EU/NATO plaćaju račune za struju, u zamenu za Kosovo!?

А твој предлог изгледа како? још 20 година ово дипломатско лудило да траје...?

Сад је идеална прилика да прихватимо Амерички предлог, јер Амери раде све по кратком поступку, јер им је Украјна сад главна брига...

Алави и неспособни су Шипци, довели бих их у незгодну позицију са блефом да прихватамо... тиме сва тежина пада на њих, јер они оће цело косово, што ће Амери онда да им избију из главе
koja to težina pada na njih, misliš ako priznamo mi njih onda će oni morati da priznaju i nas , kao pritisnuće ih ameri :ok:
misliš da nam je toliko potrebno priznanje naše okupirne pokrajne.
Dobar si.
 
koja to težina pada na njih, misliš ako priznamo mi njih onda će oni morati da priznaju i nas , kao pritisnuće ih ameri :ok:
Па чик нека кажу Америма ''не можемо због ЗСО да ПРИХВАТИМО''? А чини ми се да хоће то прво да покушају, не знајући колико су Амери дивљи сад...

Да прихватиће, али тек кад их Амери притисну... хоћу да њих сад притишћу, а не нас и лудог Вучка, јер је тај прсо одавно

misliš da nam je toliko potrebno priznanje naše okupirne pokrajne.
Dobar si.
ТРеба нам решење (а не признање, јер то би и било само делимично признање због ЗСО), јер много енергије трошимо на Космет, а ништа од те приче нема у реалности...

Разликуј глагол прихватити од потписати... потписати је Вучков Крст, а прихватање или неприхватање наш... боље овај лакши, него онај тежи, јер сад рећи Бајдену ЊЕТ није паметно више... губиш позицију
 
Па чик нека кажу Америма ''не можемо због ЗСО да ПРИХВАТИМО''? А чини ми се да хоће то прво да покушају, не знајући колико су Амери дивљи сад...

Да прихватиће, али тек кад их Амери притисну... хоћу да њих сад притишћу, а не нас и лудог Вучка, јер је тај прсо одавно


ТРеба нам решење (а не признање, јер то би и било само делимично признање због ЗСО), јер много енергије трошимо на Космет, а ништа од те приче нема у реалности...

Разликуј глагол прихватити од потписати... потписати је Вучков Крст, а прихватање или неприхватање наш... боље овај лакши, него онај тежи, јер сад рећи Бајдену ЊЕТ није паметно више... губиш позицију
ZSO nema nikakve veze sa ovim sada pregovorima, a tako se spinuje kao da je povezano,
to je nešto što oni nisu ispunili iz sporazuma 2014, iz kojeg je Srbija sve ispunila.

A sasvim je ok zamrznuti konfikt kao Kipar i Turska.
 
Poslednja izmena:
ZSO nema nikakve veze sa ovim sada pregovorima, a tako se spinuje kao da je povezano,
to je nešto što oni nisu ispunili iz sporazuma 2014.

A sasvim je ok zamrznuti konfikt kao Kipar i Turska.
Немој само да нас неко одмрзне у микроталасној, ко Турску данас са земљотресом ''блубим'' што су одмрзли из статуса кво...

ТРеба преузети дипломатски иницијативу и прихватањем споразума показати колико су Шиптари неспособни и колико више њима одговара да праве мајмунима ЕУ...

Они ако од 2014 не врше своје обавезе, то им треба лупати о главу сад, јер они и рачунају на статус кво, јер су више пара и помоћи добили па опет ништа нису урадили... рачунајући да тако може и сад јер имају Америчку подршку...
 
Алави и неспособни су Шипци, довели бих их у незгодну позицију са блефом да прихватамо... тиме сва тежина пада на њих, јер они оће цело косово, што ће Амери онда да им избију из главе
nemas ti mozga osim da sanjas, ali boli te uvo, imaces albansko drzavljanstvo i bices u natou, i eu
 
mozemo da se ytopimo i u nasu prapostojbinu indiju, veliki je briks, ali sa sciptarijom u natou ne bi da imamo posla

jel znas albanski, pitam treba mi neko prevodjenje?
Знам мало Шиптарски, одрасто сам мало у Метохији кад сам био мали на распусту тамо... углавном псовке...
 
Знам мало Шиптарски, одрасто сам мало у Метохији кад сам био мали на распусту тамо... углавном псовке...
psovali te, znaci, civsanone, a ti nama pricas bajke kako si ih blefirao, i opet ces
i onda se ja mislim, pa ovom zinulo dupe da dobije albansko drzavljanstvo kada kosovari udju u nato i postanu jedna drzava sa albanijom
prosto je nemoguce da oni njega psuju, a on nama prodaje bajke kako ih blefira, vec nam zealot ima zadnje misli
 
psovali te, znaci, civsanone, a ti nama pricas bajke kako si ih blefirao, i opet ces
i onda se ja mislim, pa ovom zinulo dupe da dobije albansko drzavljanstvo kada kosovari udju u nato i postanu jedna drzava sa albanijom
prosto je nemoguce da oni njega psuju, a on nama prodaje bajke kako ih blefira, vec nam zealot ima zadnje misli
Фантастичне су твоје мисли
 
ti si se dosetio preko sciptarije da udjes u eu, i nato, evro-atlantske integracije.
kao njih blefiras [sam si rekao], a u stvari nas magarcis [ja mislim]
Ја сам Србин из Србије... живим у Србији одувек и стало ми је само до ње у овом тренутку, јер видим да Амери опет дивљају...

Ти што си слеп није ни чудо, али ови Србијанци што су шупљоглави, то је забрињавајуће...
 
јер видим да Амери опет дивљају.

Да прихватиће, али тек кад их Амери притисну... хоћу да њих сад притишћу, а не нас и лудог Вучка, јер је тај прсо одавно
али ови Србијанци што су шупљоглави, то је забрињавајуће...
aha

to ti samo mislis da mozes mene da smotas
 
Prodaja zaveta predaka i krvi srbske koja je natopila to Kosov i predaja LJUDSKE DUŠE
trgovcima duša je za tebe nesuštinska?!
jedan je prodo dušu za 30 srebrnjaka, ovi danas će za 3 srebrnjaka...cena pada...tebi nebitno...?!

pre korone, 2012, to što nudiš prostim i glupim ljudima, bi još i prošlo....sad više ne....
Pa trzisna ekonomija. Konkurencija obara cenu glasa. Siroka ponuda, veci popust…
 
Алтернативни приступ - ЕУ да уплати грађанима новац

Ова организација зато предлаже „алтернативни“ приступ: директне новчане помоћи грађанима Србије због повећаних рачуна за енергенте, на њихове личне банкарске рачуне,
____________

Само дај паре!
за све остале ћемо се раскусурамо,некако...
ако се икада сетим да сам уопште нешто и примио :hahaha:
 
Tipična rečenica pred svaku izdaju i predaju teritorija No zato treba čekati ullazak u EU stojički narednih 100 godina.
Неће та јазбина постојати за сто година. Кад схватимо да нити ћемо ми у тау ЕУ, нити треба да се стриктно вежемо само за Русе и Кинезе, прође нама воз. Бог нам даде идеалан положај, да муземо и једне и друге да смо паметни, ми отворено таласамо за исток као са причом неутралности, где је јасно свима да смо само за исток. Имаш председника чкицу која је дала буквално све облике државе доле шипцима, где за два дана у скупштини је више направио ријалити него што је изнео неки план око Косова, ни нема га. Вашингтонским споразумом се обавезао да ће да их призна, сад продаје јефтину демагогију и гледа како да се опере од неизбежног. Дакле, он их је признао, држава. Само одлаже неизбежно. Нисам ја сигурно.
 
Неће та јазбина постојати за сто година. Кад схватимо да нити ћемо ми у тау ЕУ, нити треба да се стриктно вежемо само за Русе и Кинезе, прође нама воз. Бог нам даде идеалан положај, да муземо и једне и друге да смо паметни, ми отворено таласамо за исток као са причом неутралности, где је јасно свима да смо само за исток.
Drug Tito je tako radio, slava mu!
 

Back
Top