Филолошки факултет

Шта студирате?

  • неолатинске језике и књижевности

  • германске језике и књижевности

  • словенске језике и књижевности

  • општу књижевност са теоријом књижевности

  • оријенталну филологију и књижевности

  • општу лингвистику

  • библиотекарство и информатику

  • неохеленистику или хунгарологију или албанологију


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Hej, cao! Mislim da nije toliko stvar u organizovanju, vec u obimnom prijemnom - ni na jednom faxu nemaju da citaju gomilu eseja, analiza i cega vec, nisu u pitanju samo stvari tipa tacno - netacno, ipak treba vremena da se sve to iscita... A verovatno hoce da objave odjednom za sve grupe... Moramo da cekamo... Znam kako vam je i ja ne mogu vise!!! Svi vec slave, caste, a ja pojma nemam nista!!! :confused: Ja sam polagala za 05 - srpska knjizevnost i jezik.... ;)
 
schatje:
onda gledas liste grupa na kojima je ostalo mesta i konkurises za jednu od njih... ali vodi racuna, taktiziraj



Mene interesuje kada se konkurise za to drugo mesto... To se rangira po bodovima sa prijemnog zar ne?
Da li je to drugi upisni rok (septembar) ili sad u ovom roku... Neka mi neko objasni sta da radim jer nisam upao u grupu za koju sam konkurisao!!!! PLEASE!
 
odmah ide rasporedjivanje na preostala mesta, cim izadju zvanicne liste primljenih.... onda izadju liste na kojim je grupama ostalo, i koliko mesta, tako da ljudi koji su ispod crte sada predaju dokumenta za jednu od tih grupa (naravno, gledaju se osvojeni bodovi na prijemnom).
e sad, problem moze da bude sledeci... da se svi zalepe za `najbolji` (uslovno receno) jezik na kome ima mesta, npr. ostalo je na albanskom, ukrajinskom, poljskom i recimo ruskom... i svi nagrnu na ruski.
za prebacivanje ne znam, ranije je moglo posle prve godine, ali ne znam kako ide po bolonji
 

Back
Top