Prvenstvo osvaja?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
Hvataj.PNG


:heart:
 
Ni meni se ovaj sistem organizacije uopšte ne sviđa. Najbolje je kad je jedna zemlja domaćin i to je to. Ja ni ne znam koliko zemalja ovo organizuje ni na osnovu čega su birane.

Inače, stavio sam Nemce kao favorite. Mislim da će Francuzi, Englezi i Italijani da razočaraju. Mada od Italijana i nema nekih velikih očekivanja. Belgija i Portugal će biti dobri.

Francuzi me podsećaju na onaj njihov tim sa SP 2002 kada su imali strašan tim ali očajnu atmnosferu u ekipi i ispali su još u grupi i nisu dali nijedan gol.
 
Italija baš tanak tim. Imaju sreću da su u prilično lakoj grupi.
Nije tacno, mozda nemaji zvucns imena kao nekad, ali pod vodjstvom mancinija evidentno su dosli do prave hemijr i igre, pobedjuju u nizu...
Sa pravom ovaj turnir docekuju sa visokim ambicijama...

Imobile, insinje, beloti, berardi, zorzinjo, kjelini, bonuci sasvim pristojna ekipa sa vanserijskim golmanom donaruma...


Pošto ima 24 tima, za razliku od pre 16, sve su grupe lakse psim grupe smrti gde su nemci francuzi portugalci ali posto od sest grupa cak cetri treceplasirana idu u osminu finala (pre su po dva isla u cetvrtinu finala, osmine nije bilo) jasno je da grupe nece biti teske ko nekada na euro...

Ocito nisi informisan...
 
Poslednja izmena:
Danas na programu

15. 00 Vels - Svajcarska
Tvrdo nezanimljivo

18.00 Danska - Finska
Favoriti danci plus domacini

21.00

Rusija - Belgija
Rusi domacini ali favoriti naravno Belgijanci cija je mana samo sporija odbrana sa vremesnim stoperom vertongenom 34 god i jos starijim vermalenom...

Rusima ce prioritet biti dvoboj sa Dancima....
 
Italija baš tanak tim. Imaju sreću da su u prilično lakoj grupi.
Turkonje ce biti zadnje u ovoj grupi. Nek idu kod tatice erdogana kuci pa nek mu placu na ramenu. :cool:

Inace, favoriti za osvajanje su: Francuska, Engleska, Belgija (tim redosledom). Italija, Spanija, Portugal, Nemacka, Holandija, Hrvatska (takodje tim redosledom) nisu u najuzem krugu.
 
Poslednja izmena:
Nije tacno, mozda nemaji zvucns imena kao nekad, ali pod vodjstvom mancinija evidentno su dosli do prave hemijr i igre, pobedjuju u nizu...
Sa pravom ovaj turnir docekuju sa visokim ambicijama...

Imobile, insinje, beloti, berardi, zorzinjo, kjelini, bonuci sasvim pristojna ekipa sa vanserijskim golmanom donaruma...


Pošto ima 24 tima, za razliku od pre 16, sve su grupe lakse psim grupe smrti gde su nemci francuzi portugalci ali posto od sest grupa cak cetri treceplasirana idu u osminu finala (pre su po dva isla u cetvrtinu finala, osmine nije bilo) jasno je da grupe nece biti teske ko nekada na euro...

Ocito nisi informisan...

Manćini je Italijanima najjači adut. Gledajući čak i sinoćnu utakmicu, Italijani jesu bili dominantni, držali su loptu ali da ne uturiše onaj nesrećni autogol, ne bi im ga dali 3 dana. I to baš lošim Turcima. Ne verujem da će se proslaviti protiv neke samo malo jače ekipe.

Grupa je verovatno druga najslabija na turniru, posle one sa Holanđanima.
 
Nizozemci imaju fenomenalan ždrijeb. Ako budu prvi u grupi do polufinala neće igrati s nikim od favorita. Englezi igraju protiv nekog iz grupe smrti u osmini finala (ako budu prvi) ili u četvrtfinalu (ako budu drugi).
Mislim da će ovo bit prvenstvo bez nekog velikog iznenađenja. Neće se ponoviti Wales, Grčka isl. Sve reprezentacije (osim spomenute Nizozemske) koje ne spadaju u favorite će ispasti najkasnije u četvrtfinalu.
 
Manćini je Italijanima najjači adut. Gledajući čak i sinoćnu utakmicu, Italijani jesu bili dominantni, držali su loptu ali da ne uturiše onaj nesrećni autogol, ne bi im ga dali 3 dana. I to baš lošim Turcima. Ne verujem da će se proslaviti protiv neke samo malo jače ekipe.

Grupa je verovatno druga najslabija na turniru, posle one sa Holanđanima.

Nizozemci imaju fenomenalan ždrijeb. Ako budu prvi u grupi do polufinala neće igrati s nikim od favorita. Englezi igraju protiv nekog iz grupe smrti u osmini finala (ako budu prvi) ili u četvrtfinalu (ako budu drugi).
Mislim da će ovo bit prvenstvo bez nekog velikog iznenađenja. Neće se ponoviti Wales, Grčka isl. Sve reprezentacije (osim spomenute Nizozemske) koje ne spadaju u favorite će ispasti najkasnije u četvrtfinalu.
Dakle doma idete posle osmine finala gde ulazite kao treci?
 
Manćini je Italijanima najjači adut. Gledajući čak i sinoćnu utakmicu, Italijani jesu bili dominantni, držali su loptu ali da ne uturiše onaj nesrećni autogol, ne bi im ga dali 3 dana. I to baš lošim Turcima. Ne verujem da će se proslaviti protiv neke samo malo jače ekipe.

Grupa je verovatno druga najslabija na turniru, posle one sa Holanđanima.
Italijani imaju odlicnu hemiju. Kolko je trebalo protiv turske pruzili su...

Ekipa dobro uigrana... Idu do polufinala

Drugo turska nije toliko losa. Tu je i trofejni trener gunes...
 

Back
Top