Facebook

Cao.
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni kako da ispisem tekst preko slike? :)
Pitam ovde jer nemam pojma gde da pitam. Zelela bih takvu sliku da okacim na Fejsbuk.
Pomoc, please, hitno je.
 
Pozdrav svima,

Želeo bih da uklonim na svom nalogu na Fejsu, ono što je napisano u odeljku "Life Events", tako da i ako se pojavi rubrika Life Events kao rubrika, ako već mora da se pojavi kao neka stavka, kada neko gleda moj profil da ne vidi nikakve događaje.

Da li je to moguće i kako da to uradim?

Hvala unapred,
Dragan NS
 
Poslednja izmena:
Supruzi mi vec par dana zakljucan nalog na fejsu.
Elem, pre neki dan je htela da pristupi sa novog mobilnog telefona na fejs i tamo su joj trazili da ukuca broj telefona.
Istog dana je pokusala sa PCja da udje na fejs i dobije obavestenje da je neko tobioze pokusao sa sumnjive lokacije da pristupi njenom profilu,
te su ga oni pametnjakovici privremeno zakljucali i traze da postavi sliku iz LK, Pasosa ili nekog drugog ID te ce tako da otkljucaju.
Posto ona nece da aplauduje sliku ne znam koji je drugi nacin da joj otkljucaju profil?
 
Supruzi mi vec par dana zakljucan nalog na fejsu.
Elem, pre neki dan je htela da pristupi sa novog mobilnog telefona na fejs i tamo su joj trazili da ukuca broj telefona.
Istog dana je pokusala sa PCja da udje na fejs i dobije obavestenje da je neko tobioze pokusao sa sumnjive lokacije da pristupi njenom profilu,
te su ga oni pametnjakovici privremeno zakljucali i traze da postavi sliku iz LK, Pasosa ili nekog drugog ID te ce tako da otkljucaju.
Posto ona nece da aplauduje sliku ne znam koji je drugi nacin da joj otkljucaju profil?
Nema drugog resenja nego da posalje, nista rizicnije nije od samog pravljenja facebook naloga, posto im vec na taj nacin pruzite dovoljno informacija o sebi.
 
E ljudovi,ako ja udjem na opciju Укључи ћаскање за све пријатеље осим... i primer stavim Peru Perica na tu listu,da li cu ja samo njemu biti offline ili mu se uopste necu pojaviti na onoj listi dostupnih prijatelja.
Ja znam da na svom facebooku imam nekih 10ak ljudi koji mi uvek stoje tu na listi,bilo online ili offline,samo kad su tu pojavi mi se onaj zeleni kruzic pored njihovog imena,a u delu ostali prijatelji mi se nekada pojave ljudi,a nekada ne.
Sada mene zanima da li ako ti neko od tih stalnih ljudi sto su tu na listi uvek bilo da su online ili offline nestaje,da li to znaci da je osoba tebe fakticki blokirala da joj se pojavljujes ili je to neki facebook bug?
bices mu offline... iliti kasnije , pod uslovom da ne komunicirate, nestati sa te liste z:)
 
cela dva dana mi pise da mi je facebook nalog nedostupan zbog problema sa sajtom i da ce proraditi za par minuta, al nikako da proradi, ima li nekog razloga?
 
Poslednja izmena:
jesam sa telefona isti vrag, inace probao sam sa drugog naloga da posaljem szahtev za prijateljstvo pise nesto nije u redu radimo na tome, sada kada sam obrisao istoriju - isto radimo na tome, ako se ne pojavi za 24 sata nalog da ih obavestim! sada kada sam obrisao istoriju mogu da se prijavim na drugi nalog, jel imam virusa, imam nod regularan trial verziju, jel opet moguce da imam viruse? mada imao sam i kao obrisani su!

- - - - - - - - - -

da pomogao si mi oko virusa prosli put, kazi mi kako da se resim majketi?
 
Poslednja izmena:
jesam sa telefona isti vrag, inace probao sam sa drugog naloga da posaljem szahtev za prijateljstvo pise nesto nije u redu radimo na tome, sada kada sam obrisao istoriju - isto radimo na tome, ako se ne pojavi za 24 sata nalog da ih obavestim! sada kada sam obrisao istoriju mogu da se prijavim na drugi nalog, jel imam virusa, imam nod regularan trial verziju, jel opet moguce da imam viruse? mada imao sam i kao obrisani su!

- - - - - - - - - -

da pomogao si mi oko virusa prosli put, kazi mi kako da se resim majketi?

Pokušaj ovako, ali to mi je nešto sumnjivo ako ne možeš pristupiti ni sa drugog računara ? To se samo tebi dešava ili....
Očisti na web pretraživačima svu historiju...
Preuzmi "Xplode"-ov AdwCleaner http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/
i sačuvaj ga na Desktop.
Dvoklikom pokreni program.
Klikni na dugme [Scan] i pričekaj da program završi.
Klikni na dugme [Clean]
Program će zatvoriti sve aktivne programe i izbaciti prozor sa tim upozorenjem. Klikni Ok kao potvrdu.
Na sljedeća dva prozora koja se otvore (Informations i Restart required ) klikni Ok
Računar će se restartovati a zatim otvoriti notepad (C:\AdwCleaner[S1].txt) sa izvestajem.
 
# AdwCleaner v3.018 - Report created 07/02/2014 at 23:56:13
# Updated 28/01/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Ultimate (32 bits)
# Username : Darko - DARKO-PC
# Running from : C:\Users\Darko\Downloads\AdwCleaner.exe
# Option : Clean

***** [ Services ] *****


***** [ Files / Folders ] *****

Folder Deleted : C:\Program Files\DAEMON Tools Toolbar
Folder Deleted : C:\Users\Darko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\tq5czf50.default\RobotBoom_60
Folder Deleted : C:\Users\Darko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\tq5czf50.default\CT3289075
Folder Deleted : C:\Users\Darko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\tq5czf50.default\Extensions\{96f454ea-9d38-474f-b504-56193e00c1a5}
File Deleted : C:\Users\Darko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\tq5czf50.default\searchplugins\ask-web-search.xml

***** [ Shortcuts ] *****


***** [ Registry ] *****

Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Classes\DTToolbar.ToolBandObj
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Classes\DTToolbar.ToolBandObj.1
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Tracing\ApnSetup_RASAPI32
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Tracing\ApnSetup_RASMANCS
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Tracing\SoftonicDownloader_for_apowersoft-free-screen-recorder_RASAPI32
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Tracing\SoftonicDownloader_for_apowersoft-free-screen-recorder_RASMANCS
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Classes\CLSID\{32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17}
Key Deleted : HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Settings\{32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17}
Key Deleted : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{AD22EBAF-0D18-4FC7-90CC-5EA0ABBE9EB8}
Value Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar [{32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17}]
Key Deleted : HKCU\Software\Conduit
Key Deleted : HKCU\Software\Softonic
Key Deleted : HKCU\Software\AppDataLow\Software\smartbar
Key Deleted : HKLM\Software\Conduit
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\daemon tools toolbar

***** [ Browsers ] *****

-\\ Internet Explorer v8.0.7600.16385

Setting Restored : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main [Start Page]

-\\ Mozilla Firefox v27.0 (sr)

[ File : C:\Users\Darko\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\tq5czf50.default\prefs.js ]

Line Deleted : user_pref("CT3289075.FF19Solved", "true");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.UserID", "UN29706456002871128");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.fullUserID", "UN29706456002871128.IN.20130912203404");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.installDate", "12/09/2013 20:34:03");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.installSessionId", "-1");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.installSp", "FALSE");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.installerVersion", "1.5.4.4");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.searchRevert", "FALSE");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.searchUserMode", "1");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.versionFromInstaller", "10.16.70.5");
Line Deleted : user_pref("CT3289075.xpeMode", "0");
Line Deleted : user_pref("extensions.toolbar.mindspark.hp.enabled", false);
Line Deleted : user_pref("extensions.toolbar.mindspark.hp.enabled.guid", "");
Line Deleted : user_pref("extensions.toolbar.mindspark.lastInstalled", "robotboom@mindspark.com");
Line Deleted : user_pref("smartbar.machineId", "FGSZ9BOVNJMYUQCIQ5WRTJ4VHIZP1GP9OFCVIQRDG4H/WQJWF+YNX1SDWIDWKTE6YTEA6G2G0DIZSOVNCDJLLA");

[ File : C:\Users\John\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\oplismer.default\prefs.js ]


-\\ Google Chrome v32.0.1700.107

[ File : C:\Users\Darko\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\preferences ]


*************************

AdwCleaner[R0].txt - [3802 octets] - [07/02/2014 23:55:14]
AdwCleaner[S0].txt - [3779 octets] - [07/02/2014 23:56:13]

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S0].txt - [3839 octets] ##########
 
e druze posle ovo ga je proradi, znaci na drugi nebitan nalog sam normalno pristupao, i sa njega nisam moga na taj glavni da posaljem ni zahtev za prijateljsvo, ali bih stvarno voleo da ga ocistim od visrusa imam i time viver, mogu i sam sto budes rekao, sve mogu, (buraz je pristupao prko time vivera, na njegov komp, vidjao sam da on pristupa sa laptopa na svoj kucni iako niko nije na njemu, samo da je upaljen, kako ja da znam da on ne pristupa kada ja nisma tu? nema dole u donjoj liniji gde je internet i antivirus, nema ikonica timevivera)
 
e druze posle ovo ga je proradi, znaci na drugi nebitan nalog sam normalno pristupao, i sa njega nisam moga na taj glavni da posaljem ni zahtev za prijateljsvo, ali bih stvarno voleo da ga ocistim od visrusa imam i time viver, mogu i sam sto budes rekao, sve mogu, (buraz je pristupao prko time vivera, na njegov komp, vidjao sam da on pristupa sa laptopa na svoj kucni iako niko nije na njemu, samo da je upaljen, kako ja da znam da on ne pristupa kada ja nisma tu? nema dole u donjoj liniji gde je internet i antivirus, nema ikonica timevivera)

Napisao sam ovako "i sačuvaj ga na Desktop"
Jel radi ili ne radi....
 
proradio je posle skeniranja i restrata kako si napisao, radi sve normalno taj nalog koji nisam mogao da pristupim!
ovo ostalo sto sam malo pozurio pa napisao totalno nejasno, hteo sam da kazem da pre povratka, problem je bio:,nisam imao prsitup ni sa jednog kompa, na drugi nalog sam mogao, a ni sa jednog naloga na moj nalog informacije bilo kakve, pa cak ni da posaljem zahtev za prijateljstvo!
jel imam virusa jos gore?
druze hvala do neba, neznam kako da ti se zahvalim, drugi put!
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li i vi imate isti problem ali vecini ljudi od jutros ne radi facebook, u prilogu postavljam screenshot, ako neko nesto zna o ovom problemu neka napise :D
wbf8.png

w21z.png
 

Back
Top