Facebook

Nisam upucen, ulazim tamo jednom u par dana da ispratim informacije oko izmisljenog virusa ne koristim ga kao ostali ljudi.
Skinuo sam neku drugu Layout ekstenziju, ali nije vratio onaj stari klasicni izgled vec nesto primitivno ali opet bolje nego ovo novo.

Screenshot_2.png
 
Skinuo sam neku drugu Layout ekstenziju, ali nije vratio onaj stari klasicni izgled vec nesto primitivno ali opet bolje nego ovo novo.

Pogledajte prilog 784225
Kazem ti ne znam kako sad izgleda to za cestitanje rodjendana, ovo za sta meni treba radi posao ali ga sve manje koristim jer je previse informacija tesko je doci do onih pravih a cenzura im je postala nepodnosljiva kao i u svim aplikacijama koje su u masovnoj upotrebi.
 
Isto Layout ali neka druga.

Screenshot_1.png


Daje samo Timeline, nema sa desne strane nista, sa leve one igre i slicno. Igre ne mogu da se igraju, slike su male ali ima opcija full size.

Juce su Mondo i B92 pisali o Old Layout i verovatno se masa ljudi odjednom prebacivala pa blokirali ekstenziju.
 
Pogledajte prilog 784906
Dobio sam opciju da mogu da se vratim na staro u roku od 48 h i evo sad je opet sve po starom :super:
I meni vratio danas ali evo sad kad sam se ulogovao opet vratio novo go.vno.

Stigla poruka jutros da je fejsbuk ubio ekstenziju ali je napravljena verzija 5. Izgleda skinuli i tu.

***** vam mamu satansku, ako se ljudima vise svidja stara verzija pustite da je koriste. Bitno da ste izbacili o kovid centru. Yebo vas kovid koji ne postoji. Vi zamislite da postoji, stavite masku i onda da vas sve nabija u tom centru.

Ovo im je ikonica za rodjendane koje pusta na naslovnoj. Komodor, leta gospodnjeg 2020.

Screenshot_3.png
 
Zanima me jedno :
zasto fejs blokira svaki nalog gde pises nesto protiv LGBT populacije ?
Jel toliko jak taj lobi :roll:
Naravno da jeste. Pogledaj koliko se agresivno promovisu takve stvari na svaki moguci nacin od toga da pored yt i google ikonica stavljaju njihove simbole do toga da mi imamo gej paradu svake godine ili cak 2 puta godisnje i da to nije moglo da nas zaobidje cak ni sad kad su sve zivo ukinuli. U Srbiji su za manje od 20 godina od onakve tuce na prvoj paradi dosli do toga da je imaju stalno, plus onaj centar ne znam sta ce im to uopste, decu vec uveliko usvajaju a pitanje je dana kada ce im se i brakovi dozvoliti.
 
Naravno da jeste. Pogledaj koliko se agresivno promovisu takve stvari na svaki moguci nacin od toga da pored yt i google ikonica stavljaju njihove simbole do toga da mi imamo gej paradu svake godine ili cak 2 puta godisnje i da to nije moglo da nas zaobidje cak ni sad kad su sve zivo ukinuli. U Srbiji su za manje od 20 godina od onakve tuce na prvoj paradi dosli do toga da je imaju stalno, plus onaj centar ne znam sta ce im to uopste, decu vec uveliko usvajaju a pitanje je dana kada ce im se i brakovi dozvoliti.
Dozvolice gay brakove ali nikad nece dozvoliti da se legalizuje bigamija.
Jel to u redu ?
 

Back
Top