• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

evo vam nova tema

nenadbo32

Početnik
Poruka
44
volim kao sto nikad nisam voleo uradio bih sve za nju.JEDNOSTAVNO NEMOZEMO VISE BITI ZAJEDNO ali o tome nerazmisljajte sta kako itd.sanjam je sinoc sam je sanjao stanuje 500m sa moje leve strane a radi u ulici 50 m od mog stana i pokusavam da je prebolim ali sam fanatik jer kad volim stvarno volim do jeb*nog kraja nema prepreka.i shvatam ja polako da je kraj a jeb sklop mi je da netrazim vise.i muvaju me ovih dana ko lude nista jednostavno nista ne u srcu nego neda glava/sta dalje kad sam idiot kako da je zaboravim sem da se preselim u meksiko.a pitanje za vas MISLITE LI DA SAM IDIOT
 
nenadbo32:
volim kao sto nikad nisam voleo uradio bih sve za nju.JEDNOSTAVNO NEMOZEMO VISE BITI ZAJEDNO ali o tome nerazmisljajte sta kako itd.sanjam je sinoc sam je sanjao stanuje 500m sa moje leve strane a radi u ulici 50 m od mog stana i pokusavam da je prebolim ali sam fanatik jer kad volim stvarno volim do jeb*nog kraja nema prepreka.i shvatam ja polako da je kraj a jeb sklop mi je da netrazim vise.i muvaju me ovih dana ko lude nista jednostavno nista ne u srcu nego neda glava/sta dalje kad sam idiot kako da je zaboravim sem da se preselim u meksiko.a pitanje za vas MISLITE LI DA SAM IDIOT
Moze li ko da mi prevedo ovo,please :roll:
 
Mozda ja mogu "pametno" da ti odgovorim. Sve je to lepo sto ti tako volish ko sumanut i ne izlazi iz glave itd. Ali ipak kad nece - nece i tu nema boga. Tako da ono zayebi i nadaj se da ce se naci nesto uspesno. Inache ovako ti volish, ali stvar ne funkcionishe (ona ne voli tebe, sta li... ne kapiram) - to ti je ko da volish kamen. Sve lepo, al' koja tebi korist od toga.
 
nenadbo32:
volim kao sto nikad nisam voleo uradio bih sve za nju.JEDNOSTAVNO NEMOZEMO VISE BITI ZAJEDNO ali o tome nerazmisljajte sta kako itd.sanjam je sinoc sam je sanjao stanuje 500m sa moje leve strane a radi u ulici 50 m od mog stana i pokusavam da je prebolim ali sam fanatik jer kad volim stvarno volim do jeb*nog kraja nema prepreka.i shvatam ja polako da je kraj a jeb sklop mi je da netrazim vise.i muvaju me ovih dana ko lude nista jednostavno nista ne u srcu nego neda glava/sta dalje kad sam idiot kako da je zaboravim sem da se preselim u meksiko.a pitanje za vas MISLITE LI DA SAM IDIOT

Brate to je najnormalnija stvar!!!

Sumnjam da cu te utesiti ali procice pa za 3, 6 ili 8 meseci...
 
mislim da je ponizavajuće za narod koji se bakće udaranjem po tastarturi i razonodi na forumu reći ,,eve vam nova tema ,, znaš kao ovde su budale i ti im sada daješ novu veoma zanimljivu i nikada vidjenu temu ,, koska
 
Evo vamtema i sad cemo mi da se bacimo ko svinje da se opiremo..pa sta ni prvi ni zadnji koji je zaljubljun do usiju...A u meksiko...svejedno i tako se zaljubish u neku meksikankicu(kazu da su mlogo slatke)i sta ces onda??Jednostavno takve si pririode.....
 
Nisi idiot. I ja mislim da je to najnormalnija stvar. Treba neki period da ti neka ispari iz glave. Ali pomiri se sa tim i vrme radi svoje. Ona neminovno ispari i postane skoro nebitna. Onda nadjes drugu...i opet ista prica. :lol:
Posle Mexika, Karibi, pa Bahami... :lol:
 
WizzArt:
nenadbo32:
MISLITE LI DA SAM IDIOT
Pa bitnije je šta on misli :arrow: Ja mogu samo da mislim da je ovo jos jedna tema sa do jaja bezveze pitanjem :evil:
Pa ti stavi neku temu sa vezom...decko ima problem...a forum je valjda ovde da bi mu neki likovi ( tu se provuku i neke dokone budale koje samo kritikuju i prave se da su popili svu pamet ovog sveta) pomogli...ima tu i jako dobri saveta, pa malo i saljivih (cisto da unesu smeha ) ali i nekih suvisnih...Ja vidis ne kapiram jedno: ako nemas sta pametno da kazes nemoj ni da kazes...nego idi dalje...
Sory sto sam malo promenila temu...
Moj savet je mozda nezahvalan...ili pricaj sa tom osobom (ako vec nisi) a ako jesi e pa onda izbegavaj je i pusti da vreme prodje jer "ono leci sve"
 

Back
Top