Fargo

Chinese penhold

Obećava
Banovan
Poruka
83
Pored True Detective verovatno i najbolja serija ove godine. Rađena po kultnom filmu braće Koen iz 96' sa sjajnom glumačkom postavom na čelu sa Bobom Torntonom i Martinom Frimenom.
Nagrađena za seriju sezone.

 
Ja.
Wtr2yLK.gif



Odgledala obe sezone, odlične, a prva je naročito dobra. Videh da im je ocena na IMDb-u 9.0.. a snima se i treća sezona, biće na proleće.
 
Odgledao sam odavno obe sezone. Druga sezona mi je jos uzbudljivija i bolja od prve jer ima mnogo vise akcije, mada je Lorne Malvo kao lik neponovljiv.

- - - - - - - - - -

Odgledala obe sezone, odlične, a prva je naročito dobra. Videh da im je ocena na IMDb-u 9.0.. a snima se i treća sezona, biće na proleće.

Da, treca sezona izlazi na prolece, pojavice se Ewan McGregor u dualnoj ulozi a radnja je smestena hronoloski nakon dogadjaja iz prve sezone.
 
Odgledao sam odavno obe sezone. Druga sezona mi je jos uzbudljivija i bolja od prve jer ima mnogo vise akcije, mada je Lorne Malvo kao lik neponovljiv.
Jeste :) ali meni je najjači utisak u obe sezone ostavio Lester... prvo što ga je Martin Frimen fantastično odigrao, a drugo, kao primer kako izgleda kad malom, nesigurnom i iskompleksiranom čoveku "kvrcne" nešto u glavi... :)
 
Одгледах трећу сезону,не знам .....доста лошије у сваком погледу у односу на претходне две.Не уклапа ми се нигде оно са старцем,његова прошлост,робот....нисам могао да повежем.
Хоће ли бити четврта сезона?
 
Hahahaha ovo je smesno sta danas prolazi kao uspesna serija...
Ajde sto su ukrali naziv od brace Koen nego sto su im iz drugog filma pokrali jos gomilu stvari.. Mastovitost 0.
Ko nije skonto ovaj lik iz prve sezone koji ubija okolo je bleda kineska kopija Bardemovog lika iz filma Nema zemlje za starce... I jos dosta toga je pokradeno...

Takodje mi je jadno da napises na pocetku svake epizode istinita prica, a nije..
Pogledacu jos par epizoda, ako se ne desi neko cudo bataljujem..
 
Hahahaha ovo je smesno sta danas prolazi kao uspesna serija...
Ajde sto su ukrali naziv od brace Koen nego sto su im iz drugog filma pokrali jos gomilu stvari.. Mastovitost 0.
Ko nije skonto ovaj lik iz prve sezone koji ubija okolo je bleda kineska kopija Bardemovog lika iz filma Nema zemlje za starce... I jos dosta toga je pokradeno...

Takodje mi je jadno da napises na pocetku svake epizode istinita prica, a nije..
Pogledacu jos par epizoda, ako se ne desi neko cudo bataljujem..
Serija je pravljena uz podršku braće Koen, to svugde možeš da pročitaš, nije ukradena ni ideja ni ime, sarađivali su na scenariju.
Jesu reciklirali malo Bardem = Bili Bob Tornton, al to im je kao neki trejdmark, takav ubica.
I ovo da je istinita priča je fora, marketinški potez, zajebancija koja je odlično prošla kad se pojavila serija
 

Back
Top