Fantasy NBA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle, hipotetički, ja i ti smo ušli u plej-of, ali sada u rosteru imamo po 4 igrača čije ekipe nisu ušle u plej-of.
Kako tu teku izmjene? Da li se oslobađaju igrači iz ekipa koje nisu ušle u plej-of, npr. neko je imao Janisa, ali u našoj ligi završio 9.
Kako ja sada mogu da uzmem Janisa?
Npr. ja sam se u ponedjeljak veče sjetio da odradim trejd, i zamijenim ta 4 igrača što su u RL završili sezonu, i samim tim sam u startu mnogo bolji od tebe koji si se toga sjetio u utorak?

Nema glupih pitanja, tako da...:mrgreen:
Ma fantazi se završava kad se završi regularni deo sezone, ne igra se za vreme pravog plejofa.

Ekipe koje ne uđu u fantazi plejof su završile, al igrači im ostaju u ekipi, nisu automatski slobodni.

Tehnički, ti bi mogao da ne uđeš u plejof i sam pustiš Janisa ako ga imaš, da ga onda neko ko je ušao u plejof prigrabi, al to se neće desiti dok sam ja komesar :cool:

Ево.
 
Па не журимо, него пало ми на памет, а знамо да мени то како дође тако и оде, заборавићу до ујутру.

А и спремамо алиби за поразе, оно... Хтела сам ја у плејоф, ал жао ми Дванаестог Лигамента.
 

Prilozi

  • ezgif-5-973f34911478.gif
    ezgif-5-973f34911478.gif
    466,5 KB · Pregleda: 3
prosto ne znam kome je teže 😭
Dobar je Kajri, samo je izgleda sam sebe zaprasio zalfijom... nisam ljut na njega, njemu je najteze, nisu pare sve u zivotu. To je jedna osjetljiva dusa u surovom kapitalizmu, jednostavno se ne snalazi. Naravno, uvijek bi mogao da napusti i da ode da iz cistog altruizma razvija kosarku u Africi, da bude srecan. Ali ne, izabrao je da bude nesrecan dok prima milione i pri tom mene zajebava. Dobri vojnik Kajri.
 
Odlucio sam da se okrenem mladim snagama. Lamela ce me progoniti dok sam ziv sto sam ga se odrekao posle 2 utakmice.

Ulazem u buducnost. Stize zlatno doba, plate rast...a ne, ovo je pdf Kosarka.
ko **** lamelicu, maxey pun pogodak! uzeo si i edwardsa, pa još kad se uračuna i mlađani rubio – i eto nam ga dule edmond vujošević, samo rad s mladima i proizvodnja igrača. biće neki final four za tebe kroz koju godinu :P
 
ko **** lamelicu, maxey pun pogodak! uzeo si i edwardsa, pa još kad se uračuna i mlađani rubio – i eto nam ga dule edmond vujošević, samo rad s mladima i proizvodnja igrača. biće neki final four za tebe kroz koju godinu :P
I Rubija cu jos da zamenim verovatno, ne treba mi toliko asistencija, imam pik koga cu, i to je to, guram s njima do kraja. Sem ako se neko povredi do kraja sezone.

Cekao sam fckn Bartona 10 utakmica da proradi tu jednu i guess what - liferujem ga, on spici 6 trojki. Je l' realno vise.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top