FAKULTET POLITICKIH NAUKA

za skripte ne znam... rado bih ti pomogla,ali :(
vezbe,koje godine ce nam izaci raspored?petak je,onaj iz upt pominje vezbe u ponedeljak..a jedino sto znam jeste da sam P2.. :/

:eek::eek::eek::eek: sad u ponedeljak :dash::dash: nemam ja pojma , od srede sam kuci u Ks ...a je li izasao raspored na faxu?

@boxery_90 na www.katakombe.rs imas neke skripte... a kopirnica je preko puta pesackog prelaza ...tamo gde je stanica za bus..tu negde je moja sestra nabavljala skipte :think:
 
ma mrmljao je nesto...al nisam skontala tacno sta... Jedino sto se zna jeste da krecu od ponedeljka za sve generalno gledano...na oglasnoj tabli je samo izasao raspored po grupama a rasporeda za same vezbe nigde...nadajmo se da ce izaci do ponedeljka..madaaaaa znajuci njih... njaaaaah
kopirnica se ako sam ja dobro skontala zove antika.. :)
btw yelena,red bi bio da se i upoznamo posto prodjemo pored jedna druge i onda mi Suzana kaze,pa to je Jelena... :)
 
ma mrmljao je nesto...al nisam skontala tacno sta... Jedino sto se zna jeste da krecu od ponedeljka za sve generalno gledano...na oglasnoj tabli je samo izasao raspored po grupama a rasporeda za same vezbe nigde...nadajmo se da ce izaci do ponedeljka..madaaaaa znajuci njih... njaaaaah
kopirnica se ako sam ja dobro skontala zove antika.. :)
btw yelena,red bi bio da se i upoznamo posto prodjemo pored jedna druge i onda mi Suzana kaze,pa to je Jelena... :)
pa naravno javi mi se kad me vidis il ja mogu tebi..Suzi je super... nego sad me je strah za te vezbe ne znam u kojoj sam grupi :( a dolazim tek u nedelju uvece u Bg
sta da radim ? :(
 
hmn :( pa gle,nadajmo se da ce objaviti na sajtu u skorije vreme sve...a u svakom slucaju-doci ces u ponedeljak na engleski pa ces videti... :) sigurno nema nista pre toga :)
tako da :D

iz tvojih usta u Bozje usi ..mislim zamisli imamo neke vezbe u ponedeljak a ja nespremna .mada sad ucim UPT :roll: a u ponedeljak moj smer ima predavanja od 10h do 12h zatim od 12h do 15:30h i od 17h do 19h pa to nije normalnooooooooooooooooooooooooooooooooo :besna::besna::besna:
 
iz tvojih usta u Bozje usi ..mislim zamisli imamo neke vezbe u ponedeljak a ja nespremna .mada sad ucim UPT :roll: a u ponedeljak moj smer ima predavanja od 10h do 12h zatim od 12h do 15:30h i od 17h do 19h pa to nije normalnooooooooooooooooooooooooooooooooo :besna::besna::besna:

pa ako su ti predavanja takva ti nemas kad u ponedeljak da imas vezbe :lol::lol::lol:
opusti se skrooooz :manikir:
i nije nimalo normalno :eek:
znaci,nama su onda predavanja banja :D
ponedeljak engleski od 10-12...pa utorka ipt i upt,ukupno od 9-15:30h,sreda od od 10-12h i cetvrtak od 12-15h :D
auuuuuuuuuuu :D:eek:
cudno :think:
opusti se i uzivaj kuci .. :)
 
pa ako su ti predavanja takva ti nemas kad u ponedeljak da imas vezbe :lol::lol::lol:
opusti se skrooooz :manikir:
i nije nimalo normalno :eek:
znaci,nama su onda predavanja banja :D
ponedeljak engleski od 10-12...pa utorka ipt i upt,ukupno od 9-15:30h,sreda od od 10-12h i cetvrtak od 12-15h :D
auuuuuuuuuuu :D:eek:
cudno :think:
opusti se i uzivaj kuci .. :)

odlozili su nam sociologiju za ponedeljak,a cetvrtkom nemamo predavanja tako da sam ja iskoristila jedinstvenu prliku i dosla kuci :heart::heart:
 
eeeeeej... evo sad citam ovo, pa ja potpuno zaboravila i na vezbe, i na grupe i sve... kupila sam samo uvod u pol.teoriju, a sta treba da se spremi za vezbe, i odakle? ! (na predavanjima sam malo zabusavala, pa nisam slusala...) :|
i da, super je to sto nista nismo imali ni u cetvrtak ni u petak, ali zato je ponedeljak KATASTROFA :D
od 10 do 19h -xaxaxaxaxxa ....pa super skroz...
 
eeeeeej... evo sad citam ovo, pa ja potpuno zaboravila i na vezbe, i na grupe i sve... kupila sam samo uvod u pol.teoriju, a sta treba da se spremi za vezbe, i odakle? ! (na predavanjima sam malo zabusavala, pa nisam slusala...) :|
i da, super je to sto nista nismo imali ni u cetvrtak ni u petak, ali zato je ponedeljak KATASTROFA :D
od 10 do 19h -xaxaxaxaxxa ....pa super skroz...
mi ''socijala'' iz uvoda u politicku teoriju spremamo 1.poglavlje (karakteristike), iz ridera par lekcija, i iz one trece knjige jednu lekciju xaxa
 
Samo to? ne ne ne, malo mi je to, ocu joooossss :lol: e jelena, ako ti znas kolju , aj onda u pon ako njega prepoznas, pridji, pa ces i mene upoznati :) posto cu i ja biti tu...
i gde ima taj 'citac' da se kupi ? (rider)

cekaj, kakav rider sad? el to treba za vezbe? ja cu da uhvatim nekog strebera,i sve sto on radi,kupuje i sl., ja cu sve isto, onda nema promasaja:)
Mislim da me ne zna, ali ima slike ovde na mom profilu, pa nek baci pogled:)
 
Samo to? ne ne ne, malo mi je to, ocu joooossss :lol: e jelena, ako ti znas kolju , aj onda u pon ako njega prepoznas, pridji, pa ces i mene upoznati :) posto cu i ja biti tu...
i gde ima taj 'citac' da se kupi ? (rider)

rider ima u skriptarnici crno bela knjiga kosta jedno 600 din
sve 3 knjige trebaju za vezbe ... bojana ne znam kolju al ima vremena cekaju nas duuuuuge godine upoznacemo se svi nadam se :)
 

Back
Top