FAKULTET POLITICKIH NAUKA

daj ne lupaj..:worth: meni je bilo pretesko.. ist nije ali zato soc i ustav ubivstveni ne znam da li cu da izvucem jedva 20 poena!!! :worth: :dash::dash::sad2: :besna::besna::besna:

meni nije bilo, soc. da ali ustav i istorija ne, nisam znao ono pitanje kad je izbila buna 1916, ono oko kapitulacije cg i zajebo se kod aleksandra stavio sam 1922, najlakše pit. na testu je pun naziv drzave ndh, ako iz soc budem imao i 10 poena da slavim:super:
ustav mislim da jedno nisam znao ali ne mogu da se setim koje.
iz socio sam na zaokruživanje zaokružio nekog lika r, rajhštat ili tako nešto
 
Poslednja izmena:
meni nije bilo, soc. da ali ustav i istorija ne, nisam znao ono pitanje kad je izbila buna 1916, ono oko kapitulacije cg i zajebo se kod aleksandra stavio sam 1922, najlakše pit. na testu je pun naziv drzave ndh, ako iz soc budem imao i 10 poena da slavim:super:
ustav mislim da jedno nisam znao ali ne mogu da se setim koje.
iz socio sam na zaokruživanje zaokružio nekog lika r, rajhštat ili tako nešto
ni ja nisam znala to za 1916. i 1917. i pogresila sam za ujedinjenje nemacke ali nisam mogla da prepravim. jel treba NEZAVISNA DRZAVA HRVATSKA? mislim da sam pogresila i za mariju antoanetu i ono u madjarskoj nisam znala i ono sta je namacka dobila 1838 ili tako nesto (ako znas odgovore molim te mi napisi) :rumenko:
a kako se zove ono iz ustava na tablicama ni to nisam znala? i kako ide ono poslednje iz ustava za sistem u srbiji jel predsednicki? :confused:
 

Back
Top