FDU

Ja nisam prosla u uzi. Zadovoljna sam onim sto sam pokazala na sceni,ali sam razocarana komisijom. Nisu me skoro uopste gledali. Barem sam ja imala takav utisak. Sledece godine izlazim u Bg i u Ns,pa mi se valjda negde posreci.
Kako ste vi ostali prosli? :)
 
Ja isto nisam prosao u uzi :) Medjutim, nisam razocaran, ne mogu nikog da krivim osim sebe. Slusali su me, i davali indikacije tokom prijemnog, ali ja sam bio los, imao sam veliku tremu i bukvalno su mi se tresle noge, toliko da su u jednom trenutku svi iz komisije gledali u njih i kao cudili se. Takodje, nisam bio dovoljno spreman i siguran. :) Pokusacu verovatno i sledece godine, samo cu izaci mnooooooogo spremniji i sigurniji. :D
 
Kad sam ja bila bile su jos neke zene,ali ja sam se koncentrisala na monolog,tako da se bas i ne secam. Mozda je bio jos neko. Nisu me gledali. Tacnije gledali su me na trenutke. Kada sam zavrsila program Pele nije ni registrovao. Pisao je nesto i ja sam stajala tako da sceni i cekala da on skapira da sam zavrsila. A dok sam radila pricali su medju sobom,zapisivali nesto,imala sam osecaj da sam nevidljiva.
 
DOSTA JE BILO!
Dokle ce trajati ponizavanje kandidata koji nemaju vezu...kada neko da 8000h..mozda jedva sakupljenih,barem bi "gospoda"iz komisie mogla da odglume da ih interesuje.
Godinu dana sa zna koga Pele prima na klasu...mina,jovan..pa dve biljine,onda dva momka iz novog pazara za koje je garantovao tifunovic bane.olegova necaka itd.itd..da li su svi toliko talentovani?
kasljaju,kijaju,setaju do wca..dok kandidat daje sve od sebe za nesto sto se spremao godinu,dve..i to je slucaj i ostalim nazovi profesorima sa fdua.
sramota je mala rec!
 
Pele, znam da pratiš ove forume i samo ti kao prijatelj želim reći sledeće: Svaka ti čast na ovogodišnjoj klasi!
Obezvredio si svoj i ugled profesije, a sebi na pleća stavio veliki teret koji će te pratiti naredne četiri godine najmanje!
 
Pele, znam da pratiš ove forume i samo ti kao prijatelj želim reći sledeće: Svaka ti čast na ovogodišnjoj klasi!
Obezvredio si svoj i ugled profesije, a sebi na pleća stavio veliki teret koji će te pratiti naredne četiri godine najmanje!

Ljudi, ovako. Mene jako zanima FDU, obozavam filmove, pisanje i reziju. Pricajte mi malo kako to tece, ako je samo preko veze, da pokusam u Nemackoj, poznajem jezik i imam gde stanovati. Ili u NS
 

Back
Top