FDU

moju drugaricu su isprekidali i monologe i recitacije, ona je mislila da nema sanse da prodjem, i prosla jeeeee.... ali ja sam verovala u nju, talentovana je bas...::) nadam se da cu i ja u nedeljuuu ovako da se radujem zbog sebe:)
 
I ja isto... E, ja ću ranac uneti pa ću ga ostaviti pored vrata, ako već ima taj dugački mračni hodnik, ostaviću ga u njemu... Samo da ga ne zaboravim :lol:
 
Kazem taj mracni hodnik je bio u trenutku, bas kada sam ja prolazio kroz njega, jer nije bilo svetla. Pih pa valjda ga ima. U ziriju je izmedju ostalog, rekao sam to gore, PELE i Maticka, a za ostale pojma nemam koji su, ali znam da su zauzeli ceo prvi red sa papirima, tako da sam siguran da su deo komisije. SRECNO SVIMA SUTRA !!!
 
Pa to su uglavnom profesori sa akademije, profesori dikcije i tako to. oni su tu samo da pripomognu profesorima gluma da odluce... jer verujem da nije ni malo laka odluka...
 
Sigurno nije ni malo laka odluka...

Carol, za živo čudo ne plašim se ni upola onoliko koliko sam mislila da ću se plašiti uoči prijemnog... Mada, uvek sam popodne strašno mirna, a prepodne prilično uplašena, ne znam zašto...
Joj, ja sam rekla svima, ja jedva čekam trenutak da izađem iz te sale, šta god da sam uradila :lol:
 
Bokalinda je polagala jutros u 9, nažalost, nije prošla... :( Čekaćemo nju, ako bude htela da se javi, da nam ispriča svoje utiske.
Znate šta, ljudi? MIslim da bismo trebali da se dogovorimo letos da organizujemo malo okupljanje nas aktivnih na ovoj temi! :D Kako god prošli, šta god uradili na tom prijemnom, trebali bi svi mi koji smo pokušali ( i naravno, naš supervizor- Carol ;) ) da odemo na piće i da lepo razmenimo iskustva :D


A za drugu grupu stvarno nemam pojma.. Niko od naših nije bio u drugoj grupi danas, zar ne?
 
Pfffft, ne lupaj gluposti, svi smo mi strašila na svoj način :P Što bi te bilo sramota? Ma, ne ideš sama, mama te isprati na stanicu, ja te dočekam na stanici u BGu :D

E, ljudi, ovo mi je poslednje javljanje za večeras... Držite mi palčeve, i meni i Princu :D BOobim vas sve, javiću se kad budem mogla ;)
 
Ma lako bih ja za Bg,nego oni preferiraju da me voze iako imam ujaka i dedu u Bg-u.:roll:
Pa zbog njih ne znam da l' bih mogla,a i ne znam...neprijatno bi mi bilo,al' o tome ćemo drugi put.;)
Sutrašnji dan je bitan.

Srećno vas dvoje.:D
Jao neću izdržati dok ti dođeš kući....:D
 
Cuo sam se sa Bokalindom. Rekla je da se sve bilo ok, da ne ujedaju ovi iz komisije (iako se mogu cuti svakakve price po mracnim hodnicima... :D).

Necu nikome da se zahvaljujem dok ne prodje sve ovo, da ne izbaxuziram... Sujeta je sastavni dio glumca... :D

Sta da vam kazem: break a leg! ;)
 
Jao ljudi citam vas par dana, ja sam nova na forumu, nikada se nisam bas igrala sa racunarima, i bez obzira sto vas ne znam, saosecam se sa vama i zao mi je zbog vas koji niste prosli i zelim srecu onima koji tek polazu. Ja polazem u sredu u Novom Sadu (inace sam tu rodjena i zivim) ovo mi je cetvrti put da pokusavam, jednom sam bila u uzem izboru, na FDU nikad nisam pokusavala...
87' sam godiste zovem se Tanja, i ako neko polaze u Novom Sadu od vas pitajte me sta god prepuna sam informacija s obzirom da ovde zivim...
Eto.... hvala Carol sto si me uputila na ovu stranu ! :)
 

Back
Top