FDU

Meni vec nije dobro, do jutros nisam imao ni T od treme, a sada evo idem po kuci glavom bez obzira i place mi se. Dal od srece ili tuge pojma nemam. Ma ne znam ni kako se osecam, STRASNO ...
 
Meni vec nije dobro, do jutros nisam imao ni T od treme, a sada evo idem po kuci glavom bez obzira i place mi se. Dal od srece ili tuge pojma nemam. Ma ne znam ni kako se osecam, STRASNO ...
E, ja sam u toj situaciji već tri dana!

JOŠ UVEK nisu istakli listu, a već je 12:09!!! Ok, malo sam paranoična, ali stvarno ne znam šta ću ako je ne istaknu do 2...:eek:
 
Auh, ja bih volela da zapdnem u subotu, to bi mi bilo super...
Kakav bwe lokal 15?! neću ja nih da pitam DA LI je lista istaknuta ili nije, ja vidim da lista NIJE istaknuta, meni teba odgovor kad će biti istaknuta lista, aaaaaaaaaaa popizdeću dok ne objave!
 
I ne, ne bih volela da budem međ prvima, ali ne bih volela da budem ni međ zadnjima, zapravo, akd bolje razmislim, volela bih da budem među prvima ali ne prva, nego negde četvrta- peta ili tako nešto... Ma ne znam više ni šta pričam, idem opet da vidim šta ima na sajtu FDU :lol:
 
Hmmmmm na sajtu se to uvek kasnije objavi. 100% . A posto vidim da Vam je tesko uzeti telefonsku slusalicu, bez uvrede, onda neka ja budem obavestajna sluzba u narednih sat vremena xaxaxaxax
 
Da budem iskrena, mrzim da telefoniram, uvek sam imala neki neobjašniv strah od telefoniranja XD XD XD Tako da... Ali nateraću se da zovnem i ja, čisto da ih malo pritisnemo XD
 
Sad sam zvala, reče mi žena "Danas posle 12" ja pošla da kažem "Ali već je prošlo 12!" kad je ona rekla "Hajde da kažemo danas u toku dana... Doviđenja."

Toliko o mojim uspesima kao telefonske sekretarice :lol:
 
Je l se to meni samo čini, ili oni još uvek nisu objavili listu? Mislim, šta nas lože ko budale, lepo neka kažu "Objavićemo listu u 2, u 4, u 6, objavićemo je malo sutra na netu, mwahahahaaaaa, so long suckers" pa da se smirimo, a ne ovo "Objavićemo posle 12", a 12 već promaklo i odmaklo... E, idu mi na ganglije :lol:
 
Sada sam i ja zvao kazu da je lokal zauzet i ako zovem da pitam za listu, BICE U TOKU DANA. toliko od mene ja sada idem, a Nenemusha tebe molim ako mozes da mi javis kada ja polazem ako slucajno vidis na sajtu, u slucaju da ja nedodjem skoro kuci, na 0643445430 Marko Vukojevic. Hvala Veeeeeelikooooooooo JA OSO nema me... NEEMAAA !!!
 
Jaooo..svaki dan visim na njihovom forumu da vidim listu, ono nista! Ko zna da li ce i da stave listu na forumu....Ajde ako neko sazna neka napis ovde pa cu ja da vidim:D hvala vam:D
P.S. Cula sam da prvo polazu oni iz daljih gradova....
 

Back
Top