Etika nuklearne energije

Sve to mozete i sada, apsolutno Vam niko ne brani, ali Vi branite drugima da isto to rade. Cim neko postavi temu koja Vam ne odgovara ili izlazi iz kalupa kojeg Vi smatrate pozeljnim, odmah besomucno udarate ceznju i nostalgiju za ranijim vremenima kada su ovde dolazili najumniji filozofi koji su mrtvi iz groba vaskrsavali samo da bi se ovde pojavili
Нису у питању теме, отворите очи и видећете, већ затрпавање пдф са темама које немају никакве везе са филозофијом, а нарочито теме у чијем уводу се другим учесницима разум вређа … Да ли је нормално да било ко, не гледајући како се зове и одакле је, поставља, у једном дану, на десетине тема, које, врло често, немају никакве везе са филозофијом, само из једног, јединог, разлога да све друге теме из чисте филозофије затрпа ?
 
Нису у питању теме, отворите очи и видећете, већ затрпавање пдф са темама које немају никакве везе са филозофијом, а нарочито теме у чијем уводу се другим учесницима разум вређа … Да ли је нормално да било ко, не гледајући како се зове и одакле је, поставља, у једном дану, на десетине тема, које, врло често, немају никакве везе са филозофијом, само из једног, јединог, разлога да све друге теме из чисте филозофије затрпа ?

Kao sto kazem te teme su pobrisane ili prepravljene tako da se o njima moze diskutovati.
 
Inace je forum ranije cvetao, ovde su svakodnevno svoje stavove iznosili Matija Beckovic i Latinka Perovic, a ponekad im se prikljucio i Jovan Cirilov. Ma strasno sta se desilo, prosto je neverovatno kako je forum odjednom postao smetliste nebitnih tema i zgubidana i time zgrozio gore pomenute erudite cije akademske usi nisu mogle da slusaju ovakvu disharmonicmu gnusobu kakofonije, te su morale da naspuste forum sa povredama unutrasnjeg uha i gangrenom ceonog reznja mozga. Mnogi su preminuli, a vecina njih izvrsila je samoubistvo zbog nemogucnosti njihovog neukrotivog duha da se prilagodi i konzervira u okove malpgradjanskog duha koji vlada na forumu. A ranije je sve bilo tako bajno...a sad...

Сада ћеш ти (и/или еурус) то да среди-ш/те, као и Вучић што ће средити српску свест...

Не секирај се!
 
Sve teme su filozofske, i politička filozofija spada tu.

Ја сам мислио да ти се не свиђа политичка филозофија, а нисам засад видео афинитет.

Мени је жао што на пдф политика нема политичких филозофа, нарочито модератора.

Све сами политиканти
 
51emstlrf5L._SX330_BO1,204,203,200_.jpg
 
Hana Arent, Nozik, Aleksis de Tokvil, Sun Cu, Ketrin Mekkinon, sve je to politička filozofija...

Да, али ти не коментаришеш политички уопште кроз философију, већ само философски (нпр.:немаш ни један политички одговор на гомилу отворених проблема око АИ) !

Зато, сумњам да си зоонполитикон, али то овде, можда и није толико важно ...
 
Mozda bi mogli napraviti manje izmjene u pravilniku, ograniciti broj tema koje jedan forumas može otvoriti u toku dana.
Bilo bi moderaciji manje za brisati a časni forumasi poštedjeni spama.
Samo predlog a ne zamjeraka na rad moderatora molim obratite pažnju na razliku.

Не филозофирај о модераторима... :hahaha1:

То је што је !
 
Dobar je "momcilo95", jer čak i mene podnosi i moje žaoke iztrpi … Skidam mu kapu …. ;)

Чуј, и то је политичка философија... (Крстина)

Демокрацки су га лепо изгласали на Крсти да буде приучени философ.

Момчило има квалитета, а квалитет да би био квалитет може да трпи ... :mrgreen:
 

Back
Top