Fama o Đinđiću

Da je srece za Srbiju da se takav nikada nije ni rodio...:aha:

Misliš ovakav?z:cry:

slobodan-milosevic.jpg
 
Несврсисходно је разглабање да ли је био био бољи Милошевић или Ђинђић. Обојица су Србију увели у невољу, један у једну, други у другу.
 
Ne mogu se ni porediti.

Па сад, по томе да су Србију увели у невољу, и могу. По осталом не. Али, то је ионако небитно.
Ако сматраш да Фама о Ђинђићу није фама, него истина, твој је избор и воља. Чињенице говоре друго.
Изјаснио си се, и шта даље?
Мислиш да ћеш неког убедити да мисли као ти? Само оне који већ тако мисле. Зар ти није досадно да се препуцаваш са другом страном медаље те Фаме, са онима који на негативан начин уздижу Ђинђића, правећи од њега "сотону", што такође није био.
 
Па сад, по томе да су Србију увели у невољу, и могу. По осталом не. Али, то је ионако небитно.
Ако сматраш да Фама о Ђинђићу није фама, него истина, твој је избор и воља. Чињенице говоре друго.
Изјаснио си се, и шта даље?
Мислиш да ћеш неког убедити да мисли као ти? Само оне који већ тако мисле. Зар ти није досадно да се препуцаваш са другом страном медаље те Фаме, са онима који на негативан начин уздижу Ђинђића, правећи од њега "сотону", што такође није био.

Pa valjda više verujete meni, nego svojim očima.z:mrgreen:

Ja samo rekao svoje mišljenje...i pritom nisam imao nameru nikom da nametnem svoje mišljenje...samo sam ispravio one koji lažu...i tako...:per:
 
Svi dosadašnji odgovori pokazuju koliko je jaka fama o Đinđiću, ali ne dokazuju da je to uverenje o njemu tačno. Jer to se i ne može dokazati.
Ponavljam: ovo sada su samo logične posledice akcije na čijem je čelu bio Đinđić.

Uzgred, ni meni ne smeta ta fama ili kult ličnosti, samo mi je, iskreno, smešno verovanje koje opstaje uprkos činjenicama.z;)
Meni smeta taj kult ličnosti koji je plod verovanja "koje opstaje uprkos činjenicama".
Izgleda da smo narod koji voli da peva: "Druže taj i taj mi ti se kunemo...", s tim da se to "taj i taj" menja u zavisnosti od toga šta je u nekom datom trenutku moderno (ili "in").
 
Tacno.Milosevic je bio gospodin,uman i iznad svega moralan covek,patriota,vojskovodja,branio svoju drzavu i narod...A Djindjic,ta vaska....sa kime to porediti sem sa nekom slicnom gnjidom z:((

Е јес ми баш и ;Милошевић био "од злата јабука", као и сви који већ двадесет година(укључујући и Ђинђића) заводе и себе и овај народ да су кадри за оно за шта нису.
Но, имаш право, боље рећи могућност да изнесеш своје мишљење упркос чињеницама, као и твој "противник". Смешно.
 

Back
Top