Evropski parlament će zatražiti prekid pregovora EU sa Srbijom

Lako što niste za EU, nego vi niste ni za 21. stoljeće, već u najboljem slučaju za 19-to. A što se tiče društva, Srbija nema što tražiti u EU. Vaše društvo i ideološki prijatelji su Sjeverna Koreja, Rusija, Iran i ostale diktature i džamaharije.
А ваше је нацистичка Немачка.
 
Sposobnost razmišljanja, rasuđivanja, logika i suočavanje s realnošću su ti loša strana. Nadam se da imaš i neke talente, jer ćeš inače nadrapati u životu. ;)

Не, него ћу да се правим да не знам шта је реалност, јер теби не одговара да твоја деца читају истину о теби.
 
Sta biste vI uradili? Nazvati Ruse i reci im ucenjeni smo ,moramo to da uradimo,pokusajte da razumete mi smo okruzeni EU I NATO. Izdrzali smo dokle smo mogli. Nadam se da nam nece iskljuciti gas?
Kak su Srbi sad rastegnuti na 10 strana. Ako priznaju referendum, priznali su Kosovo i otvorili put referendumu u Vojvodini jednog dana. Ako ne priznaju referendum, mogu zaboravit na Dodikovu prćiju. Htjeli bi u EU jer su u k* gospodarski, a htjeli bi biti dobri i sa Rusijom i sa Kinom. Show na najjače. Da je neki normalan čovjek na vlasti, bilo bi mi ga žao, ali nek se Vučić koprca. Puno je toga u 20 godina izgovorio pa nek sad uživa u svojim plodovima.
 
Evo ga traže sankcije Rusiji i priznanje Kosmeta kao nezavisne države za ulazak u EU koji se ne zna kada će biti.

Sad sasvim precizno, sastavio Picula: Ili sankcije ili blokada pregovora​

Obelodanjena finalna verzija amandmana podnesenih na izveštaj Evropskog parlament o proširenju Unije, a koji se tiče Srbije.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=09&dd=29&nav_category=1262&nav_id=2220302

Jooooooooooooooj, znaci uzbudjen sam kao kada sam prvo dete dobio!!!
 
Da nema rata u Ukrajini, ušli bi u EU za 15 godina.

Ovako, ući ćemo za 16...ako bude svrhe ulaziti u istu.

Tako da ono...može se reći da, i ako bude suspenzije pregovora, nismo izgubili ništa.

A svi su izgledi da neće biti, pošto se jedno 10-ak država neće saglasiti sa takvom odlukom, pa problema nema...

Tj...nema za Srbiju.

Predsednik nam je, siroma, najebao... :hahaha:
 
Kak su Srbi sad rastegnuti na 10 strana. Ako priznaju referendum, priznali su Kosovo i otvorili put referendumu u Vojvodini jednog dana. Ako ne priznaju referendum, mogu zaboravit na Dodikovu prćiju. Htjeli bi u EU jer su u k* gospodarski, a htjeli bi biti dobri i sa Rusijom i sa Kinom. Show na najjače. Da je neki normalan čovjek na vlasti, bilo bi mi ga žao, ali nek se Vučić koprca. Puno je toga u 20 godina izgovorio pa nek sad uživa u svojim plodovima.

Ej, Motorkotač, ako referendum u Voši propadne, oli se iselit? :hahaha:
 
Оћемо постати сада Руска Србија?
Јер Руски Кијев су нам отели.
А за Косово руси не дају.
А ми за нашу браћу не дамо.
Украјинце и русе. То све један те исти народ.
Треба очистити од нациста,који хоће да нас заведу. Али у томе неће успети.
Србија ти је то. Српски народ има душу.
Традицују руску, и моралне вредности старе, православље.
Како се они усуђују уопште да се намеру на нас, знају ли... Западне силе шта су Србија и Русија.
Светиња.
А на светињу не можеш.
Бог увек победи.
Ne nego postacemo srpska Srbija ili use i u svoje kljuse.
Ko jebeee EU, mogu da nam ga popuse.
 
:bravo: :bravo: :bravo:

Super! :super:

Srbija nije ni spremna, ni sposobna za biti članica Europske Unije.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Hrvatska je najsiromašnija država u EU. Da vam nije italijanske Istre i Dalmacije i turizma, bili bi bedniji, jadniji i siromašniji od Severne Koreje. Katoličkim Vlasima, Romima i Turcima smetaju Srbi kao narod, kao nacionalna manjina u genocidnoj Hrvatskoj, Srbija kao država, ali vam ne smeta novac srpskih turista, pa sada maltene molite Srbe ili bolje rečeno stanovnike Srbije, da dođu kao turisti u genocidnu Hrvatsku na odmor. Nešto slično je i sa pocrnogorčenim Vlasima Mila Đukanovića.
 

Back
Top