F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahahaah kaže zet u kolima se udidila, nećže da priča sa njim, Kad je stao kod centra da ja udjem u kola ona se raspomami :eek: na glavu da mi se ukači.
E, stanemo kos poreske uprave, ja izadjem a oni me čekaju, i kaže da je cvilela i da opet nije htela da priča sa njim :zcepanje:
Cic kaže da joj se nije nepšto ni zaraduvala kad su stigli u stan i da je lajala ko blesava
reko, baci se na patos i grizi joj uši kao mrki i Mara možda će se oraspoloži :cepanje:
 
hahahaah kaže zet u kolima se udidila, nećže da priča sa njim, Kad je stao kod centra da ja udjem u kola ona se raspomami :eek: na glavu da mi se ukači.
E, stanemo kos poreske uprave, ja izadjem a oni me čekaju, i kaže da je cvilela i da opet nije htela da priča sa njim :zcepanje:
Cic kaže da joj se nije nepšto ni zaraduvala kad su stigli u stan i da je lajala ko blesava
reko, baci se na patos i grizi joj uši kao mrki i Mara možda će se oraspoloži :cepanje:
:zcepanje:
haha, ja zamisljam te scena, a posebno grizenje usiju od strane ukucana
 
Dobar dan!
Kod mene danas i nije neka gužva... kako je znalo biti utorkom, al' sve neki "slučajevi" da te Bog sačuva!
Preživećemo i to... nadam se.
Nego, ima li neko iskustva sa UZ rasterivačem štetočina?
Imam problem miševa u kući... pa sam naručila to čudo u nadi da će pomoći.
Ako ne - ja ću se iseliti sa sve macama i kucom... eno im kuća! :evil: Pa da vidim šta će onda da jedu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top