F.ucking 4 fun

Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

Da, mogla bih biti s nekim samo zbog sexa, svi bi mogli...

Ne, nema razlike, s tim sto zene mogu opsluzivati vise muskaraca kvalitetno, a muskarci najvise dve istovremeno i obe opet nece biti zadovoljene kako treba.
 
"I don't want no one to squeeze me - they might take away my life
I just want someone to hold me and rock me through the night
This youthful heart can love you yes and give you what you need"

:-P
 
nikad ti se nije desilo da te neko privuce fizicki,neverovatna strast,a da vas ipak ne vidis "sa petoro dece u buducnosti"? :) Naravno da postoje emocije...samo ne te koje ti mislis...

Kako sad ima emocija a malopre je bilo "automatizam bez emocija"? I kakve su to emocije "na koje ja mislim"? Zar nisu emocije iste za sve.....ljubav, mržnja, bes, tuga....ili ti znaš nešto što ja ne znam....:roll:
 
nikad ti se nije desilo da te neko privuce fizicki,neverovatna strast,a da vas ipak ne vidis "sa petoro dece u buducnosti"? :) Naravno da postoje emocije...samo ne te koje ti mislis...

Pa to nije bez emocija...il je bitno samo da te privuce fizicki a sad dal je on glup ili...nesto trece nije bitno....:confused:

Dok se s nekim k*eses, mora da postoje neke emocije...
 
u stvari covek je projektovan da bude promiskuitetan,muskarci da "oplode"sto vise,zene da "nadju najbolje seme"..ako cemo banalizovati stvari vec :)

elem posle dosao srednji vek i sve sa njim,gde seks postade "prljava rabota"nedolicna coveku..."

ono sto ja ne razumem,moraces da mi objasnis,jeste zasto je automatski, seks bez emocija promiskuitet...

jbt ladno moram da citiram sama sebe :lol::lol:
izvini pile molim te "ispao" mi zarez..dakle nigde nisam upotrebila termin automatizam,vec u recenici "da li to automatski znaci"...

elem ima nesto izgleda sto ti ne znas...zove se strast...al nije po defaultu zaljubljenost..postoji razlika
 
Kako sad ima emocija a malopre je bilo "automatizam bez emocija"? I kakve su to emocije "na koje ja mislim"? Zar nisu emocije iste za sve.....ljubav, mržnja, bes, tuga....ili ti znaš nešto što ja ne znam....:roll:

Ja znam da postoje jos i Povrsne i Neiskrene emocije

znam da emocije mozes da izazoves na zilion nacina
i sta onda ??????
Bilo koji oblik emotivnog "razmenjivanj" podrazumeva uzimanje i davanje.
Dupe nije samo dupe, i onog trena kad "uvatis" nekoga za guzu, primio si SVE od nje/njega.... ... socijalnu kartu, kulturoloski profil, patnju, dobrotu, strahove, snove,....
Nema seksa radi seksa .... a ne bi bilo lose da ga ima :)
i jos da podsetim Ponekog kako izgleda Dan Posle :razz::razz::razz::razz::razz:
Sati pod tusem, a nikako da ocistis srce :razz::razz::razz:
 
mislim da je to vise nagon nego emocije...fizicka privlacnost i samo bi da se s njim kr*snes..ne bi bas i da ga vodis kuci

Ne verujem da postoji seks bez emocija...to su izmislili muskarci kako bi opravdali svoje seme....i posto zene zele da budu ravnopravne sa muskarcima pocele su i one da upotrebljavaju te suplje izgovore.....

Uvek nesto osecas prema osobi sa kojom imas seks...ne mora da znaci da je to ljubav...ali osecanja postoje...
 
Dobro ljudi, ovo je dakle definitivno pitanje morala...opravdanja za seks...neumerenosti...ne znam. Ako se neko hvali da je potrosio 30 devojaka za neko kratko vreme, tipa mesec dana ili manje,sigurno nije stigao da razvije neke emocije. Dakle,sportski pristup seksu. Promiskuitet definitivno. Ako je za to vreme stigao i da ubedi sebe da ih je sve voleo,onda je majstor-yebac,jer ima i moralno opravdanje. Pisem u muskom rodu,ali vazi ii za zene. To je ekstrem. E sad, ako duze vremena nema osobe koja bi u nama pobudila osecanja,to ne znaci da nema osobe koja u nama nece pobuditi nagone... To je u redu,dakle postoji privlacnost i nije patologija niti sport u pitanju. Samo nedostatak vizije. Ako toj osobi ne obecavamo ljubav do groba i ne lazemo po pitanju planova za buducnost i intenziteta ili bolje reci vrste emocija sve je u redu. Moral je zadovoljen. Pa ne mora uvek da bude "ono pravo" zar ne? To ne znaci da ne moze biti dobro i iskreno. Mislim, sa nekim drugaricama ne idemo u soping a sa drugom ne izlazimo, a sa trecom samo pijemo kafu prepodne....
Ako s nekim spavamo a nije u pitanju "prava ljubav" nije strasno ukoliko to ne predstavljamo lazno i to ne znaci da tu osobu na neki nacin ne volimo.....dopada nam se valjda...
 

Ja znam da postoje jos i Povrsne i Neiskrene emocije

znam da emocije mozes da izazoves na zilion nacina
i sta onda ??????
Bilo koji oblik emotivnog "razmenjivanj" podrazumeva uzimanje i davanje.
Dupe nije samo dupe, i onog trena kad "uvatis" nekoga za guzu, primio si SVE od nje/njega.... ... socijalnu kartu, kulturoloski profil, patnju, dobrotu, strahove, snove,....
Nema seksa radi seksa .... a ne bi bilo lose da ga ima :)
i jos da podsetim Ponekog kako izgleda Dan Posle :razz::razz::razz::razz::razz:
Sati pod tusem, a nikako da ocistis srce :razz::razz::razz:

Ma sve si rekao ovim postom....slazem se..sa boldovanim posebno.....:D
 
Dobro ljudi, ovo je dakle definitivno pitanje morala...opravdanja za seks...neumerenosti...ne znam. Ako se neko hvali da je potrosio 30 devojaka za neko kratko vreme, tipa mesec dana ili manje,sigurno nije stigao da razvije neke emocije. Dakle,sportski pristup seksu. Promiskuitet definitivno. Ako je za to vreme stigao i da ubedi sebe da ih je sve voleo,onda je majstor-yebac,jer ima i moralno opravdanje. Pisem u muskom rodu,ali vazi ii za zene. To je ekstrem. E sad, ako duze vremena nema osobe koja bi u nama pobudila osecanja,to ne znaci da nema osobe koja u nama nece pobuditi nagone... To je u redu,dakle postoji privlacnost i nije patologija niti sport u pitanju. Samo nedostatak vizije. Ako toj osobi ne obecavamo ljubav do groba i ne lazemo po pitanju planova za buducnost i intenziteta ili bolje reci vrste emocija sve je u redu. Moral je zadovoljen. Pa ne mora uvek da bude "ono pravo" zar ne? To ne znaci da ne moze biti dobro i iskreno. Mislim, sa nekim drugaricama ne idemo u soping a sa drugom ne izlazimo, a sa trecom samo pijemo kafu prepodne....
Ako s nekim spavamo a nije u pitanju "prava ljubav" nije strasno ukoliko to ne predstavljamo lazno i to ne znaci da tu osobu na neki nacin ne volimo.....dopada nam se valjda...


hvala :) recimo da sam tako nesto htela ja da kazem samo sam na*drkana veceras
a neki ljudi mi jos dizu pritisak sa licemernim iscudjivanjem
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

...definitivno mogu da budem sa nekim samo sex-a radi,chak shta vishe u zadnjih nekoliko godina samo mi se to i deshava ,shto zbog moje zelje da tako bude shto zbog njihovih zelja ,i tako ostade samo strast i sex,ljubav se izgubila u proshlim vremenima ...............:lol::lol:........nije to loshe ali mi ponekad zatreba chist zagrljaj malo neznosti bez sex-a .......................
 
Dobro ljudi, ovo je dakle definitivno pitanje morala...opravdanja za seks...neumerenosti...ne znam. Ako se neko hvali da je potrosio 30 devojaka za neko kratko vreme, tipa mesec dana ili manje,sigurno nije stigao da razvije neke emocije. Dakle,sportski pristup seksu. Promiskuitet definitivno. Ako je za to vreme stigao i da ubedi sebe da ih je sve voleo,onda je majstor-yebac,jer ima i moralno opravdanje. Pisem u muskom rodu,ali vazi ii za zene. To je ekstrem. E sad, ako duze vremena nema osobe koja bi u nama pobudila osecanja,to ne znaci da nema osobe koja u nama nece pobuditi nagone... To je u redu,dakle postoji privlacnost i nije patologija niti sport u pitanju. Samo nedostatak vizije. Ako toj osobi ne obecavamo ljubav do groba i ne lazemo po pitanju planova za buducnost i intenziteta ili bolje reci vrste emocija sve je u redu. Moral je zadovoljen. Pa ne mora uvek da bude "ono pravo" zar ne? To ne znaci da ne moze biti dobro i iskreno. Mislim, sa nekim drugaricama ne idemo u soping a sa drugom ne izlazimo, a sa trecom samo pijemo kafu prepodne....
Ako s nekim spavamo a nije u pitanju "prava ljubav" nije strasno ukoliko to ne predstavljamo lazno i to ne znaci da tu osobu na neki nacin ne volimo.....dopada nam se valjda...

Zavisi kako druga osoba shvati to druzenje, vezu...itd. I sve je to ok i stoji ako ta osoba NE CUTI...jasno i glasno kaze da je to samo to i nista vise...u suprotnom je to sebicnost, bezobrazluk, zavlacenje...itd.. FUJ je!

Ja sam uvek za fer igru...pa ko koga...:lol::lol:
 
Evo ovako..
Sami ste duze vreme i nedostaje vam ljubav,paznja,neznost,sex,sex,sex..Treba vam neko ko ce vas voleti dok ne nadjete nekog koga cete voleti. Seva iz zabave je pojava koja se bas ne praktikuje redovno na ovim nasim prostorima.Da li mozete biti sa nekim cisto iz prakticnih razloga,racionalno zbog sexa,bez emotivnih vezivanja i ostalih pizdarija koje to prate.I plizzzz, bez catova i onoga..sada cu da ti kazem.Tema nije licne prirode.E..da..postoje li razlike u muskoj i zenskoj percepciji ovakvih odnosa i dozivljavanju istih.

Ja sam zena i mogu da budem u vezi samo radi seksa. Bila. Iskreno, nije nesto sto me ispunjava i nisam u fazonu to da radim kada god bih htela. Suzdrzavam se, posto mi nije narocito zanimljivo. Zadovolji se nagon, ali ... Nekako mi bude zao tog tipa sa kojim sam. Nemam narocito iskustva u tom polju, ali kada mi nije stalo do tipa nije mi bitno da li je on zadovoljan. Bitno mi je samo da ja budem zadovoljena, pa nisam sigurna kakav je taj seks za takvog tipa. Njemu radim samo ono sto mene lozi, a ne ono sto bi on mozda hteo. Dakle, mogu, ali se nerado odlucujem na to i samo kada je bas gadna situacija, a stvori se prilika. Ne znam da li i muskarci ovako misle. Mozda da, ali samo se cesce upustaju u takve seme. A mozda i nije cesce, vec je samo tako u krugu ljudi koje ja poznajem.
 

Back
Top