Exit poll-Hugo Chavez pobedio na izborima u Venecueli..

Salvantis:
Gde si cuo da se u Venecueli gladuje? B92 :-D ?
I reci mi kakvo je stanje u Kolumbiji, Ekvadoru, Nikaragvi, cak i Brazilu, Argentini.... Jel su krivi Cavez, Kastro, bin Laden, Staljin, Ratko Mladic, B.A.L., Salvantis ili SAD????
Neverovatno koliko neki ljudi mesaju uzroke i posledice :roll:
Tačno je to što kažeš, ali ni ovi reformisti ne rade posao ništa bolje...
 
Salvantis:
Gde si cuo da se u Venecueli gladuje? B92 :-D ?
I reci mi kakvo je stanje u Kolumbiji, Ekvadoru, Nikaragvi, cak i Brazilu, Argentini.... Jel su krivi Cavez, Kastro, bin Laden, Staljin, Ratko Mladic, B.A.L., Salvantis ili SAD????
Neverovatno koliko neki ljudi mesaju uzroke i posledice :roll:

Poznavao sam jednu Venecuelanku.Radio sam sa njom. Jel ti dovoljno?

Stanje u Kolumbiji je lose. Ekvadoru takodje. Nikaragvi takodje. U Brazilu je relativno solidno u odnosu na ostale drzave u J. Americi. Argentina ja imala tesku krizu poslednjih godina,mada se sada polako oporavljaju,ali pre 15-20 godina bili su solidni.
Kriv je B.A.L. i njegov bandit na avataru.

:lol:
 
Очигледно је да Венецуела не жели да буде роб.Победа тог човека даје континутитет слободи у Венецуели.Његови резултати су најбоље сведочанство какав је он човек и какав је политичар.А резултати који омогућавају бесплатно школство и здравство и изграђивање хиљаде домова за сиротињу су довољно импресивни.
Такви људи су будућност слободног света,свидело се то неком или не.
Све што говори за САД и њеног председника не одступа од истине ни за један промил.

Браво Чавез!
 
Korner zastavica:
Poznavao sam jednu Venecuelanku.Radio sam sa njom. Jel ti dovoljno?
Nije, jer zamisli da si neki stranac koji poznaje, kiru nerisa, eraserheada, markavozda, ili nekog drugog "objektivnog" gradjanina ove drzave, pa ti on isprica raznorazne "istinite" pricice o Srbiji :evil: . Kazem to jer sam na jednom stranom forumu znao lika iz Venecuele, koji je emigrirao u SAD i odatle non-stop nesto ***** o Cavezu.

Nego jel makar ta sinjorita bila lepa ko sto se prica ;)
 
Salvantis:
Nije, jer zamisli da si neki stranac koji poznaje, kiru nerisa, eraserheada, markavozda, ili nekog drugog "objektivnog" gradjanina ove drzave, pa ti on isprica raznorazne "istinite" pricice o Srbiji :evil: . Kazem to jer sam na jednom stranom forumu znao lika iz Venecuele, koji je emigrirao u SAD i odatle non-stop nesto ***** o Cavezu.

Nego jel makar ta sinjorita bila lepa ko sto se prica ;)

Pa ako ti nije dovoljno,onda sta da ti pricam. Stranac nece da sagleda srbiju iz pravog ugla i ako slusa tebe,joe-a,Cedu i ekipu,da ne nabrajam posto su gomila klonovi.

A sto se tice sinjorite. Skoro sam pominjao...imala je oko 4 banke i bila je DOBRA!!! Biola je bolja riba cak i od pojedinih riba mnogo mladjih od nje.
 
Korner zastavica:
Pa ako ti nije dovoljno,onda sta da ti pricam. Stranac nece da sagleda srbiju iz pravog ugla i ako slusa tebe,joe-a,Cedu i ekipu,da ne nabrajam posto su gomila klonovi.

A sto se tice sinjorite. Skoro sam pominjao...imala je oko 4 banke i bila je DOBRA!!! Biola je bolja riba cak i od pojedinih riba mnogo mladjih od nje.
E pa onda makar ti treba da podrzis Venecuelu i njen narod :wink:
 
Korner zastavica:
Sto se tice srednje skole,da zavrsio sam je. Zamislim CAK sam GIMNAZIJU ZAVRSIO...da li mozes da verujes? :D:D
Mislim da fabrikantima u metalnoj industriji ne fali nista,ali nisam to. Yebiga...izvini sto sam te razocarao.
Ja nisam dolazio na Politiku...hahahahahahahah!!! Ja na politici vise od 2 godine,za tvoje obavestenje.
Tvoje "spustanje" na fudbalu i dan danas razlog podsmeha izmadju nas ostalih clanova.
Bas lose procenjujes ljude i mnogo letis pred rudu. Ne znas ni ko sam, ni sta sam...gledas samo sta pise pored mog nika i avatara. Smesan si.
Razmisli o LJIS. :D
Auuuuu DALI OVDE NEKO PROVALJUJE DA MI IMAMO POSLA SA KLINCEM?!Ako si ti zavrsio gimnaziju sa ovakvim recnikom i nazovi"argumentima" u politici, JA MISLIM DA ZA OVU ZEMLJU NEMA NADE :lol: e I CITAJ POSTOVE NA FUDBALU.Provalo sam te da si satro huligan sa stadiona,a grickas sa penzosima na zapadu suncokret(I TO SAM NAPISAO,Dok sam ja krajem 80-ih palio na tekme.SAMO JOS CEKAM KAD CES POCETI I DA MI PRETIS :lol: :lol: :lol: I jos nesto jel ti to keva sa kisobranom na avataru. :-D Nego da se vratimo na temu...Cavez je sa 61% dokazao da mu proamericki kandidat nije ni prineti.Mada u celoj prici je dobro sto po starom dobrom obicaju ni SAD ni proamericki kandidat nisu se pozvali na kradju kao kod Belorusije i Lukasenka. ;-)
 
Salvantis:
Nije, jer zamisli da si neki stranac koji poznaje, kiru nerisa, eraserheada, markavozda, ili nekog drugog "objektivnog" gradjanina ove drzave, pa ti on isprica raznorazne "istinite" pricice o Srbiji :evil: . Kazem to jer sam na jednom stranom forumu znao lika iz Venecuele, koji je emigrirao u SAD i odatle non-stop nesto ***** o Cavezu.

Nego jel makar ta sinjorita bila lepa ko sto se prica ;)
E sta imas da polemises sa klinjom,ako i nije klinja kao sto kaze, onda je burazeru BAS ZAOSTAO U RAZVOJU.NAROCITO MOZGA.Ja se sa takvim likovima zezam... :lol:
 
jedite_kod_Joa:
Очигледно је да Венецуела не жели да буде роб.Победа тог човека даје континутитет слободи у Венецуели.Његови резултати су најбоље сведочанство какав је он човек и какав је политичар.А резултати који омогућавају бесплатно школство и здравство и изграђивање хиљаде домова за сиротињу су довољно импресивни.
Такви људи су будућност слободног света,свидело се то неком или не.
Све што говори за САД и њеног председника не одступа од истине ни за један промил.

Браво Чавез!
Za Ameriku nije samo Cavez problem.Problem je postao i Evo Morales u Boliviji.Secam se kad je pre par nedelja,na sednici UN doneo list koke...Amerika optuzuje Juznoamericke levicare da su oni krivi za polavu narkotika u zapadnim zemlama ,ali je to obicna propaganda.Zna se da amerikanci saradjuju sa Kolumbijskom vladom sto se tice izvoza narkotika.A oni su koliko ja znam njihovi ljudi. 8)
 
Samo da se zna i da USA ima levicu,problem je u tome sto su takvi kriticari dugo bili zabranjivani.Cak su i huskali naciste na njih.Na svu srecu americka levica polko jaca.Evo jedne slike iz New York-a i protesta komunista.U kadru komunisti sibaju naciste koji su od strane CIA-e dosli da razbiju protest,ali dzaba... :lol:
 

Prilozi

  • sharpovci biju.jpg
    sharpovci biju.jpg
    23,4 KB · Pregleda: 4

Back
Top