Farma - sezona 2010.

Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

  • Gazmen Đogani - Gagi

  • Dragana Milošević

  • Dragan Marinković - Maca

  • Zorica Brunclik

  • Ivan Fece - Firči

  • Jasmina Kostić - Mina

  • Maja Odžaklijevska

  • Milena Ćeranić

  • Miloš Bojanić

  • Nemanja Stevanović

  • Nikola Sarić - Sajko

  • Radovan Radović - Raka

  • Đole


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jesu vala više dosadni sa izborima za gazde Farme :thumbdown:
Sada će ova biiiiiiiiiiiiiip keratura opet Miloša u štalu i opet će da kuje podli plan kako da ga izbace.
Šta se to sinoć desilo između Mace i Miloša,nešto se spominje Macina keva?Ali takođe vidim i da je Maca opstao na Farmi posle toga jer je ono što je uradio Milošu za automtsku diskvalifikaciju :arrow:

Očigledno je da su neki apsolutno zaštićeni. Ona Vojtehovska je posle sastanka RRA obećala da će automatski izbacivati one koji nastave sa tim ponašanjem, ali očigledno je da nemaju tu nameru. Time je ona prekršila dato obećanje RRA-u i javnosti i obmanula iste, što bi moralo da povuče konsekvence, ali naravno da ih neće povući, jer Mitrović zna na koje račune treba da uplati pare.

Na biiiiiipovanje ne mogu da se vade, jer se i pored toga jasno sa Macinih usana moglo pročitati kako mu hebe mrtvu mater u usta i druge gadosti. Druga stvar, opet je primenjeno na Milošu nefizičko nasilje i tortura, sa bacanjem tanjira iz koga on u tom trenutku jede, sa unošejem u facu, psovanjem, vređanjem i pretnjama.

Samo se nadam da će Miloš, po izlasku sa Farme, biti dovoljno uporan i tvrdoglav da ih sve od reda tuži, učesnike, podukciju, tv Pink.
Nivo mentalne torture koji se primenjuje nad njim je takav i toliki da bi za to trebale da uslede debele zatvorske kazne.
 
nisam sinoc gledao ali zamisljam da je bilo ovako

maca zahebava milosa, i polako mu se unosi u neprijatnu blizinu. zatim maca psjuje milosa a ovaj odgovara istom psovkom i dodaje ti to svojoj mami

onda se debeli klovn razgoropadi i nekontrolisano histerise, a zaboravlja sta se stvarno desilo

dakle, iscenirano i smesno sa macine strane

i ja bih mu rekao ti to svojoj mami i svojoj porodici, misleci prvenstveno na to da su ga oni vaspitali blesavog

tako nekako, mozda i gresim, ali ne puno. losmi nikada nije rekoa nekome prvi hebem ti majku, to garantujem

Ne, nije tako bilo. Miloš mu čak uopšte nije ništa opsovao.

Sedeli su Raka, Miloš, Dragana i Mina za trpezarijskim stolom. Raka je ugledao Macu i pozvao ga da im se pridruži, što je ovaj odbio uz reči: "Ja biram društvo, čika Rakiša".
Tada ga je Miloš pitao da li su to oni manje vredni od njega, i jel misli da je ono njegovo društvo (radionički klan) više vredno, i dodao: "Mogao bi bar majku da poslušaš. I ona ti je u onoj video poruci rekla da grešiš i da pripaziš...".
Tada je Maca (jedva dočekao povod) krenuo sa nacističkim maltretiranjem Miloša, jer mu je uzeo majku u usta. Mo'š misliti...
 
Suvise je blaga Olja bila prema Vojtehovskoj ...ma ko sme pinku da se zameri :cool: !
Inace ...jasno je kao dan ,da pobednik farme mora biti neko iz granda ! Ne znam kakva je veza izmedju granda i farme ,da li je grand nosioc prava ,tj. licence ,ali ima nesto u tome sto je svaki duel dobio "neko iz granda" :zzzz: !

Pa, verovatno imaju, pored ugovora sa produkcijskom kućom, i dodatni ugovor sa Grandom da će kao članovi Granda, koji ih je regrutovao za Farmu, morati da ustupe pozamašan procenat od nagrade.
 
Poslednja izmena:
Ne, nije tako bilo. Miloš mu čak uopšte nije ništa opsovao.

Sedeli su Raka, Miloš, Dragana i Mina za trpezarijskim stolom. Raka je ugledao Macu i pozvao ga da im se pridruži, što je ovaj odbio uz reči: "Ja biram društvo, čika Rakiša".
Tada ga je Miloš pitao da li su to oni manje vredni od njega, i jel misli da je ono njegovo društvo (radionički klan) više vredno, i dodao: "Mogao bi bar majku da poslušaš. I ona ti je u onoj video poruci rekla da grešiš i da pripaziš...".
Tada je Maca (jedva dočekao povod) krenuo sa nacističkim maltretiranjem Miloša, jer mu je uzeo majku u usta. Mo'š misliti...

fala za info, stvarno nisam bio u toku

maca sta god da prica ostaje debeli skot koji se izlezxava i seska jajca pred sima i pred kamerama
 
Očigledno je da su neki apsolutno zaštićeni. Ona Vojtehovska je posle sastanka RRA obećala da će automatski izbacivati one koji nastave sa tim ponašanjem, ali očigledno je da nemaju tu nameru. Time je ona prekršila dato obećanje RRA-u i javnosti i obmanula iste, što bi moralo da povuče konsekvence, ali naravno da ih neće povući, jer Mitrović zna na koje račune treba da uplati pare.

Na biiiiiipovanje ne mogu da se vade, jer se i pored toga jasno sa Macinih usana moglo pročitati kako mu hebe mrtvu mater u usta i druge gadosti. Druga stvar, opet je primenjeno na Milošu nefizičko nasilje i tortura, sa bacanjem tanjira iz koga on u tom trenutku jede, sa unošejem u facu, psovanjem, vređanjem i pretnjama.

Samo se nadam da će Miloš, po izlasku sa Farme, biti dovoljno uporan i tvrdoglav da ih sve od reda tuži, učesnike, podukciju, tv Pink.
Nivo mentalne torture koji se primenjuje nad njim je takav i toliki da bi za to trebale da uslede debele zatvorske kazne.

Tako je!
 
Farma: Smuvali se Vlada i Mirjana31. maj 2010

Izbačenici stanovnici najpoznatijeg imanja u Srbiji otkrivaju za "Stori" da su u romantičnoj vezi.
v171520p0.jpg

Voditelj Vladimir Stanojević (27) i nekadašnja misica Mirjana Božović (23) smuvali su se po izlasku iz Farme, piše "Stori".

"Retko se sreću divni momci kao što je Vlada. Osvojio me je manirima i kulturom", rekla je lepa crnka, koja je na Farmu ušla kao "solista", dok je Vlada bio u vezi.

"Prethodnu vezu raskinuo sam odmah po izlasku sa imanja. Mirjani sam dao broj, javila mi se, izašli smo na piće i počeli sve intenzivnije da se viđamo. Najpre sam primetio njen fizički izgled, a zatim ispravne stavove, zaista je sjajna", rekao je Stanojević.

Par uskoro putuje na Ibicu, a da li će ova rijaliti romansa potrajati, ni sami ne umeju da kažu.

"Videćemo da li će sve postati ozbiljno. Oboje imamo brojne obaveze koje ne ostavljaju mnogo prostora za viđanje, ali lepo nam je i ne opterećujemo se planovima za budućnost".
 

Back
Top