F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sve kod dore lisce odletelo,moram da pocistim ujutru .

nisam je setala danas,ima neki dan me mrzi,a neki dan bi samo setala.

iskreno mnogo sam se ulenjila,njoj je skroz opala kondicija,mene strah da idem sama daleko i po sumaricama.
a tu po kraju me ne mrzi jedan krug i vracamo se.
 
'jutro :kafa:

61461_425786527485774_126847178_n.jpg
I od zivotinja mozemo svasta da naucimo.
 
I od zivotinja mozemo svasta da naucimo.

Živa istina....svašta sam naučila od životinja......lajem na zvezde vrlo uspešno :zcepanje:

Šala mala, kamo lepe sreće da ljudi hijerarhiju poštuju kao životinje, da iskazuju osećanja kao one, pošteno i neposredno, da primenjuju najjednostavnija rešenja iz prirode jer su ona uvek uravnotežena....ali ne, čovek je pametniji od prirode.
 
uh...pa šta će te sada? :dash:

Sad nista, ako se pojavi, da ga hvatamo, da vidimo je li cipovan, pa ako jeste, da vidimo sta cemo sa gazdom. Prvo da ga mi oderemo u svakom pogledu a onda da ga prijavimo za izbacivanje potencijalno opasne zivotinje. Jer danas treba jos jednog od ova tri preostala da zakolje komsija, da vidi ima li deo koji nije izujedan, da vidimo hoce li se druga dva oporaviti, 7 curana minus 2 ili max. 3 bela mesa, mislim da smo na 700-800 evra stete. Sledece godine ih necemo ni nabavljati.

reakcija dece,kad im je majka saopstila da je pojela sve slatkise koje su sakupila za noc vestica

:hahaha: :rotf:

Potpuno se zbog folklora izgubila sustina praznika. :aha: Ali ipak sam se slatko ismejala sa Milicom. :lol: Najbolja je ona mala na kraju kad kaze And the next year, we can share! :heart: Svi ostali mi deluju razmazeno i histericno, ne pristaju ni da im se kupe novi slatkici. :roll:

Kod nas je oko 7 tako duvalo a od osam pada kiša :lol: Izašle ćera i ja ona krenula u trenerci smzla se ko... na kraju sam joj dala svoju jaknu :lol:

Majka! :zag: Tako i ja mojoj maleckoj po potrebi. :lol:

'Bar dan zelim. Danas sam imala takve stresove, prvo sam se zadrzala u banci, pola sata cekala na red, umesto da zavrsim za 5 minuta i za ostatak vremena da protrcim kroz DM i prehrambenu prodavnicu, ovako sam iz banke morala da trcim na stanicu. I onda krenem u potragu za zdr. knjizicom, zaboravila sam potpuno da mi je i ona ostala kod mame pre neki dan kad mi je uzimala uput, o'ladila sam se nacisto, treba mi za sutra! :eek: I nadjem je posle u jednoj kesi... :aha:
 
U pravu ste vas dvoje, cesto nas zivotinje sokiraju koliko su humanije od ljudi. Prosto me neki humani ljudski primerci-iznenade!

Inace, i ovde je sinoc bila oluja, celo jutro sam skupljala stipaljke po dvoristu, samo sam njih zaboravila da unesem.
 
dobro veče....samo da vam mahnem....danas sam celo prepodne provela u čekanju na specijalistu, ispisao neke lekove, treba da obavim neko snimanje , koje se plaća, i ne rade u SU, treba da se zakaže i ide u Kanjižu....

sad ću da se spakujem i sutra zorom u 9 sati startujem za ZR...verovatno se vraćam u subotu , tako da me dotle nema.... :bye:
 
dobro veče....samo da vam mahnem....danas sam celo prepodne provela u čekanju na specijalistu, ispisao neke lekove, treba da obavim neko snimanje , koje se plaća, i ne rade u SU, treba da se zakaže i ide u Kanjižu....

sad ću da se spakujem i sutra zorom u 9 sati startujem za ZR...verovatno se vraćam u subotu , tako da me dotle nema.... :bye:

Srecan put i pisi kad stignes. :zag: I mene sutra ceka put, takodje u 9 imam autobus za KG, tamo u 11 zakazan konzilijum.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top