F ODELJENJCE

Ću umrem što nisam bila s vama....Ali kako vidim bilo prelepo i bez mene.
Od Ljilje i Mace se manje i ne očekuje, osetila sam to kad smo se družili kod njih i kod mene.
Ali, kod mene bili kratko....Aj Ljiljo, turaj slike da uživam ovako nadalečko :cistinaocare:
 
Ću umrem što nisam bila s vama....Ali kako vidim bilo prelepo i bez mene.
Od Ljilje i Mace se manje i ne očekuje, osetila sam to kad smo se družili kod njih i kod mene.
Ali, kod mene bili kratko....Aj Ljiljo, turaj slike da uživam ovako nadalečko :cistinaocare:
E cim se oporavis dovoljno da mozes da se druzis - vici! Ako nema druge - doci cemo i do Nisa!
Falili ste i ti i Milevica svakako... i jos mnogi drugi... pominjali smo vas.
Ali, realno je prihvatiti da nikad nece moci svi da budu prisutni, a to i dalje ne znaci da oni sto su tu ne treba da uzivaju ;)
 
Ću umrem što nisam bila s vama....Ali kako vidim bilo prelepo i bez mene.
Od Ljilje i Mace se manje i ne očekuje, osetila sam to kad smo se družili kod njih i kod mene.
Ali, kod mene bili kratko....Aj Ljiljo, turaj slike da uživam ovako nadalečko :cistinaocare:


Slikali su i Magi i profa..
Spominjali smo i tebe, i baš rekosmo da te nazovemo al eto..smetnusmo s uma :lol:
 
DAkLEM, TOLIKO je vru\e da ne mož se radi ništa. jedva posredismo malko, ali i Stefan nas je ometao :zcepanje:, te iskoristismo svi kad je gospodin spavkao da i mi popadamo :lol:
Ću probam da prebacim slike. "Slikar", Inače Macin kolega, i njegova žena su takođe bili gosti. To su naši dugogodišnji prijatelji. Njihov poklon Cic za svadbu je bilo fotografisanje i kamera i dva prelepa CD majstorski složena i odrađena...kao film u kome nema ponavljanja, 20 minuta kola itd :lol: Kućni prijatelji decenijama. A muzika su njihovi priijatelji iz KUD Lola. I oni su svirali na Cicinoj svadbi ovde kod nas, kući. Zar da gosti jedu na prazno :eek:Tad je bio i kontrabas. Samo da vidim kako ide prebacivanje fotki na ovo novo što mi turiše na komp :lol:
 
attachment.php


DRUGARI :heart:

attachment.php


attachment.php


attachment.php


ovo mi je jedno od radnih mesta :manikir:....naraFski F odeljenjce je pomagalo :heart:
attachment.php


attachment.php


Mara Opajdara :heart:
attachment.php


i najmlađi eFovac :heart:

attachment.php
 
Poslednja izmena:
Evo i mene da se javnem :D
Stvarno smo pravo pravcato F odeljenje ahahahahaha
Bilo je presavrseno poslepodne u drustvu divnih ljudi,nasmejanih i raspolozenih.
:D

e, vala i red je bio da se javiš :cistinaocare:
jes vidla onu dvojicu na slici, molim te :lol:
Mrkiša je očajan i tera nas da izigravamo Lazara :zcepanje:

i hvala vam što ste došli svi. Posebna zahvalnost vazduhoplovnom što ti je sredio raspored te si mogla i ti doći :lol:

- - - - - - - - - -

Ću umrem što nisam bila s vama....Ali kako vidim bilo prelepo i bez mene.
Od Ljilje i Mace se manje i ne očekuje, osetila sam to kad smo se družili kod njih i kod mene.
Ali, kod mene bili kratko....Aj Ljiljo, turaj slike da uživam ovako nadalečko :cistinaocare:

:heart: i nama si falila. Maca vas puno pozdravlja.
More bi kod tebe trajalo duže da smo mi mogli......ostali bi i na spavanje da se Maca opusti kolko si naspremala, no ne mogasmo :zcepanje:
a ono crveno voće....uuuuuuuf......kažu da probm s rumom.....reko jok, neću da kvarim ono što pih kod Mari :pivce:
 
Ko bre meni da sredi raspored? Ja to sama sredim :zcepanje: fik i gotovo :zcepanje:
Mrki i Laki su bas bas jednom drugari :heart:

hahahaahahahahaha
jesu, preslatki su. Lakija je i Meš slušao....sećaš se, Laki onako mali ali Meškica sluša komandu i ide oko njega, pa kroz noge pa mu na kraju Laki baci lopticu. Imam i snimak toga u vašem dvorištu. :heart:
I toliko mi je drago što su i deca došla....i nisu nas zaboravila...kako su me samo ljubili....divne duše i kulturne, lepo vaspitani :heart:
 
Razredna, hvala za fotke :heart: Da se potsetimo :)
Inace, zaboravih da kazem da je pored ovo dvoje slatkih cetvoronozaca, Nera jednako sasava. Nju smo imali zadovoljstvo da upoznamo jutros (privilegija onih sto spavaju kod razredne :heart:) i moram reci da je retko fino i kulturno stvorenje: zna da jede sa viljuske :zcepanje: Sa ovo dvoje nisam probala, ali Mrkisa samo sto mi prste ne pojede, a Mara proguta pre nego sto i shvatis da ti komad nije vise u ruci :pas: :rotf:
Inace, cim nocas odose oni sto su stalno suptilno pominjali meso - meso se naslo na stolu :zcepanje:
Bilo ga je i jutrosn... moj stomak najbolje zna: otprilike sam u tri obroka pojela svoju tronedeljnu kolicinu mesa u normalnim okolnostima :zcepanje: Nego... zqaaboravila da slikam (moj foto aparat je preimenovan u sluzbeni pa ga ne nosim svuda sa sobom vise, a telefonom se i ne setim da slikam
Ne znam da li je kod vas osvezilo, ali ovde bese bas neko nevreme sa sve munjama i gromovima iza kojih je dosla kisa. Dona i ja bile u Novom Beceju, vracale se po tom vremenu, mora;la sam da stajem uz put da je mazim i tesim :roll::mazipsa:
PS Izmedju Bg-a i Novog Beceja, skoknula sam i do lokalnog kupalista tako da cu sad da se zanesvestim onako bas
 
nisam mogao...a i zaboravio..Mimi mi poslala poruku ali nisam mogao sada doci

Kako si ti profo?

Ko je sve bio

Lepo smo se proveli i normalno pominjan si , narocito dok smo hodali tj pricali o fontani.:)
nadam se da se ONAJ specijalni Granit , dobro snasao kod tebe, kako je Macorgrad, da li se jos dogradjuje ili opada stanovnistvo.;)
Ljilja je zajedno sa MM , spremila i docekala nas , kao da smo Pali sa Marsa, mislim Ja jesam ali za ostale, kako je vreme prolazilo, bas smo se provodili ka pravi Marsovci tj eFovci..

A tko je sve bio, pa Gocmrca ( a bez Lava Mrconje- jer bo kako se prica po Surcinu, umalo ih nije popapao kad su ovi bili mali),pa Smeh i moram reci da je Stvarno Smeh, osmeh joj sa lica nije silazio, sa vedrinom duha, price koje ostavljaju slusaoca sa otvorenim ustima, srecom bilo je toliko hrane da se moglo .puniti i puniti.
Magi je , prava dama, i price njene i Cuka sadasnje ,kao i onijeha koje nisam imao prilike da slusam, Pa tu je i bila Lara, Zaklina sa svojom pametno muskom polovinom, sto znaci da je bila Celina i slusajuci sve ono sto je ON pricao...i Tuzno ali i veselo , na nacin kako je pricano.;)
I On ti je bio najglavniji za rostilj, ( Ja sulfiro, ponekad se i potrudih da podignem poklopac od serpe da bi se ubacilo meso) a mesaaaa, za ne jednu Brigadu, more bilo je za najmanje jos dve. Dvoje novih narastaja Zaklinini, koji su Animirali Mrkisu...i da umalo da zaboravim najglavnijeg Bebca i bio je mnoooogo dobar, i ostali. mislim da je Ljiljka vec i objasnila.

Dakle, Ja planiram da idem za Matarusku Banju i mozes misliti, kako su tj o cem su pricali doticni tj objasnjavali Marsovcu, sto To znaci" Nerotkinja" i dodjoh do zakljucka da sam i Ja taj nerotkiNac...Nikad nisam ostao u trecem ili Cetvrtom stanju.:rotf:

Eto tako ukratko a da vreme je proslo kao da je po Anstajnu...

- - - - - - - - - -

Prva slika , s desne strane Magdalena(štraftasta košulja) i smeh, druga slika Jacqueline (bež košulja) i Larina gazdarica (ne znam joj forumsko ime:rumenka:)
Dobro veče Pajče, profo ::kpozdrav:

Marija, vlasnica Lare.
 

Back
Top