F ODELJENJCE

Pa , majkumu pa gde sam Ja to gledao, kada si ti bila, kako kazes jesna...A sada znam, dok sam Ja tebi pricao, Ti si Papapapapapala.:think:
E, Perofo... Pa ja sam jela iz vise puta :)
Prvo ono "redovno"... posle, ono pred ponoc... ali ne zaboravi da smo mi ostale i na dorucku :zcepanje:
Raznjici bili vrhunski... i za doruckom pricam sa Macom o njima a on pomenu vrat... i to kad sam mislila da sam zavrsila sa obrokom. Sta mislis, da li sam? :zcepanje:
A i ti kao pristojan covek i kavaljer... naravno da nam nisi gledao u tanjire ;)

- - - - - - - - - -

:think: ne znam dal je ostalo sladoleda :rotf:
e, to sam preskocila :)
Kao i veci deo salata... mada su delovale primamljivo.
Ne moze sve... a morala sam da napravim mesta za rostilj :zcepanje:
 
Imamo razlicite koncepcije ;)
Inace, meni sve leglo... po taman.
Jedino bih i danas da nastavim sa onim lepim raznjicima. I vratom :zcepanje:

- - - - - - - - - -


A ti si bas opravdala svoj potpis ::ok:

hahaha pa rekoh ja profi da je prvo trebao da pročita moj potpis pa onda da mi prepusti dizgine :zcepanje:a zauzadale ste me..ja bih još spremala.....mislila sam baklave. al vi udarile u nemoj da spremaš i ja osustah :rida:

- - - - - - - - - -

Mogu i da se samopozovem kod Ljiljke na lazanju :rotf:

možeš, promam te sa sve lazanje :zcepanje:
 
25r0eoi.jpg
 
hahaha pa rekoh ja profi da je prvo trebao da pročita moj potpis pa onda da mi prepusti dizgine :zcepanje:a zauzadale ste me..ja bih još spremala.....mislila sam baklave. al vi udarile u nemoj da spremaš i ja osustah :rida:

- - - - - - - - - -:
Pa pametno!
Ja ne volim da mesam pice... pardon - jelo.
Znaci, uz rostilj salate i to one "klot': luk, paradajiz, paprika, krastavac... Cak jedem i bez 'leba (da vise moze da mi stane) :zcepanje:
E... jedino je iznimka bio kajmak... pogotovo ujutro kad nisam ni ocekivala da jos ima mesista pa sam mogla komotno da ustanem od stola i pre njega. Ali - nisam :zcepanje:
Joj... ali ono troje cetvoronozaca ... ujutro!
Bas smo lepo delili :zcepanje:
Narocito sa Nerom :rotf:
 
:zcepanje: Nera je posebno talentovana :cepanje:
Pa jeste!
Znam ... neke... koji bi progutali citavu viljusku! Ona kulturno i lepo uzme zalogaj i ceka sledeci! :zcepanje:
Mara je bila previse brza da proverim njene talente... zgrabi zalogaj pre nego sto ga vidim :zcepanje: a Mrkisa ima mnogo velika usta... pa nisam smela da rizikujem ;)
Ali Nera... uredno sedi za stolom i jede sa viljuske :ok:
 

Back
Top