Farma - sezona 2010.

Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

  • Gazmen Đogani - Gagi

  • Dragana Milošević

  • Dragan Marinković - Maca

  • Zorica Brunclik

  • Ivan Fece - Firči

  • Jasmina Kostić - Mina

  • Maja Odžaklijevska

  • Milena Ćeranić

  • Miloš Bojanić

  • Nemanja Stevanović

  • Nikola Sarić - Sajko

  • Radovan Radović - Raka

  • Đole


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Suvise je blaga Olja bila prema Vojtehovskoj ...ma ko sme pinku da se zameri :cool: !
Inace ...jasno je kao dan ,da pobednik farme mora biti neko iz granda ! Ne znam kakva je veza izmedju granda i farme ,da li je grand nosioc prava ,tj. licence ,ali ima nesto u tome sto je svaki duel dobio "neko iz granda" :zzzz: !
 
Suvise je blaga Olja bila prema Vojtehovskoj ...ma ko sme pinku da se zameri :cool: !
Inace ...jasno je kao dan ,da pobednik farme mora biti neko iz granda ! Ne znam kakva je veza izmedju granda i farme ,da li je grand nosioc prava ,tj. licence ,ali ima nesto u tome sto je svaki duel dobio "neko iz granda" :zzzz: !

naravno da ima
ja sam jos dok sam kao pratila farmu napisala kako mi se javlja slika sase popovica u crnom odelu i crnoj kapuljaci, kako sedi na celo stola-ZADRUGE
 
Suvise je blaga Olja bila prema Vojtehovskoj ...ma ko sme pinku da se zameri :cool: !
Inace ...jasno je kao dan ,da pobednik farme mora biti neko iz granda ! Ne znam kakva je veza izmedju granda i farme ,da li je grand nosioc prava ,tj. licence ,ali ima nesto u tome sto je svaki duel dobio "neko iz granda" :zzzz: !
Vojtehovska je jezičara i svakako da je ova zanemela kad joj je pomenula Vučića i Čanka:cool:
B92 kakav je sada bih 96.-te bacio u kantu za otpatke zajedno sa TV Bastiljom:neutral:
 
Narodu hleba i igara..nista novo..stara fora..kriza, besparica, pad standarda..daj im shabane koji ce da se pljuju pa mire, i tako narod zaboravi na realnost, stvarnost, bar na deo..a posto je vecina naroda "slabije obrazovana" ta taktika i dalje prolazi...
 
Jesu vala više dosadni sa izborima za gazde Farme :thumbdown:
Sada će ova biiiiiiiiiiiiiip keratura opet Miloša u štalu i opet će da kuje podli plan kako da ga izbace.
Šta se to sinoć desilo između Mace i Miloša,nešto se spominje Macina keva?Ali takođe vidim i da je Maca opstao na Farmi posle toga jer je ono što je uradio Milošu za automtsku diskvalifikaciju :arrow:

Zna li neko sta je to bilo izmedju Mace i Milosa... :ceka:
 
Veceras sam bacio pogled na tv samo na pola minuta i videh Gazmena kako na Sasino pitanje da li je svestan da je on izbacio Djusa jer je izmislio ono psovanje majke odgovara da i dalje ostaje pri tome da je cuo ono sto nije receno... Da se bar izvinio za tu izmisljotinu a ne da propada sve dublje i dublje...
 

Back
Top