F ODELJENJCE

dAKLEM, odleteh kod Stefketa. Da se ljuljamo na ljuljaČku u parku kasnije malo, dok nana prvo popije malečku kafu s komšike, pa dok stignem tamo tramvajem, pa dok odmorim i on užina....i tako :lol:
a osle da sredjujem lecka po kuću...ću si imam gosti :lol:

Magi, a jel ti jedeš pastrmku?

Jedem pastrmku, ali , Ljiljo , nemoj da se opterećuješ....šta sad nećete valjda zbog mene i to spremati....jedem ja iroštilj , mislim nije meni problem u vrsti mesa već što nemam zube....

Onda, rekosmo, da donosim pečene paprike....očišćene, samo da se iseckaju i začine ?
 
Jooooj zemljo Srbijo, Velikih bogova....u kancelarijama.:roll:

Šta je, Profo, birokratske prepreke? :lol:

Joj, ono moje dete je baksuz i kukavica. :dash: Svratimo danas u prolazu u kinesku radnju da pogledamo kape isl. i nateram je da proba fedora šeširić. Stoji joj kao saliven, ima ih svih mogućih boja i materijala, raspona cena od 100-500 dinara, ali neće živa. Kaže, ako bi se s tim na glavi pojavila u školi, urnisala bi je deca zezanjem. Tako je prošla i sa pelerinom od filca, tako i jednu njenu drugaricu, individualku par exelance maltretiraju, samo što Maja ima čvrst karakter i od bebe je originalna.
 
ja imam kuce debila,toliko halapljivo da je to uzas,davi se granula ko da je juri neko kad jede :dash::dash::dontunderstand:
morala sam malopre prste da joj stavljam u usta da izvadim,sve joj pena pocela.

e kad mrvice od hleba mora da pojede,usisa za cas. ako slucajno tresnem stolnjak a ona zatvorena to laje ko luda da joj otvorim :zcepanje:

Tako su jeli oni kučići što sam ih udomila...da se udave, ebote, ko da nisu jeli sto godina
 
Ja ne znam da je moja kuca ikad bila gladna, zapravo od kad je kod mene (sto znaci sa navrsena oko dva meseca) sigurno nije, a nije ni labrador, koliko znam. Ali, takodje tamani sve sto joj dodje pod nos, posudu ne moram uopste da joj perem, a pored voca ukljucujuci i kostunjavo (majstor je za ciscenje oraha, lesnika, kostica od kajsija... ), jede i salatu: paradajiz, kupus, zelenu... cak i kada je zacinjena sircetom! Papriku zgrabi celu i ogloda do korena...
 
Jedem pastrmku, ali , Ljiljo , nemoj da se opterećuješ....šta sad nećete valjda zbog mene i to spremati....jedem ja iroštilj , mislim nije meni problem u vrsti mesa već što nemam zube....

Onda, rekosmo, da donosim pečene paprike....očišćene, samo da se iseckaju i začine ?

Dabome, očišćene paprike :manikir:

ama zbog zuba i pričam. Ništa ti ne brini. Pastrmka samo za tebe, u foliji i rerni, kako spremam za ove moje. To je 2 minuta posla bre. I ćorbica pileća, pa to ću imati svakako spremljeno za nas.Goca sprema neku kinesku salatu. I to možeš da jedeš i sladoled :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Šta je, Profo, birokratske prepreke? :lol:

Joj, ono moje dete je baksuz i kukavica. :dash: Svratimo danas u prolazu u kinesku radnju da pogledamo kape isl. i nateram je da proba fedora šeširić. Stoji joj kao saliven, ima ih svih mogućih boja i materijala, raspona cena od 100-500 dinara, ali neće živa. Kaže, ako bi se s tim na glavi pojavila u školi, urnisala bi je deca zezanjem. Tako je prošla i sa pelerinom od filca, tako i jednu njenu drugaricu, individualku par exelance maltretiraju, samo što Maja ima čvrst karakter i od bebe je originalna.

ama ostavi dete na miru. Ona zna bolje od tebe sada. A kada ne bude znala bolje od tebe, veruj mi, znaćeš :tease:
 
E, pa ovako....sutra ranom zorom oko 9 pola 10 krećem za Zr....u polasku moram da svratim u ambulantu po recepte i da odnesem starijoj ćeri nešto, tako da ću negde do podneva da stignem . Tamo nemam internet, naravno ni kompjuter, tako da ako ima šta da se saopšti biću dostupna na mob. I naravno da ću još ujutro da proverim šta ste večeras pisali...

Laku noć :bye:
 
Da, tako jedu životinje koje su gladovale i labradori. :lol: A kad smo kod gladovanja, moja Mrvica i dalje zakopava. I nalazi, da fora bude još veća.

:cepanje:

- - - - - - - - - -

E, pa ovako....sutra ranom zorom oko 9 pola 10 krećem za Zr....u polasku moram da svratim u ambulantu po recepte i da odnesem starijoj ćeri nešto, tako da ću negde do podneva da stignem . Tamo nemam internet, naravno ni kompjuter, tako da ako ima šta da se saopšti biću dostupna na mob. I naravno da ću još ujutro da proverim šta ste večeras pisali...

Laku noć :bye:

ajde, odmori
i ja sam umorna, ovo vreme nas utepa. Bila oluja ovde i glava je kod Cic počela jako da me boli. Izmasira me dete, ali sam ipak morala popiti brufen.

- - - - - - - - - -

Ja ne znam da je moja kuca ikad bila gladna, zapravo od kad je kod mene (sto znaci sa navrsena oko dva meseca) sigurno nije, a nije ni labrador, koliko znam. Ali, takodje tamani sve sto joj dodje pod nos, posudu ne moram uopste da joj perem, a pored voca ukljucujuci i kostunjavo (majstor je za ciscenje oraha, lesnika, kostica od kajsija... ), jede i salatu: paradajiz, kupus, zelenu... cak i kada je zacinjena sircetom! Papriku zgrabi celu i ogloda do korena...

Moja Maza nije volela samo paradajz :lol:
ostalo je uzimala, mahom, sama, kleptomanišući di je stigla :zcepanje:
 
Dabome, očišćene paprike :manikir:

ama zbog zuba i pričam. Ništa ti ne brini. Pastrmka samo za tebe, u foliji i rerni, kako spremam za ove moje. To je 2 minuta posla bre. I ćorbica pileća, pa to ću imati svakako spremljeno za nas.Goca sprema neku kinesku salatu. I to možeš da jedeš i sladoled :zcepanje:

- - - - - - - - - -



ama ostavi dete na miru. Ona zna bolje od tebe sada. A kada ne bude znala bolje od tebe, veruj mi, znaćeš :tease:

Ajde, kad ti kažeš , prihvatam pastrmku...na to može i vince...:zskace: i čorbica može, naravno i sladoled...ma neću ja ostat gladna, već vidim....

- - - - - - - - - -

Ovaj zimski smajli da nas malo rashladi.....
sad stvarno odoh...
 
e, da.......ova dva krznena su opet bili dobri. Da nas pobiju od hvaljenje kad dođemo kući :zcepanje:
Znam da me Mrkiša voli, ali bre.....u stopu me prati, sve što radim on asistira..... od njegove glavudće ne vidim ni da plevim, ni koe radim :lol:
 
E, pa ovako....sutra ranom zorom oko 9 pola 10 krećem za Zr....u polasku moram da svratim u ambulantu po recepte i da odnesem starijoj ćeri nešto, tako da ću negde do podneva da stignem . Tamo nemam internet, naravno ni kompjuter, tako da ako ima šta da se saopšti biću dostupna na mob. I naravno da ću još ujutro da proverim šta ste večeras pisali...

Laku noć :bye:
Imas mene :)
Daklem... ja imam i kompjutere i internet i telefon... a i provereno imamo brojeve. Svakako se cujemo
 
e, da.......ova dva krznena su opet bili dobri. Da nas pobiju od hvaljenje kad dođemo kući :zcepanje:
Znam da me Mrkiša voli, ali bre.....u stopu me prati, sve što radim on asistira..... od njegove glavudće ne vidim ni da plevim, ni koe radim :lol:
Pa njihova ljubav je nekad malo... neprakticna.
Da ne kazem da zna i da boli :zcepanje:
Kad sam bila u selu pre neki dan, tetka ima nekog sasavca NLT-a, mnogo je sladak ali opaucen skroz... i kao i svi njegovi srodnici - ukljucen u struju. Uglavnom, pamti ko' slon i bez problema nas razlikuje i prepoznaje. I dere se ko' sumanut u onom drugom dvoristu sve dok ga ne pomazim. Kad sam u zurbi, onda ga gnjavim prek ograde, ali sad sam ga posetila... onako po propisu. Jos imam oderotine po nogama od njegovih sapa i silnih zagrljaja. Lepo sam mu rekla da me ta njegova ljubav boli, ali... ljubav ko' ljubav - ne zna za ogranicenja :zcepanje:
tetka, ko' tetka (mislim, ova je jedinstvena) sve vreme zvocala... ali na to cak ni Ami ne obraca paznju :zcepanje:
 
ma meni časkom modrica iskoči. I ne znam od čega ni kad sam se udarila. Takva sam. I uvek imam od Mrkiše po neku modricu bre.....će misle ljudi da me Maca bije :eek: a od ruža imam večito ogrebotine po rukama do lakata....i tako modra i izgrebana idem okolo :zcepanje:
 
ma meni časkom modrica iskoči. I ne znam od čega ni kad sam se udarila. Takva sam. I uvek imam od Mrkiše po neku modricu bre.....će misle ljudi da me Maca bije :eek: a od ruža imam večito ogrebotine po rukama do lakata....i tako modra i izgrebana idem okolo :zcepanje:
To je samo dokaz da te svi - vole.
I Mrkisa, i Mara, i ruze... i Maca :zcepanje:
 
Spremaju nam doček u subotu :zper: pa će npr.. noć petak na subotu da preurede dvorište :rotf:
I ja sam pomislila na tako nesto, priznajem.

jes vala......imam i dokaze :cepanje:

- - - - - - - - - -



pu,pu.......daleko bilo :lol:
će ošišamo travu da vidite di su rupe (krateri) da ne ispolomite noge :zcepanje:
Hahaha... Ne brini.
Navikli smo.
Zar mislis da je kod mene - ravno? :zcepanje:
(ali za ovo nije Dona kriva... vec neka sibirska stabla)
 
E, pa ovako....sutra ranom zorom oko 9 pola 10 krećem za Zr....u polasku moram da svratim u ambulantu po recepte i da odnesem starijoj ćeri nešto, tako da ću negde do podneva da stignem . Tamo nemam internet, naravno ni kompjuter, tako da ako ima šta da se saopšti biću dostupna na mob. I naravno da ću još ujutro da proverim šta ste večeras pisali...

Laku noć :bye:

Srećan put.
Putujem i ja uskoro, najverovatnije u ponedeljak i to još ranijom zorom..

Dobro jutro, uz prvu jutarnju kaficu..:kafa:
 
Dobro Jutro eFovci:)

Dakle bit ce sto ce bit kod Razredne.

Ja samo se mislim jel sam polozio te nove jezicke normative , kada sam zadnjim put bio kod razredne ili sam pao.:think:

I sto jes jes, mnogo dobar caj i more popih joj sve , do zadnje kapi, morala da cediiiiii :hahaha:flasu.
 

Back
Top