Fenomen Buducnosti

yupiter:
Van moje kontrole je sto je moj zivot i sve u njemu potpuno odredjeno, sto nema veze sa matematickim izrazima,i sto je savrseno shvacen koncept.
Licno bi voleo, kada bi znao, sta je u mom izlaganju konfuzno ?, sta je dvosmerno ?, i za sta ja moram biti sposoban ?.
Kapiras, od tvog prvog negodovanja, nisi navela moj citat, da bi onda razmotrili tvoje zamerke.
Znaci, navod mog teksta, i onda, ovo je Laz. Da li uopste mozes ovaj koncept da shvatis ?

Ovako ostaje, ja sam nepismen, i lazem, samo zato sto me ti nerazumes.
Sve sto me interesuje je istina, a ne tvoja naslucivanja.
Naslucivanjima je po meni jedino mesto forum religije.
Jbt, choveche, da li si ti lud, glup ili si pojeo neshto???
 
livija:
Uspeo sam ranije da shvatim da ti culo vida funkcionise, ali sam pokusao da ti objasnim da
te oci ( za koje ti tvrdis da se kolutaju ) pripadaju smajliju, i one su na monitoru, moje su u Novom Sadu, i na mom avataru.
Nema sanse da si tako dalekovida. Ako stvarno jesi, mislim da bi se Vojska Srbije sigurno
jako obradovala, kada bi im ponudila svoje usluge. :) ( ovo je smajli koji se smeje, da li se ja
smejem ? )
 
livija:
trebalo bi... u suprotnom bih te tumachila kao licemera.... smile je tu da doslika izraz forumasha u ovom sluchaju u novom sadu.....
Ne bi, posto bi u tom slucaju bio sarkastican, a to nisam, samo volim da odgovaram na pitanja tacnim odgovorom, i da na netacne odgovore, odgovaram tacnim pitanjem.
Opet Ne, smajliji su tu da ih forumashi koriste ili ne. ( odlucio sam se da ga ne koristim )
 
livija:
zapravo postoje shanse... ali ja nisam, za mene si u pravu.... vojska srbije.... lol
Kako mislis da postoje sanse, ako sama kazes, da znas da nisi ? ;)

Ne bi bilo lose da Srpska vojska ima tacan uvid u kolicinu Heroina, koji je CIA napravila na nasoj teritoriji ( za ovih 7 godina na KiM), da bi kada se sa nje povuku, mogli da im trazimo proviziju, ili Porez na Promet " Kontrolisane Substance " iz porodice Opijata. :-D
 
livija:
trebalo bi... u suprotnom bih te tumachila kao licemera.... smile je tu da doslika izraz forumasha u ovom sluchaju u novom sadu.....

Ne, Livija...licemer je zdrav čovek...crta karaktera...Ovde ti je sve u minusu - ni zdravlje, ni karakter...samo ambicija...da nam drži slovo..na indijskoj filozofiji se ni jednim slovom nije dotakao Indije, njenih klasika, a o filozofiji ni pomena...Ali citati...pa analize...pa "mudrosti"
.. :lol: :roll: :lol: ;-)
 
angel 021:
Maaamaaaa. šmrccc...ne voli me učiteljica...šmrcc...tuži je...i tuci...šmrcc... :cry: ::
Hey, hey what do you say, tell me have you ever been **** this way ?,
Hoo, hoo, what you gonna do, when I shove this **** in you ?,
Hee, hee, what do you see, have you ever suck big nuts like these ?
Ho, ho what do you know, let me just bust one of them and then let go.

Ovo su naravno pesnicke metafore. ;) nismo svileni, right ?
 
a bio je kul tip :)

Sve jedno,imao je svoje misljenje,iako neuobliceno,ipak NEKO i SVOJE.
Mozda je ovde zeleo da mu pomognemo da ga uoblici a banovan je,nisam primetila da je psovao osim ako nije moderatora licno na pp-u.
 

Back
Top