F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jao, Marko! :heart:

Dobar dan zelim. Goco, necu da citiram post, cerka je, ma komentar suvisan, i da, savrseno joj stoji i boja i kroj, deluje kao persijska princeza nekako.

Cvece, necu ni da pokusavam, imamo jos dosta niskogradnje i visokogradnje u planu u dvoristu i oko njega...

Hehe, u medjuvremenu nadjoh nesto zanimljivo... :lol:

3595_598063426871873_1121998426_n.jpg

Nazalost mimis nije moj macak, vec slici i nedostaje mi njegovi nestasluci. :sad2: Ovo sam skinuo kao veoma zanimljiv nacin odmaranja. :hahaha:
 
HVAla vam...maca me tera da gledam štence..i..hoće da odmah uzmemo No kao Meškica....crnih nema odmah...a ja...ne mogu......pa...svadjam se sa njim....a ne mogu ni ovako...ne smem da izadjem u dvorite..a ni u kući nije bolje....svuda su MMM...i Meškica....i.....Maki je otišao motorom...i plašim se ako bude kao Meškica da ću u njemu da vdim Meša a ne tog psića..a to nije fer preema ton psu jer je on karakter za sebe.a maca me tera i bez papira ima na Zvezdari staro 2,5 meseca...kao med je..ali...
 
HVAla vam...maca me tera da gledam štence..i..hoće da odmah uzmemo No kao Meškica....crnih nema odmah...a ja...ne mogu......pa...svadjam se sa njim....a ne mogu ni ovako...ne smem da izadjem u dvorite..a ni u kući nije bolje....svuda su MMM...i Meškica....i.....Maki je otišao motorom...i plašim se ako bude kao Meškica da ću u njemu da vdim Meša a ne tog psića..a to nije fer preema ton psu jer je on karakter za sebe.a maca me tera i bez papira ima na Zvezdari staro 2,5 meseca...kao med je..ali...
Ljiljo dobar dan...dobar dan il vece i svima ostalima...
Veoma mi je zao.....saosecam sa tobom i moram da priznam-meni je komsija pre 2 meseca na moje oči namerno zgazio moju kucu,umro mi je na rukama-i recicu vam-ni za najblizim nekim rođacima nisam toliko plakala ni toliko tugovala ,nit mi se dusa toliko cepala.....

od cerkine i moje tuge,moj muz nam je nasao i doneo drugo stene-baceno-staro mozda mesec dana...mnogo nam je pomoglo
savet-uzimaj druge kuce,odmah
da trazices MMM u njima-nece ih biti -ali ces naci nove male dusice kojima si potrebna!
 
Ljiljo dobar dan...dobar dan il vece i svima ostalima...
Veoma mi je zao.....saosecam sa tobom i moram da priznam-meni je komsija pre 2 meseca na moje oči namerno zgazio moju kucu,umro mi je na rukama-i recicu vam-ni za najblizim nekim rođacima nisam toliko plakala ni toliko tugovala ,nit mi se dusa toliko cepala.....

od cerkine i moje tuge,moj muz nam je nasao i doneo drugo stene-baceno-staro mozda mesec dana...mnogo nam je pomoglo
savet-uzimaj druge kuce,odmah
da trazices MMM u njima-nece ih biti -ali ces naci nove male dusice kojima si potrebna!

HVALA dUŠKA......tako mi je drago da te vidim :zag:

istina je da ne znam kako ću ako mi se nešto lajavo ne mota oko nogu....i ne znam kako ću večeras zaključati kapiju bez pratnje..a opet....kao da izdajem Meškicu....prosto ne znam da li bih mogla da tom štenetu odmah prućim ljubav i radost..odmah ...plačem i kad gledam slike pasa...Maca kaže da ako čekamo crno štene ima da odlepim....
 
Sad sam došla . Pročitah sad na miru..nisam stigla s posla samo sam preletela pogledom. Tuga :aha:
Ne Ljiljo štene nego štence..eto pokazalo se da su izuzetni kad nisu sami..Svaka je duša, pa i pseća , priča za sebe tako da Meša nećeš izdati ..a da je bio divan i poseban to znaju svi koji su ga videli ..i nema osobe koja nije rekla kakav pas..i mlad pas za takvu bolest :sad2:
 
HVALA dUŠKA......tako mi je drago da te vidim :zag:

istina je da ne znam kako ću ako mi se nešto lajavo ne mota oko nogu....i ne znam kako ću večeras zaključati kapiju bez pratnje..a opet....kao da izdajem Meškicu....prosto ne znam da li bih mogla da tom štenetu odmah prućim ljubav i radost..odmah ...plačem i kad gledam slike pasa...Maca kaže da ako čekamo crno štene ima da odlepim....

jeste na neki nacin izdaja ali i nije,nasa ljubav prema njima ostaje-pa evo me pišem i plačem!!!!!
ali veruj mi bila mi kuca pusta sa jednom kucom!
a muz me spasio ludila sa ovim malim-pazi tu je vec mesec i nesto i nema ime-posle Papija mi se ne daju imena-ali pošto je bio minijaturan i manji od moje cipele-zovemo ga MIŠ-privremeno,dok mi traje ludilo
 
ima puno štenadi....
mi imamo jednu kucu koja je tu vec godinu dana,Iva je spasila od sigurne smrti-jedna komsinica zvala kuma lovca da ubije kuce i moja ti cerka skandal napravi i dosla kuci vristuci i mi usvojismo kucu....
i ovo drugo tj trece sad je muz nasao,fina gospođa nece mesance pa bacila kuce ispred zgrade...eto...a ima punoooo kuca kojima trebamo
mi cemo mozda jos jedno
 
ubi me Maca sa oglasima......pun mu je telefon brojeva...sve redom zove...posle Meša se vratio u toplanu i ceo dan su tražili štenece crne..kaže kolegi idem gde god sad odmah samo mi nadji štene...hteo je kao Duškin muž samo da ga donese....i kako ću sad da zajljučam kapiju...sama...i sad opet plaćem
 
ubi me Maca sa oglasima......pun mu je telefon brojeva...sve redom zove...posle Meša se vratio u toplanu i ceo dan su tražili štenece crne..kaže kolegi idem gde god sad odmah samo mi nadji štene...hteo je kao Duškin muž samo da ga donese....i kako ću sad da zajljučam kapiju...sama...i sad opet plaćem

:cmok: Ljiljo...:zag: kako da te utešim ....

postoji jedna novina ,vojvodjanska svaštara; ima oglase....sad sam našla prodaju crne nemačke ovčare štence telefon 063 198 0369 ...ne znam odakle su....
 
:cmok: Ljiljo...:zag: kako da te utešim ....

postoji jedna novina ,vojvodjanska svaštara; ima oglase....sad sam našla prodaju crne nemačke ovčare štence telefon 063 198 0369 ...ne znam odakle su....

videće Maca sutra...mada našli smo oglas i za Suboticu ali se štenci preuzimaju tek za 45 dana....maleni su jo dušice.....200eur-a su ako su to ti

dovoljno je što ste svi tu....uz mene...to je neprocenjivo...a tuga....pa ona mora da iscuri....
Cic plače i kaće da tako ima potrebu da priča sa nekim ..ti mama imaš ove tvoje na odeljenju a ja nemam nikog da o ovom pričam..duša moja preosetljiva :heart:
 
Poslednja izmena:
videće Maca sutra...mada našli smo oglas i za Suboticu ali se štenci preuzimaju tek za 45 dana....maleni su jo dušice.....200eur-a su ako su to ti

ne verujem da su to isti, jer u oglasu kaže: stručno odnegovani...onda bi po meni bili već spremni za preuzimanje....ali , najbolje nazvati pa se raspitati....cena ne piše... ovaj oglas je izašao 2.aprila....
 
Ja sam se isplakala kad sam došla kući...da me ne gleda čudno ova koleginica s kojom sam radila, ne može da razume onaj ko nema životinjku kraj sebe...Mogu da zamislim kako je Cic moja je temperaturu dobila letos zbog papagaja i plakala 3-4 dana... I sjebala sam levo rame načisto ..Ne mogu ruku da podignem uopšte...i boli ..nije još nensnosno kao pre tri četri godine ali mi se uopšte ne sviđa...
 
Pricaj, placi, smej se , zali se , gledaj slike, sve je to proces da se prevazidje i boljitku. Zasto ne uzmes neki caj za smirivanje, izadji van , gde ti je gordana sada da te poseti, popije kaficu, budi u drustvu...........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top