EXKURZIJE

Tako su prsli oni koje sam volela a oni koji su me mrzeli prosli su ovako:

Oduvek sam mrzela tetku i teca, osim kad mi kupe poklone i naprave mi neko lepo iznenadjenje pa me tako kupe na kratko vreme, bas zbog toga sto su mnogo isticali njihov autoritet a svi su ih i postovali, od babe pa do mog tate koji inace najvise postuje prvo sebe pa onda sve druge.Meni nije bilo jasno po cemu su to tetka i teco bolji od njih svijuh, od moje mame, od te moje sestre Natase, i od mog tate, ni po obrazovanju, ni po lepoti, ni po smislu za humor, ni po tome da su voleli familiju, ni po tome da su bili zabavni i otvoreni i prijatni za druzenje.

Dosla sam do ispravnog zakljucka da su oni navikli tako da isticu svoj autoritet tamo na Kosovu nad Siptarima! Bila sam kod njih u Pristini i videla sam, a i rekli su mi, uvek su se hvalili time kako se tamo ponasaju Srbi, na primer, ako znate kako to izgleda, isto kao sto se sad ponasaju Srbi u Crnoj Gori, odnosno isto onako kao sto se Dusko Polic ponasa u Uzicu, na primer prolazi kroz crveno. :D Ha ha ha ha ha....Salim se malo, ali mozete da pretpostavite kako to izgleda. Srbima su svugde bila otvorena vrata, nije ih se ticao zakon, vozili su sluzbene automobile o drzavnom trosku i sve su radili o drzavnom trosku.....

Znala sam da sam mocna, u mojoj igri bili su najveci mafijasi, i predsednik Srbije i ceo top, ceo vrh.Odnosno tad to jos uvek nije bila moja igra.Odlucila sam, pokusacu: isteracu tetku iz njenog Kosova."Pitala sam rodjake i tetku "A ko sve zivi na Kosovu", "A sto kazes Turci a rekao si muslimani?" i na kraju dobila sam odgovor "Turci, muslimani i Siptari to je isto".Ako naljutimo muslimane oni ce isterati Srbe sa Kosova!To je bila moja ideja! :D Dete kao dete, zar ne? Kad sam iskreno bila tuzna zbog kose, i to dugotrajno sam bila tuzna po malo zbog kose, tad sam rekla Arkanu "Vidis kako su me osisali" On je pitao: Ko te osisao a ja sam rekla muslimani U politici se posle izdesavalo sve sto se izdesavalo a kad je dosao rat onda je Arkan bas zbog toga trosio energiju upravo u ratu a ne na pljackanje banaka i drugih manje ispravnih stvari nego sto je rat za otadzbinu. :-D Bas zbog toga sto su mene muslimani osisali :-D A tetka sad zivi izbegla iz Kosova, u Srbiji.A inace i dalje pokusava da izigrava autoritet ali kao da je poludela, na primer, zove i pita "Sta radis?" a ja kazem "Pravim pizzu" a ona pita "Od cega????", zato sto ona misli pod utiskom njenog bivseg bogatstva iz Pristine da u jednoj radnickoj i sluzbenickoj porodici nema od cega da se napravi pizza! Nije to jedini primer njenog aludiranja na nase "siromastvo".....Nije joj sad ni zameriti.
 
Tamara, i mi smo se sinotj smejali... A pogotovo ja, jer otkako sam polozhio rezhiju nijedan film ne gledam kako treba..
A kada sam zavrshio Ed/Cgi, pocheo sam da gledam greshke (ukadriravanja, ''non''wire-removal, objective-deinterlace, brzinu fps, greshke u dialoque editing modu... MA SVE....)...
Nekada me i nervira shto ne mogu da se opustim 100%...
 
ma da svaki film i serija odgledana sa tobom je uzas uuuu vdi trag zelenog platna uuu vidi ovaj efekat je bolje mogao da uradi i leprikon sa jednom rukom uu vidi papiran namestaj...btw nikada neces zaboraviti i oprostiti onu scenu iz titanika na pramcu broda...
 
pa to ti je kao kada smo mi isli da gledamo Harry Pottera 4 deo toliko smo se smejali da je to bilo bolesno od dade i raleta nismo mogli da dodjemo do daha ,,pokazi mi tvoj i ja cu tebi moj" , ,,idi u kupatilo i potopi jaje"
 
Jao ne podsecaj me na Harry 4. Zbog tog filma idem u pakao 100 posto.:cry: :cry: Ladno sam se smejala do suza a decko na platnu umire i otac kuka nad njim.
btw. kako se bese zove taj lik sto ga ubijo voldemor?????:confused:
EEEEEE bozanstvo mozes da dodjes kod mene na kaficu u paklu za jedno 100 godina:lol:
 
EmilyBjelich:
ma da svaki film i serija odgledana sa tobom je uzas uuuu vdi trag zelenog platna uuu vidi ovaj efekat je bolje mogao da uradi i leprikon sa jednom rukom uu vidi papiran namestaj...btw nikada neces zaboraviti i oprostiti onu scenu iz titanika na pramcu broda...

Sorry... Ali stwarno... JBT. mogli su barem cyclorama platno da stave.. Ili bilo shta drugo.. ALi oni debili FL Green.... Znachi NO COMMENT:::... Pogotivo shto su koristili Chroma Key (?!) umesto Keylight-a... Ali shta tjesh... Na greshkama se uchi (mada nisam video da je direktor fotografije tog filma izvukao ikakvu poruku, jer je u ostalim filmovima dozvoljavao slichne propuste...)

EmilyBjelich:
pa to ti je kao kada smo mi isli da gledamo Harry Pottera 4 deo toliko smo se smejali da je to bilo bolesno od dade i raleta nismo mogli da dodjemo do daha ,,pokazi mi tvoj i ja cu tebi moj" , ,,idi u kupatilo i potopi jaje"

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH ... LOLINA!!!! aahahhahahahahah
 
Inache, lik kojeg Voldemort ubije je Cedric Digory...
P.S. Uzmite dvd dodatke i pogledajte snimanje te scene...

Jadan dechko... AVADA KEDAVRA - a on jadan kako ga sajla povuche ispusti zvuk tipa... HNGH!!!
Tako da je snimano jedno 24 puta.. LOLZ
 
Ben_Adam:
Sorry... Ali stwarno... JBT. mogli su barem cyclorama platno da stave.. Ili bilo shta drugo.. ALi oni debili FL Green.... Znachi NO COMMENT:::... Pogotivo shto su koristili Chroma Key (?!) umesto Keylight-a... Ali shta tjesh... Na greshkama se uchi (mada nisam video da je direktor fotografije tog filma izvukao ikakvu poruku, jer je u ostalim filmovima dozvoljavao slichne propuste...)
To, to, to je upravo ono sto mi ide na zivce :shock:
 
I don't need a man to make it happen, I get off bein' free
I don't need a man to make me feel good, I get off doin' my thing
I don't need a ring around my finger, to make me feel complete
So let me break it down, I can get off when you ain't around! Oh!

nice song....

Because, I can see us holding hands
walking on the beach our toes in the sand
I can see us in the country side
sitting in the grass laying side by side
You can be my baby
Gonna make you my lady
Girl you amaze me
Ain't gotta do nothin’ crazy
See all I want you to do is be my love

awesome song...

Staring at the blank page before you
Open up the dirty window
Let the sun illuminate the words
That you could not find
Reaching for something in the distance
So close you can almost taste it
Release your inhibitions
Feel the rain on your skin
No one else can feel it for you
Only you can let it in
No one else, no one else
Can speak the words on your lips
drench yourself in words unspoken
Live your life with arms wide open
Today is where your book begins
The rest is still unwritten Oh

this too

I started singing

Bye bye Miss American Pie
Drove my chevy to the levee
But the levee was dry
And good old boys were drinkin' whiskey and rye
Singin' this will be the day that I die
This will be the day that I die

old, but nice...

See baby we been...
Too strong for too long (and I can't be without you baby)
And I'll be waiting up until you get home (cuz I can't sleep without you baby)
Anybody who's ever loved, ya know just what I feel
Too hard to fake it, nothing can replace it
Call the radio if you just can't be without your baby

dear memories...

;) ;) ;) ;) ;)
 

Back
Top