F.ucking 4 fun

Citajuci neke postove ispada da dvoje mogu svrsiti samo ako su u fatalnoj ljubavi. Zar ne postoji uzajamna privlacnost ili strast koja moze izazvati potrebu da budemo sa nekim samo zarad sexa..i to cak na duzi period gde je odnos sasvim cist i korektan.nisu sve veze da se seku vene..druga je prica da li svako od nas kao pojedinac to moze ili ne..Najlepse je kada je ljubav & sex ali budimo iskreni ..postoji i samo sex.i ako u takvim odnosima nema lazi..nema obecavanja i manipulisanja sa emocijama..ne vidim kakve ima veze “dan posle” kod osoba koje znaju sta hoce..pri tom ne mislim na kres za jednu noc niti figurativno da se izrazim “skakanja iz jednog kreveta u drugi “.. to je bez veze... ....volela bi da oni koji su soleri ili su bili u nekom periodu svog zivota kazu..da li su kada su naisli na nekoga ko im je uznemirio leptirice u stomaku pozeleli da imaju sex sa tom osobom..Ako budemo iskreni ..onda je odgovor.Da..
 
naravno da nije tako :)

naravno da "svako" moze da "svrshi" u tzv "seksualnoj" interakciji sa "svakim"
Moze i sa samim sobom :)
Da li to nesto dokazuje ????
Da li je to nesto sto je za nekog dobro ????

Vidi ovo:
svako moze da bude gladan, i da se nazdere cvaraka, zar ne ?
I bice sit, zar ne?
Onda ce lepo da podriguje, da se jos malo uradi sa pivcugom, i bice mu divno.
I imace osmeh zadovoljstva kao dokaz smirene gladi. Jeli tako ?
I onda jos jednom, pa jos jednom, i od toga se napravi model koji vi zagovarate.
Ima samo nekoliko stvari koje idu uz taj model.
Uz smirivanje nagona masnim i jevtinim cvarcima, bas uvek ide i salo oko shkembeta, salo kroz zile kucavice, salishte u mozgu, salo po zglobovima, pa je sve manje vazduha u plucima, pa se tesko dise, pa se teze kreces, pa si sam sebi gadniji i delji i masniji, pa onda se opravdavas samom sebi kako su cvarci naaaaaaaaajbolji, ......
........a tamo negde zarobljeno salom, jadno srce se bori za malo cistog vazduha :(

Ali kome je jos stalo do srca i duse ?
Samo neka je brzo i jevtino :)
Vazno je zadovoljiti guzicu :)
 
Moje srceeee, kao kamen jeeeee .... :)

Eeeee breeee, ma ja sam daleko od diktatora bweeeeeeeeee :)
Malkice me zulja sto se prdodaju m.uda za bubrege :)
Malo mi krivo sto se bre mnogo strada i gine na mestu gde ne mora :(
Zivot je zurka :)
I gde to vidis da sam pomenuo "ljubav" ???

Sve je ovo dobra zayebancija :)
Svako bira za sebe :)
Ma sve je dobro :)
Uvek je sve dobro :) :) :)
 
ma zvucis ko da pominjes ljubav. mislim da si ti onaj sto je pis'o o bezuslovnoj...hm? ili nisi. nema veze.
ljudi prodaju muda za bubrege jer nemaju bubrege.
a oci ce ti izvaditi ako im na to ukazes.
 
ajojj..gledam i mislim se shta da napishem..ali kako god okrenem...ja sam emotivac teshki..ok, ne moram da volim nekoga koga ebem, ali sigurno osecam svashta neshta ako sam vec skinula gacice jelte...
secam se.. izashla sa tipom par puta i odma' se kao meni sexa, u stvari sam bila zeljna dodira, neznosti bla bla..i desi se sex...jednom..i ja raskinem..on se valjda malo vezao posle tog sexa..ybga nisam ga volela..
 
Evo ovako..
Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti.
Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

Ovo crvenim slovima je nazalost realnost, ali odvratna. Znaci, gnusam se toga. Nikada to nisam radio, ali su prema meni cesto bile takve.
A sto se sex4fun-a tice, muski to shvataju a zenske manje.
 
Znaci li to da su f/m sve manje spremni i sposobni da daju prime/daju emocije..Koliko danasnji tempo zivota i uslovi uticu na emotivni zivot coveka kao emotivnog bica..Da li su nam nametnuti kodeksi ponasanja i razmisljanja..i jos jedno pitanje..Postoji li realan strah od ..emocija..davanja sebe i svega sto ide uz to..realno sve je vise solera..
 
ja mislim da ljudi potiskuju emocije kakve god da su..i tako jednog dana puknu i poubijaju sve oko sebe ...a i nema vishe mesta u psihijatrijskim ustanovama..
tempo zivota utiche..kako za koga, ne bih da generalizujem, ali je sigurno da je doshlo do otudjenja..da su devojke postale..ne znam, bez neke zenstvenosti..napadne.. ne svidja mi se sve to..
mushki su bili bolji u kamenom dobu..
postoji strah od vezivanja..postoji i strah od buba,..da li je realan? nije...
za sve u zivotu treba imati mooda, pa i dati svoje srce nekome na tacni..rizikovati..
 
uvek sam se pitao da li te "kres varijante" ljudi odaberu samo da bi se posle hvalili kako su "kresnuli" neku devojku... ili decka, sve jedno... i kako je "ona jako dobra" ili "nikakva"... a imam cesto prilike da slusam te price... znate vec... muskarci... pa kad malo popiju... i opuste se... ih... i onda, kad pocnu da balave... i kako su ostali, koji razrogacenih ociju slusaju to, podlozni toj prici koja je, uglavnom, satkana od neistina i mastanja oratora... elem... u takvim slucajevima... vas rikan ode, pusti Tom Waits-a... moze Virginia Avenue... ili Burma-shave... a moze i Famblin' with the blues... i onda digne jedra i okrene ledja tom njihovom ostrvu... ne, nisam ni ja za te 'kres varijante'... vise volim da sacekam nju nego... i nije se bas puno njih okitilo mojim skalpom... i uglavnom sam se trudio da svakoj dam bar jedan dobar deo sebe... onaj bolji, u svakom slucaju...
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

pokusala sam par puta sevu iz zabave,ali emotivno nisam bila ni 3% angazovana,samo su mi ti momci bili simpa8-)
sex sa njima mi je bio toliko prosecan,da ga se vise i ne secam.....:|
evo moje percepcije: ja ne mogu vise da ulazim u takve seme...kada mi se priyebe,odradim se sama...da bi dozivela zadovoljenje kakvo zelim,potreban mi je osecaj bliskosti i emotivne povezanosti....:oops:
 
znaci, pazi kad ne mogu da verujem da je neko to tebi rek'o... mislim... jel sam ti pricao da sam is'o na rejv u petak? jaoj, sto je ono glasno... pa, deco... ja tamo nisam mog'o da ostanem ni 2 sata... posle, rikan otis'o na tamburice... a onda im kazem: svirajte mi God is the DJ... ti sa hamonikom ne moras.... odmori..
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.
O da, to vec godinama praktikujem, kad god nisam u ljubavnoj vezi... Doduse, ne i u posljednje vrijeme, iz prostog razloga sto nisam srela nikoga ko bi mi bio dovoljno zanimljiv i prije svega privlacan, za jednu takvu kombinaciju...
 

Back
Top