F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moja Dončica jutros nije polizala šerpu.
Mama kaže da je i juče ostavljala i ostatak pojela tek popodne.
Dan ranije - isto :(
Ona je inače alavica i sve pojede odmah... oliže i ono što ispadne dok onako halapljivo jede.
Inače je vesela i blesava kao i inače. Možda nije ništa, al' ja sam baš paranoična.
 
Dan odeljenje,:)

Ja po navici kaskam za vama ali neka, vidim lepe vesto iskacu,:D

Svima vama sve najlepse i najbolje.:ok:

Razrednoj, bit ce sve u redu...:zag:..... i slazem se da se dobrim dobrim vraca....ce i to da docekamo ,jel tako? :super:
 
Goco, da kacis sliku 'aljine pod obavezno!

Profo, dobro vece. :)

Sad sam sedela na spoljnim stepenicama, Mirko mi se mazio u krilu, malo je reci da mi se *** smrzlo cak i ovako od prirode tapacirano, ali nema veze, moja zverka se mazila. :heart:
 
Raduju me povoljnije vesti o Mešu....treba dati šansu, borac je to...:mazipsa:

Smeh ! nadam se da sa Donom nije ništa ozbiljno...

Goca- vrednica...daj slike muškatli i haljine....

Mimis! :zag: super da je zverčica dobro....
Profo, nikad nije kasno, uvek stižeš na vreme...

i dobro veče....:dash: nervoza :besna:...odoh da slažem karte i mahjong možda se smirim....
 
ja stigla......maki vodi u ponedeljak meša kod veta da ga pogleda i ako kaže da moće da se operiše onda će dogovoriti kad. Pre ponedeljka ne moće jer vet nije tu.Eto...
Noćas ga ostavljam u dnevnoj sobi u prizemlju da ne može da izadje i da se penje....previše je to za njega dušicu :heart:
 
Evo muškatlice
imag0447v.jpg
[/URL][/IMG]


I moje dete , u međuvremenu smo haljinu suzili kupili cipele i sutra treba da je preuzmemo pošto su je i skratili :lol: :eek: Nisam cipele uslikala :lol:
imag0441e.jpg
[/URL][/IMG]
 
cIC KAže da zovem veta da vidim da li može nešto da se skine i da mu se olakša.....ja zvala ovog što je radio biopsiju, ispričam kako je slušao sinoć naš razgovor da ga pozovemo (veterinara), kažem da je skočio i lajao.....a vet mi upada u reč i kaže...kaže vam tu sam, nije mi vreme....rekoh, da...i toliko sam od srca pričala sva ponosna i sretna.....i kako sam ga jutreo snašla na njegovom mestu uz stepenice na njegovom mestu...pas koji jedva predje 15m po ravnom uz onolike stepenice.....ja imam predlog za vas.....i ja vas zovem da vas pitam možete li mu malo operacijom skinuti iako to raste.....baš sam to hteo da vam predložim...skinuću koliko mogu ne dirajući nerve i naplatiću sam samo anesteziju 2000 din.....dogovorite se u kući i javite mi dan dva ranije kad od ponedeljka.......ja ne mogu da verujem.....ne mogu da verujem kakav čovek....ostala sam bez teksta i samo sam kao glupača ponavljala hvala,hvala.....zvala sam cic i makija i oni su saglasni.....ljudi....dobro se dobrim vraća, po milioniti put sam se u to uverila.....o bože....biće mu lakše, neće ga gušiti....i popiće sve vaše lekiće a onda ću ja da mu kupim nove....samo da brinem o rani...uuuuuuuuuuuuuuuuuuf
sva drhtim....sva drhtim....od ponosa i sreće....i plačem.....i smejem se.....i......za sve vas :heart:

:heart:

rasplakah se ja opet, al sad od lepih vesti
 
U centru grada ima prodajni sajam cveća....svašta lepo ima....a i na pijaci....nisam ni ja ništa kupila, isto čekam da malo padnu cene....sa muškatlama nemam sreće, pokušavala sam da ih sačuvam preko zime, ali teško...i one što bi preživele, sledeće godine su bile nikakve....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top