Farma - sezona 2010.

Ko po Vašem mišljenju zaslužuje pobedu?

  • Gazmen Đogani - Gagi

  • Dragana Milošević

  • Dragan Marinković - Maca

  • Zorica Brunclik

  • Ivan Fece - Firči

  • Jasmina Kostić - Mina

  • Maja Odžaklijevska

  • Milena Ćeranić

  • Miloš Bojanić

  • Nemanja Stevanović

  • Nikola Sarić - Sajko

  • Radovan Radović - Raka

  • Đole


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pored njega ona glupača Anabela liči na Ajnštajna ... :roll:

Em je neobrazovan em je neinteligentan, što kažu, ne bih mu dao da mi čuva ni dve nacrtane ovce.:dash:

fijonse:eek: ti i dalje to gledas..ja pogledala jednu i odustala...vredjaju moju inteligenciju i uludo potroseno vreme......jedan shvenk na takvu koncepciju i odmah ukapiras koliko je bolesno i nenormalno...podseca me na sindrom onih domacica alapaca koje po ceo dan vise na prozoru i terasi i tresu krpu ne bi li sve videle..ko dolazi i odlazi iz komsiluka:D...a mene to ne interesuje...nek dodje i ode ko i kad hoce..tako i za farmu...koga bre briga sta radi grupa kretena
 
ode Gagi...a inace ko je to..mislim, nepismen, ne zna tablicu mnozenja..mogu da ga vrate u skolu..kako li on pomaze deci oko domacih zadataka..ako krene u neku vecernju skolu pomagace ona njemu:think:

A, još nije ni bio pionir. Kaže, zato što je bio nestašan. :hahaha: Mada, ja mislim da je zato što je bio toliko glup da nije umeo da ponavlja reči zakletve.

Zamisli kakav si moron morao da budeš da ti u ono vreme ne daju da postaneš Titov pionir. :dash:
On je prvi takav slučaj za koji sam čuo.
 

Back
Top