FDU

ZVALA SAM UPRAVO!!! Kažu da je lista tebala do sad da bude okačena, ali ne znaj uzašto nije, meni su pročitali sa spiska koji imaju tamo koja sam, polažem u SUBOTU U 9 !!! !!! !!! A sad čekamo listu, da javimo Bebanu, a ko može neka zove fax da mu kažu!!!
 
Nema je, ne znam gde da je nađem! witch, zovi ih, reci ime i prezime i neka ti kažu kada si! A što se Bebana tiče, sačekaćemo još malo da vidimo hoće li lista, pa ako ne objave do 4 zvaćemo i za njega da proverimo.
 
Ja u subotu! To je prekosutra! PREKOSUTRA! Samo još današnji i sutrašni dan za pripreme! Mada, kad bolje razmislim, subota je upravo ono što sam i htela, tako da se ne bunim :P
 
Ja u subotu! To je prekosutra! PREKOSUTRA! Samo još današnji i sutrašni dan za pripreme! Mada, kad bolje razmislim, subota je upravo ono što sam i htela, tako da se ne bunim :P

ja ću se raspadnem do ponedeljka...koji smor jedina olakšavajuca okolnost je to sto "imam"više vremena za spremanje..mada mnogo mi to dugo....!!!
 
Znači, ja sam prva od nas trenutno prisutnih XD Sigurna sam da snow.white.prince i Bokalinda polažu već sutra, a za ostale ne znam, kad ne znamo ko je odakle...
mada, nešto sam brzo onda ja došla na red, AR je od BGa udaljen svega sat, sat i po vožnje, nije to toliko daleko da zapadnem već drugi dan...
Ali kao što rekoh- meni je super! :D

ZemljaDembelija: Hvala :D
 
Hvala, Carol :D
Sutrašnjim polagačima svi držimo palčeve :D
Prekosutra, rekla bih, držimo samo meni XD
U nedelju Witch, u ponedeljak Bubić... :D

Joj, ljudi, naših pet minuta bliže je nego što smo mislili XD
 

Back
Top