi da li ce biti laganica.
 
Zvezda ima duplo veci budzet od njih pa su srazmerno tome i stranci sa vecim rejtingom jer ukoliko pogledas sem Keserua svima ostalima je Ludogorec najjaci klub u kome su igrali u Evropi dok je pitanje u Brazilu kakvu su ulogu imali, sumnjam da su bili neki nosioci timova.
Na drugoj strani Zvezdini stranci su igrali u znatno jacim timovima od Zvezde i bili standardni. To naravno ne znaci da ih treba potceniti jer je rec o ozbiljnom timu ali ne treba ih ni preceniti, nisu oni slucajno ispali prosle godine od Moldavaca, znaci da mogu dosta oscilirati.
Sve zavisi od Zvezde koja ukoliko odigra prosecnu partiju na nivou mogucnosti , proci ce ih a ukoliko bude igrala kao protiv Maltezana ispasce. Tu je najveci problem trenutno sto Vijera je van forme i mislima van tima, sredina se jos nije uklopila i previse je defanzivna kombinacija La Talek-Donald i Kanga koji je vise box to box igrac a ne plej.
Odbrana je vrlo nestabilna sa Lukovicem i tu ce trebati da se uigra a i definise tim, da se nadje neki balans u svim linijama .

OTKUD ti ove informacije.
Potpuno je surotno.
Ludogoretz DALEKO bolje finansijsi stoji od CZ.
Uzgred, nema ni dugove.

- - - - - - - - - -

kristijanu kasni prenos jedno 30 minuta :mrgreen:

Zasto, koliko je sada?.
 
Hugo polako mi se penje na ***** sa svojim sebiclukom a da bude stvar gora van forme je...Najebali smo bez drugog stopera...Fibel i Kanga su dobri Mouchea nema puno u igri neigrani smo ****** daj Plavsica a Kanga nek bude malo dublje pa tu nek overi svaku loptu...Nevidim nikakvu ulogu Le Taleka svakako...

Ja mjesecima govorim da Donald i La Talek ne mogu zajedno da igraju na sredini... glavni problem je sporost na sredini, a zbog toga gubimo lopte i neugrani štoperi imaju problema... Rendulić nije za prvu postavu... treba da igraju i Ristić i Plavšić (Plavšić je klasa za ovog Moučea)...
 
Hugo polako mi se penje na ***** sa svojim sebiclukom a da bude stvar gora van forme je...Najebali smo bez drugog stopera...Fibel i Kanga su dobri Mouchea nema puno u igri neigrani smo ****** daj Plavsica a Kanga nek bude malo dublje pa tu nek overi svaku loptu...Nevidim nikakvu ulogu Le Taleka svakako...

Ajde sto su neuigrani i sto je neko sebican ali meni nikada nece biti jasno kako je moguce da su fizicki nespremni......Ako je problem u kondicionom treneru pa dovedite nekog stranca.......Da bi fudbal mogao da se igra profesionalno,moras da imas kondiciju za 90 minuta a ne da se vuces po terenu kao glista...
 
Jel ti to ozbiljno ili se sprdas sa nasom mukom?

Pa plasman u LE bi bio ravan Bariju u ovoj situaciji.

I ja kontam da nas zahebava :)

- - - - - - - - - -

Jel može sad da se uplati na Ludogorec :kafa:

Pitam za druga :mrgreen:

Ovo je jako loše :confused: protiv ovakve ekipe sve ispod 5-1 je neuspeh.

Pa kako će protiv ovih koljača iz Bugarske što imaju ko zna koliko Brazilaca u ekipi.

Bugari će da nam zabiju nož leđa... a ja se kladio sa Tutom da ćemo da ih prođemo :sad2:
 
Ma daj...Ova Valeta je nadrealno ocajna ekipa.Zvezda igra ocajno i sa tako ocajnom igrom ce im dati jos bar 2,3 komada minimum u II poluvremenu.
Za Zvezdu je sve osim plasmana u LS katastrofa.To sto sad igraju tanko je posledica neuigranosti.


Da bi se ekipa uigrala potrebno je 6 meseci,i to je jedan od razloga zasto nase ekipe svakih 10 godina igraju LS....
Nisu nadrealno ocajni,prosecna amaterska ekipa....Oni Velsani sta Vojvodina igra sa njima su nadrealno ocajni.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top