• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Evropski parlament će zatražiti prekid pregovora EU sa Srbijom

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.618
sledeće je uvođenje viza za ulazak u EU,i izolacija
Bravo,radikali su konačno uspeli da sruše sve dobro što se desilo posle 5 og oktobra,i vrate nas nazad u mrak
Čestitke iskrene svim šovinistima,profašistima i rusoguuzoljupcima sa ovog foruma
pa taj bezvizni rezim ti nije doneo 5. oktobar
nego vucic,
al sta ti znas, tebi je u glavi pleva

MOST6

Elita
Poruka
21.279
Imaš li ti šta svoje a da nije EU,da nije uvlačenje u bulju,da nije podaništvo...
Interesantno je da mene boli qurac za Hrvatsku a vi izgiboste na temi o Srbiji... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Niste prepoznali političke implikacije pada Berlinskog zida i bili ste prevedeni žedni preko vode. Sada ne shvaćate trenutne geopolitičke promjene i opet ćete nahebati kao gologuz po trnju. Jednostavno ste nesposobni za politiku i diplomaciju. Kako bi se reklo - nije žvaka za seljaka. ;)

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Niste prepoznali političke implikacije pada Berlinskog zida i bili ste prevedeni žedni preko vode. Sada ne shvaćate trenutne geopolitičke promjene i opet ćete nahebati kao gologuz po trnju. Jednostavno ste nesposobni za politiku i diplomaciju. Kako bi se reklo - nije žvaka za seljaka. ;)
Džaba ti trud,ti si slepče na temi o Srbiji,veneš i truliš tu,vredjaš,lupaš gluposti a pojede te kompleks...nisam ti ja kriv što si Hrvat... :per:

S

Svet se menja

Gost
Baš i ja sad videh.
Džabe se Hrvati poradovali da će nam ukinuti pare. :D
Neko nas opasno podržava, da li SAD, da li UK, da li Nemci - ne znam, ali sve mi se više čini da će se ovaj svetski haos preokrenuti u našu korist. Isplivaćemo mi dobro iz svega ovoga, a kako - pojma nemam.
Svet se menja.........

S

Svet se menja

Gost
pa taj bezvizni rezim ti nije doneo 5. oktobar
nego vucic,
al sta ti znas, tebi je u glavi pleva
Dali su nam bezvizni režim kao mito kad su videli da nakon XXX godina Demokrate definitivno padaju, pa su mislili da će to biti dovoljno da ih opet izaberemo, a Tadić se rašetao po nekim selima i družio sa ovčarima. Komedija je bila. Dok nismo Demokrate oterali nismo imali ništa - isto nam je bilo kao i pre 5. Oktobra. Paypal smo dobili tek kada smo se njih ratosiljali! Do tad se naš narod natezao i mučio da radi preko interneta. Ma užas je bio tokom njihove vladavine. Gore nego tokom Miloševića. Ne ponovilo se.

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.337
Baš i ja sad videh.
Džabe se Hrvati poradovali da će nam ukinuti pare. :D
Neko nas opasno podržava, da li SAD, da li UK, da li Nemci - ne znam, ali sve mi se više čini da će se ovaj svetski haos preokrenuti u našu korist. Isplivaćemo mi dobro iz svega ovoga, a kako - pojma nemam.
Svet se menja.........
vvv.sojic-28092022-0001.jpg

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.618
šta je u tvojoj glavi,da mi je znati,verovatno cepanica bukve kad takve gluposti odvaljuješ
dok su tvoje zutare vladale,
morao si u redu ispred nemacke ambasade da cekas
za vizu celu noc,
kad je vucic dosao na vlast,
napravio je od tebe gospodina coveka,
koji moze bez vize da putuje
po celoj evropi,
al ti to nista ne vredi, jer ti soros daje neku crkavicu,
s kojom opet ne mozes nigde iz svog sela

ljubota

Poznat
Poruka
7.477
dok su tvoje zutare vladale,
morao si u redu ispred nemacke ambasade da cekas
za vizu celu noc,
kad je vucic dosao na vlast,
napravio je od tebe gospodina coveka,
koji moze bez vize da putuje
po celoj evropi,
al ti to nista ne vredi, jer ti soros daje neku crkavicu,
s kojom opet ne mozes nigde iz svog sela
i dalje tvrdim da imaš cepanicu bukve u glavi i ništa više
pročitaj ovo,pogledaj datum i pokrij se ušima

https://www.blic.rs/vesti/politika/eu-ukinula-vize-za-gradane-srbije/fdc2g5e

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.618
i dalje tvrdim da imaš cepanicu bukve u glavi i ništa više
pročitaj ovo,pogledaj datum i pokrij se ušima

https://www.blic.rs/vesti/politika/eu-ukinula-vize-za-gradane-srbije/fdc2g5e
pa ukinuli ti vizu, da bi ponovo glasao za zuti izbljuvak,
jer ih normalni srpski svet vise nije hteo,
...a nisu ti dali da radis,
jel ti i pravo na radnu dozvolu u eu izvojevao tadic,
godinu dana pred istek mandata,..
al tebi ne treba radna dozvola,
ti imas posao kod sorosa

Poruka
18.865
Ви сте препознали политичке импликације и добили сте као награду исељавање Хрвата и да будете слуге Швабама.

MOST6

Elita
Poruka
21.279
Ako parlament izglasa da nas izbace iz pregovora, istog trenutka nam uvode sankcije, prekidaju sve novcane tokove i finansiranja bez kojih ne mozemo, uvode vizni rezim i gomila naroda ce biti na ulici da protestvuje.
Tako da verujem da se ovo nece dogoditi, da ce mu zavrnitu usi.
Situacija je ili-ili. Ili će Vučić postupiti u skladu s politikom EU-a ili će Srbija ostati bez novca iz predpristupnih fondova, bez uvoza, a s viznim režimom prema zemljama EU i (tihim) sankcijama.

zx16

Elita
Poruka
15.548
Situacija je ili-ili. Ili će Vučić postupiti u skladu s politikom EU-a ili će Srbija ostati bez novca iz predpristupnih fondova, bez uvoza, a s viznim režimom prema zemljama EU i (tihim) sankcijama.
Јел то подразумева и ваш одлазак са крстарице или не? Било би фер да уведете санкције овом форуму а ти би могао први то да урадиш.
Ајде буди фаца о уради то, усрећи нас.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.